Teave Getting kõige rohkem oma Arstide nimetamine

Arstid on tihti vaid lühikest aega iga patsiendi nad näevad rutiinse läbivaatuse. (Muidugi on olemas ka aja maha eksam tuba, mis on kulutatud vaadates skeem ja andmed.) Kogemus võib olla nii segane ja masendav, kui side ühel või mõlemal poolel puudub, eriti kui sa esitles uut teavet töödelda või uusi juhiseid järgida.

Kuigi visiit arsti kabinetti võib ähvardada saab vähendada stressi ja muret seotud arsti konsultatsiooni, võttes meetmeid, et olla kindel, et sa saaksid kogu informatsiooni, mida vajate määramisest. On ka võimalusi, kuidas parandada oma mure, aidates oma arsti arendada parim arusaam võimalik oma sümptomeid, seisukorra ja soove ravi osas.

See teabeleht annab põhiteavet ürdi Saw Palmetto – üldnimetusi, kasutab võimalike kõrvaltoimete ja ressursse rohkem teavet. Saw Palmetto kasvab lõuna Ameerika Statesmon nimed – Saw Palmetto, kääbus palmi, kapsas pal; Ladina nimed – Serenoa repens, Sabal serrulata

Enne ametisse nimetamist kirjutada nimekiri asjadest, mida vaja, et räägiksite arstile. Märkus mõni mure või küsimusi võite olla. Samuti kirjutada nimed ja annustes ühtegi retsepti, üle leti ravimid või toidulisandid, mida võtate. On väga oluline, et seda nimekirja teiega nimetamisega – ei loe mäleta iga üksiku objekti. Enne kontorist lahkumist, minna üle nimekirja kas olete kaetud kõike. See lihtne samm kasu nii teie ja teie arst hoides keskendus arutelu ja tagada kõigi teie murede.

Ärge kartke kasutada sõnu “Ma ei saa aru.” Arstid on inimese ja ei pruugi alati teada, kui nad ei selgitanud midagi hästi või nii saad aru. Kunagi tunnevad piinlikkust või häbelik umbes paludes selgitust midagi arst lubab. Kui kahtled, siis korrake tagasi, mida arst on teile rääkinud ja küsida, kas sul on õigus. Võite küsida, kas ta soovitab mingit konkreetset lugemist oma seisundist.

Kui arst küsib küsimusi, mis kõlavad piinlik või liiga isiklik, pea meeles, et teavet, mida te võimaldab arstil paremini diagnoosimiseks või määrata, milline ravi on kõige sobivam teile. Kunagi luiskama vastuseks küsimustele alkoholi või narkootikumide kasutamise, seksuaalse ajalugu või muu elustiili küsimustes. Olge ausad, mil määral te kasutate oma retsepti või pärast raviplaani. Kinnipeetava tõde võib mõjutada kvaliteeti teie ravi ja võib isegi põhjustada vale diagnoosi või ravi.