Silmasisese (uveaalne) Melanoom ravi (PDQ®): Ravi [] -Extraocular pikendamine ja metastaatilise silmamelanoom

Extrascleral pikendamine annab halva prognoosiga. Patsientidel, kellel on raske kasvaja kaasamine orbiidil, ravi vajab orbiidi eksenteratsioon. Siiski puuduvad tõendid, et selline radikaal kirurgia pikendavad eluiga. Enamik patsiente lokaliseeritud või kapseldatud ekstraokulaarsetest pikendamine ei exenterated. See teema on vaieldav. [1, 2, 3, 4, 5]

Nagu te läbima ravi metastaseerunud melanoomi, nahavähi tüüp, vähk on levinud teistesse osadesse oma keha, on asju, mida saate teha, et anda endale TLC iga päev; Kasutage neid 9 ideid, mis aitavad taltsutada kõrvaltoimeid, suurendada oma energia ja parema enesetunde.

Praegune Kliinilised uuringud

Kontrollige USA kliinilistes uuringutes on nimekirjas vähi kliinilised uuringud, mis nüüd vastu patsientidel ekstraokulaarsetest laiendus melanoomi ja metastaatilise silmasisese melanoomi. Nimekirja kliiniliste uuringute saab kitsamaks asukohta, narkootikumide, sekkumise ja muid kriteeriume.

General kliiniliste uuringute andmed on saadaval ka veebilehel.

viited

See teave on toodetud ja pakutud Nationa; cANCE; Instituut (). Teave selle teema võib olla muutunud, sest see oli kirjutatud. Kõige värskema informatsiooni saamiseks pöörduge nationâ; cANCE; Institute interneti koduleheküljel aadressil http: /; cancer.gov või helistada 1-800-4-Vähi.

 Avalik teave National Cancer Institute