Tea Need Harjutus Hoiatussümptomid

Kui olete rase, harjutus aitab teil end paremini, magada kindlamalt ja ehitada vastupidavust saada läbi tööjõudu. Sinu keha on võimalusi, kuidas kirjeldada, millal aeglustub või kui seal on probleem, et häälestada, kuidas te tunnete. Võta aeg rohkem teada hoiatussildid, et sa teed liiga palju.

Võtke puhkust, kui teil on mõni järgmistest

Õhupuudus. Üha laps saab suruda vastu kopsudesse ning raskendada täie hinge, eriti oma viimase paari kuu jooksul. Veelgi varem raseduse ajal, hormonaalsed muutused, mis mõjutavad teie kopsud ei saa sind hingeldus. Aga kui sul on suurenenud hingeldus või muud hingamist muutused, mis on ebatavaline, helistage oma arstile või ämmaemandale kohe.

Ülekuumenemist. Kui tunned ennast saada sooja, aeglustada. Kuidas ülekuumenenud võib tekitada tõsiseid probleeme oma kasvavat last, sealhulgas sünnidefekte. Veenduge, et juua palju vett, kui need kasutasid. Turvaliselt ja take it easy, kui sa treenid kuuma päeva.

Näpunäiteid kõrvetised Relie; Tervislik diapering: Põhikooli-; Hambaarsti vastuvõtud rasedatele

Peapööritus. Sa oled tõenäoliselt pearinglust, kui te olete rase – eriti alguses oma teisel trimestril. Peapööritus treeningu ajal, aga võib põhjustada teil langema. Ära riskida – kui te tunnete pearinglust, pausi ja lamada su kõrval. Helista oma arstile või ämmaemandale, kui sümptomid püsivad.

Valu seljas või puusad. See on järjekordne märk keha on olnud piisavalt praegu. Stopp, mida sa teed ja take it easy.

Kui teil on mingeid sümptomeid alla, peatus teostamisel kohe ja võtke ühendust oma arstiga või ämmaemand

Ohumärgid enneaegse sünnituse. See võib olla võimalik, et hoida ära enneaegse sünnituse, kui teie ja teie arst või ämmaemand kiiresti tegutseda. Ole valvel

Hingamis-. Hingamine tingimustes nagu astma võib olla tõsisem, kui te olete rase. Kui teil on astma, alati kaasas inhalaatorit. Telefon Teie arst või ämmaemand, kui teil on

Tervislik Retseptid Miinus Heartbur; Kaitske oma pere Germ; Piinlik Uriinipidamatuse?