Sangpomm treeningu: Mida teada enne alustamist

Põleta kuni 400 kalorit 20 minutit: See, mida saad alates Sangpomm treeningut.

Sangpomm näeb välja nagu malmist väravasse käepide peal. Nad tulevad erineva kaaluga. Saate kasutada neid kui sa asjad lunges, liftid ja õla pressid.

Treening saab oma süda pumbata ja kasutab kuni 20 kalorit minutis: umbes sama palju kui töötab 6-minutilise miil.

Sangpomm treeningu pakkuda suurt paindlikkust. Võite lisada mõned käigud oma treeningut või teha spetsiaalne Sangpomm trenni paar korda nädalas.

Osta DVD või sisse logida Sangpomm klassi jõusaalis õppida, kuidas teha käigud ohutult. See ei võta kaua aega, et aru saada, miks kuulsused nagu Jennifer Aniston, Jessica Biel ja Katherine Heigl on suured fännid Sangpomm treeningu.

Sa tööd kuni higi lausa terve rida kiire tempo südame ja jõutreeninguiks liigub nagu Sangpomm kiiged, lunges, õla pressid, ja push-ups.

Sisu: Jah. Enamik Sangpomm treeningu hulka kükid, lunges, crunches ja muud käigud, mis töötavad oma abs ja muud põhilisi lihaseid.

Arms: Jah. Sangpomm kasutatakse kaalu käe harjutusi nagu ühe käe rida ja õla pressid.

Jalad: Jah. Lunges ja kükid on kõige populaarsem liigub Sangpomm treeningut.

Pakaralihaksia: Jah. Teie tush saab toonides abil Sangpomm lisavad kaalu jooksul lunges ja kükid.

Selg: Jah. Kasutades Sangpomm eest surnud lift aitab toon oma selja lihaseid.

Paindlikkus: Jah. Suve läbi kettlebells parandada oma paindlikkust.

Aeroobne: Jah. See on kõrge intensiivsusega treening, mis su südame löögisagedus pumpamine.

Tugevus: Jah. Sangpomm on tõhus kaalu, et ehitada lihaseid.

Sport: Ei, see on fitness aktiivsus, mitte sport.

Madala mõju: Ei Võite eeldada, et jooksevad, hüppavad, ja teeme muid kõrge intensiivsusega liigub.

Hind: maksumus Sangpomm vahemikus $ 10 kuni $ 100, sõltuvalt kaalust kettlebells (raskematest on kallimad). Soovi korral saab osta DVD või registreerida klasside õppida põhitõdesid Sangpomm treeningut.

Hea algajatele? Jah, kui võtta klassi või valida DVD, mis on algajatele ja kasuta kergem Sangpomm. On ka rohkem arenenud Sangpomm treeningu neile, kes sobivad.

Outdoors: Seda saab teha Sangpomm treening väljaspool või sees.

Kodus: võite kasutada kettlebells kodus.

Vajalikke seadmeid? Jah, Sangpomm. Sa võid osta kettlebells on kaalud, alates £ 5 100 naela kell Sporditarvetepoed ja online jaemüüjad.

Kasutades kettlebells võib olla suurepärane viis pumbata treeningut. Sul põletavad rohkem kaloreid lühema aja jooksul.

Sõltuvalt programmi, siis võib saada nii oma harjutamiseks ja aeroobset treeningut samal ajal. Küsige oma arstilt.

Ravida see treening suhtes. Kui valid Sangpomm, mis on liiga rasked või kui teil on halb vorm, siis on tõenäoline, et kaotada kontrolli. See võib kaasa tuua tõsiseid vigastusi selg, õlad, või kaela. Start läbi kogenud koolitaja, kes saab parandada oma tehnikat enne kui valus midagi.

Lisades Sangpomm oma olemasolevaid treening on suurepärane, kui soovite, et põletada läbi rohkem kaloreid vähem aega. See kiiresti lisada lihaste ja vastupidavus.

Seda tüüpi kõrge intensiivsusega treening ei ole, kui sa pigem teha rohkem meditatiivne lähenemine keha skulptuuri või kui higistamine ei ole sinu asi.

Kui sa üritad sattuda tippvormis või hoida tippvormis, siis õõtsuv Sangpomm aitab teil saavutada oma fitness eesmärgid.

Kas see on hea minu jaoks, kui mul on Health seisukord?

Mis arsti OK, võid lisada kettlebells oma fitness rutiinne, kui teil on suhkurtõbi. Sul lihasmassi samas kaotamata rasva. Lihaste põletab energiat tõhusamalt, nii et teie veresuhkru tase langeb. Sõltuvalt treeningu, võite saada ka mõned südame, mis aitavad vältida südamehaigusi.

See rutiinne võib olla ka suurepärane võimalus aidata alandada vererõhku ja oma “halb” LDL kolesterooli. Kontrollige koos oma arstiga esimene, eriti kui sul on juba südamehaigus.

Kasutades kettlebells treeningut paneb mõned tõsised nõudmised puusad ja tagasi, samuti põlvi, kaela ja õlgu. See on suure mõjuga programmi. Kui teil on artriit või valu põlved või selg, siis otsige vähem riskantne tugevuse koolitusprogrammi.

Kui teil on muid füüsilisi piiranguid, küsi kogenud juhendaja nõu, kuidas muuta treeningut.

Kui te olete rase ja ei ole kunagi kasutanud kettlebells, siis ei ole see aeg alustada. Kui sa töötasid välja kettlebells enne rasestumist ning kellel ei ole probleeme oma rasedusest, siis tõenäoliselt oleks võimalik jätkata nende kasutamist – vähemalt mõneks ajaks.

Sa pead tegema mõningaid muudatusi kui aeg läheb edasi. Kuna raseduse hormoonid kick, liigestele saab lõdvema. Saate reguleerida kergemate kettlebells ja vältida teatud käigud. Rääkige oma õpetaja ja oma arstiga. Nad võiks arvata lülitades välja oma kettlebells oma viimasel trimestril.

SOURCE

Nõukogu Harjutus: “Exclusive ACE teadus uurib kasu kettlebells.”

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …