Viljatus, suitsetamine ja Ravimid

Suitsetamine võib infertiilne nii meestele kui naistele. Katseloomadel nikotiini On näidatud, et blokeerida sperma produktsiooni ja vähendada suurus isaste munandid. Naistel, tubakas muudab emakakaela lima, seega mõjutavad seda, kuidas spermatosoidide jõuda muna; Marihuaana võib häirida naise ovulatsiooni tsükli, mis mõjutab munaraku vabanemist. Meestel kanepitarvituse võib vähendada spermatosoidide arvu samuti mõjutavad kvaliteedi seemneraku.

Arstid meelevaldselt diagnoosida viljatus, kui paar ei eostatud laps pärast 12-kuulist kaitsmata ja regulaarne sugu. Sigivuse võib olla parem kirjeldus, kuigi. Paljud naised, kes üritame rasestub teisel aastal või hiljem; Ükskõik oma nime, viljatus on kõne ära kättesaadavad viljakuse testimine ja ravi, mis võivad parandada oma võimalusi raseduse ajal. Viljakus testimine on midagi paarid peaksid tegema koostööd, kuna mees on ainus põhjus …

Naistel alkoholi toimet on seotud tõsised tagajärjed lootele. Ja krooniline alkoholism on seotud häiretega ovulatsiooni, mis segab viljakust. Alkoholi tarbimine mehed häirib testosterooni sünteesi ja mõjutab sperma kontsentratsiooni. Alkoholism võib aeglustada mehe seksuaalse reaktsiooni ja põhjustada impotentsi sekkub inimese võime olla erektsiooni.

 pärit

Tubakas, marihuaana ja muude uimastite alates