Silmasisese (uveaalne) Melanoom ravi (PDQ®): [] -Umbes See PDQ kokkuvõte

umbes PDQ

Haigestumus ja Mortalit; Hinnanguline uut juhtumit ja surmade peensoole vähk USAs 2014. aastal: [1; Uus juhtudel: 9160; Surmad: 1210; Adenokartsinoomi, lümfoom, sarkoom, ja kartsinoidtuumoreid moodustavad enamuse peensooles pahaloomulisi kasvajaid, mis tervikuna moodustavad vaid 1% kuni 2% kõigist seedetrakti pahaloomuliste kasvajate. [2,3,4,5; Järelkontroll ja Survivorshi; Nagu teistes seedetrakti pahaloomuliste kasvajate, ülekaalus modaalsus ravi on operatsioon, kui …

PDQ on teenistuses. IS osa National Institutes of Health (NIH). NIH on föderaalvalitsus kesklinnas biomeditsiiniliste uuringute. PDQ kokkuvõtteid põhinevad sõltumatu läbivaatamise meditsiinilist kirjandust. Nad ei ole poliitika avaldusi või NIH.

Käesoleva kokkuvõte

See PDQ vähi andmete kokkuvõttes on praeguse informatsiooni raviks silmasisese melanoomi. See eesmärk on teavitada ja aidata patsientidel, peredele ja hooldajatele. See ei anna ametliku juhised või soovitused otsuste tegemiseks tervishoiule.

Arvustajad ja uuendused

Toimetuskollegiumi kirjutada PDQ vähi ülevaadete ja hoida neid kursis. Need plaadid on ekspertidest koosnev vähiravis ja teiste erialade vähki. Kokkuvõtted vaadatakse regulaarselt ja tehakse muudatusi, kui on uut informatsiooni. Kuupäeva igal kokkuvõte ( “Date Viimati uuendatud:”) on kuupäev viimastele muutustele.

Teave selles patsientide kokkuvõte võeti tervishoiutöötaja versioon, mis vaadatakse korrapäraselt ajakohastatakse vastavalt vajadusele, mille PDQ Adult Treatment toimetus.

Kliiniliste uuringute info

Kliiniline uuring on uuring vastata teaduslik küsimus, nagu kas üks ravi on parem kui teine. Uuringud põhinevad varasematel uuringud ja õpitust laboris. Iga kohtuprotsessi vastab teatud teaduslikke küsimusi, et leida uusi ja paremaid viise, kuidas aidata vähihaigetel. Ravi ajal kliiniliste uuringute andmed on kogutud mõjude kohta uut ravi ja kui hästi see töötab. Kui kliinilise uuringu tulemusel selgus, et ravi on parem kui üks praegu kasutusel uus ravi võib muutuda “standard”. Patsiendid võivad mõelda osalevad kliinilises uuringus. Mõned kliinilised uuringud on avatud ainult patsientidel, kes ei ole alustatud ravi.