Täid ja sügelised Hooldamine, šampoonid ja More

Et vabaneda peatäisid, kõige tavalisem ravi on tappa täiskasvanul pediculocide ja tühjendama ööde spetsiaalse trahvi hammas kamm.

Permethrin lotion 1% (tuntud ka kui Nix) on teine ​​käsimüügist toode, mis ka ainult tapab täid, kuid mitte munad ja nõuab korduvat ravi üheksas kuni 10 päeva.

Malatiooni kreemiga 0,5% (tuntud ka kui Ovide) on retsepti ravim, mis on heaks kiidetud pea täidest ja võib tappa mõned munad. Directions ja ettevaatusabinõud kasutamisel tuleb rangelt järgida.

Lindaan šampooni 1% on ette nähtud täid ravi, kuid ei tohi kasutada esimese rea ravi. Kui kasutatakse valesti, eriti väikelaste see võib rünnata ja kahjustada aju ja mujal närvisüsteemi.

Ravi täid heaks kiitnud FDA 2011. aasta alguses nn spinosaad (Natroba) on aktuaalne ja rakendada peanahka. Ei ole ette nähtud kasutamiseks lastele vanuses 4.

Teine ravi on aktuaalne kreemist nimega Sklice. Kamm ei pea koos Sklice ja üks ravi võib olla kõik, mis vaja. Toimeaine on ivermektiini võimas parasiit killer. Sklice saab kasutada laste noortele kui 6 kuud.

Neile, kes eelistavad, et vältida insektitsiidide, proovige “kammimine ainult” tehnikat. Pese juuksed tavalise šampoon ja konditsioneer ning jätab märjad. Mis trahvi hammas kamm, insult aeglaselt väljapoole juured läbi ühe luku juuste korraga. Täid maandub taga kamm, sattuda hammaste vahel, või kukkuda. Space vähemalt 30 lööki üle pea. Korrata iga kolme päeva tagant. Kuna vastsündinud täid ega mune esimesel nädalal, kõik täid peaks kaduda umbes kahe nädala kammimist.

Häbemekarvad täid saab ravida üle-leti ravimid, mis sisaldavad püretriinidel või permetriini kreemiga 1%. Teie seksuaalpartnerid on ka ravida. Krabid leidub mõnikord ka ripsmete ja kulmude. Ting kamm või küüsi võib kasutada, kui on ainult paar live ööde neile. Muidu eriline retsepti silma salvi võib ette.

Raviks keha täid, pesta kogu keha seebi ja veega. Kui see ei ole efektiivne, siis võib-olla kasutada pediculocide ettevalmistamine – kas üle leti või retsepti. Nagu pea täid nakatumise pead pesta kõik riided, rätikud ja voodipesu kuumas vees ja kuivatatakse kuuma kuivati.

Maksimeeri oma nahahooldus rutiinne vaadata noorematel nüüd.

Hea välimusega Iga Phot; Kuidas hoolitseda kuivale, Red Ski; Üllatav võimalust vähendada kortse; Riigist välja saata Kotid silmade all