See on täis rasva ja aitab kaalust alla võtta

Juba aastaid, Savvy dieedipidajad on vältisid pähklid sest nende kõrge rasvasisaldus. Aga dieedipidajad võib rõõmustada. Süda – tervislikke rasvu, kõrge kiudaine ja phytochemical sisu pähklid on hooga neid toitev tükid arvesse tervisliku toidu taevas. Oluline on osa kontrolli.

Viimase mitu aastat, mitmed uuringud on näidanud, et tervislik olemus pähklid. Pähklid on liikumapanev jõud hea toitumine, täidiseks valke, kiudaineid, monoküllastumata rasvad, vitamiin E, foolhape, magneesiumi, vaske ja antioksüdante. Kuigi nad on kõrge rasva, see on küllastumata südame- tervislikke rasvu. Uuringud näitavad, et toitumine, mis sisaldavad pähklid aitavad vähendada riske südamehaiguste ja 2. tüüpi diabeedi ja abi kontrolli kaalu.

Bad rasvad, mis tekitavad terviseprobleeme pärineb peamiselt küllastunud ja transrasvad, millest kumbki on leitud kõige pähklid. Selle asemel, kõige pähklid on koormatud head rasvad – monoküllastumata ja polüküllastumata rasvu. Mõned pähklid, nagu pähklid, kiidelda rikkalikult südame-tervislike oomega-3 rasvhappeid, mis on sarnane lõhe.

2003. aasta juulis FDA heaks esimese kvalifitseeritud tervisealane väide. Teaduslikud tõendid näitavad aga ei tõesta, et söömine 1,5 untsi päevas kõige pähklid, mis on osa toitumine madala küllastunud rasva ja kolesterooli, võib vähendada südamehaiguste riski, FDA ütleb.

Pakend pähklid, pekani-, sarapuupähklid, mandlid, pistaatsiapähklid saab nüüd uhkelt seda väidet. Kašupähklid ja makadaamiapähklitega ei kvalifitseeru tervisealase väite tõttu suurema rasvasisaldusega.

Terve rasvad näivad olevat salajane mutter koostisosa, mis takistab südamehaigusi. Lisades võimu südame tervislikke rasvu, kiudaineid pähklid on ka näidanud, et alandada kolesterooli taset.

“Meie epidemioloogilised uuringud on näidanud, süüa umbes ühe untsi pähkleid iga päev vähendab südamehaiguste riski pikemas perspektiivis 30%,” Frank Hu, MD, PhD, dotsent toitumine ja epidemioloogia Harvardi rahvatervise kooli .

Pähklid aitab ka madalam LDL “halb” kolesterool ja tõsta HDL “hea” kolesterooli taset. “Peaaegu kõik tüübid pähkleid on suurtes kogustes mono- ja polüküllastumata rasvade ja kui asendada selline hea rasva süsivesikutest ja küllastunud rasvu, LDL läheb alla,” Hu ütles.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …