Sidrunid a Zesty, terved viljad

Oma maitse pungad võivad roomama kui sa sööd sidruni üksi, kuid see zesty tsitrusviljade on vähe kaloreid (ühe keskmise sidruni on vaid 17) ja kõrge kaaliumi – ühe sidruni annab 80 milligrammi oluline mineraal. Kaalium on oluline säilitada organismi vedeliku tasakaalu, lihaste funktsiooni ning põhi-rakkude funktsiooni.

Sidrunid on ka suurepärane allikas vähk -fighting antioksüdant C-vitamiini, samuti vajaliku remonti ja hooldust kondid ja hambad.

Hailing Aasias, sidrunid saabus Euroopa ja Lähis-Ida kolmandas sajandil tänu Aleksander Suur. Kas teadsite, et on olemas kaks liiki: happe (näiteks Eureka) ja magus (nagu hinnatud Meyer)? Pigista kas mingi üle salateid, aurutatud köögiviljad, ja supid – või küpsetada neid hapukas, pirukas, või kooki.

Ükskõik, kuidas te viilu see, see kuldne puu annab Powerhouse toitaineid ja suure maitse.

Küpsetatud Lemon Pudding CAK; Teeb 6 portsjonit

Rapsi toiduvalmistamise spra; 2 spl võid (no rasvasisaldusega või madala-trans-rasva margariin võib olla asendatud; 6 spl Splenda (suhkru asendajana; 6 spl super-fine granuleeritud suga; 2 suurt muna; 1/3 tassi sidruni juic; Zest ühest sidrun, peenestatud hakitud; 1/2 tassi pleegitamata flou; 1 1/4 tassi madala rasvasisaldusega miljonit; tuhksuhkur

Ühe toidukorra (ilma maasikad): 170 kalorit 5 g valku, 24 g süsivesikuid, 6 g rasva kohta (3,3 g küllastunud rasva, 2 g monoküllastumata rasva, 0,4 g polüküllastumata rasva), 83 mg kolesterooli, 0,4 g kiudaineid, 83 mg naatriumi. Kaloreid rasvast 32%.

ALLIKAS: Kathleen Zelman, MPH, RD / LD.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kana, Chocolate, salatid, magustoidud, supp