sclerosis multiplex hooldus

maailma tuntud sclerosis multiplex meeskonnas on neuroloogi füsiaatria ja taastusravi spetsialistid (physiatrists), uroloogid, psühhiaatrid, neuro-silmaarstid, ja teised spetsialistid koos töötada multidistsiplinaarne meeskond hinnata ja ravida iga.

See tähendab, et sa ei saada ainult üks arvamus – oma mure on arutanud meeskond, oma testi tulemused on kiiresti kättesaadavad, oma kohtumised on kavas koostöös ning kõige spetsialiseeritud sclerosis multiplex eksperdid maailmas on kõik üheskoos sa.

Mis võib kesta kuid täita mujal saab tavaliselt teha ainult mõne päeva.

MS võib olla raske diagnoosida, kui sümptomid sageli erinevad inimeselt inimesele või võib olla põhjustatud erinevate tingimus. Täpset diagnoosi on kriitiline, et tagada kõige tõhusam ravi.

MS hooldus meeskonnad hinnata tuhandeid inimesi MS igal aastal. Mis keskendumine MS ja suur kogemus, Arstid on võimalik teha täpseid diagnoose ja soovitada tõhus ravi algusest.

Kuna MS on vähem levinud lastel kui täiskasvanutel, lastel MS võib olla eriti raske diagnoosida. on spetsialiseerunud Pediatric Sclerosis multiplex Center, kus töötavad ekspertide meeskond pühendatud laste raviks MS.

MS programm on teeninud riigi maine top diagnostika ja ravi keskus. Programm on tunnustatud oma multidistsiplinaarne lähenemisviis patsientide ravi kui ka oma arenenud uuringud paranenud ravimid ja muud ravi.

Täpsem diagnoos ja ravi

Pediaatrilise Sclerosis multiplex Center Rochester, Minnesota, on tunnustatud kui Pediatric MS Center of Excellence National Multiple Sclerosis Society.

Rochester, Minnesota, auastmed nr 1 neuroloogia ja neurokirurgia USA-News & World Report Parim Haiglad pingeread. Phoenix / Scottsdale, Arizona, ning Jacksonville, Florida, on seas parim haiglad neuroloogia ja neurokirurgia poolt USA Uudised & World Report. Samuti seas parim Laste haiglad neuroloogia ja neurokirurgia.

Riiklikult tunnustatud asjatundlikkust

külastada oma arsti