Ravimeid lastele

Köha, nohu, kõhuhäireid ja kaabitakse põlved on kõik osa kasvab. Nad lihtsam toime tulla, kui teil on mõned olulised ravimid kätte.

Kasutades linki allpool minna otse

Hoia kõik ravimid jahedas, kuivas kohas, välja varjatud ja kättesaamatus kohas lastele. Ärge kasutage ravimit, mis on aegunud

Proviisor Brendan Nyss on näinud kõiki tüüpilisi lapsepõlve kaebusi tema hõivatud apteegis Jersey. Ta on teinud järgmise nõu ravimite kohta, mida iga lapsevanem peaks hoidma oma kodus.

Lapsed ja kõrvaltoimete meditsiinis

Kui teie lapsel tekib probleeme ravimid nad on võtnud, konsulteerige apteekriga, kes võib olla kas teile nõu või suunata teid teise tervishoiutöötaja.

Pea meeles, et kui te olete mures oma lapse, usalda oma instinkte. Pöörduge arsti poole või helistada 111.

Kui teil on vaja küsida nõu oma arstiga ja arst operatsiooni on suletud, pöörduge out-of-tundi teenust. Kui arst või out-of-tundi teenust ei saa tulla piisavalt kiiresti ja olete väga mures oma lapse tervise, võtavad nad lähima haigla erakorralise meditsiini osakonda.

Kui te arvate, et teie laps reageerib halvasti ravim, näiteks lööve või kõhulahtisus, peatada, seda neile ja rääkida tervishoiutöötaja.

Kui olete mures sümptom võib olla kõrvalmõju ravim

Hoia teadmiseks Ravimi nimetus oma lapse isiklik Child Health Record raamatu (mõnikord nimetatakse “punane raamat”), nii saate vältida tulevikus.

Ühine tingimused lastel

Termomeetriga mõõdetud kaenla all, normaalne kehatemperatuur on umbes 36.4C (97.5F). Uuri, kuidas võtta beebi temperatuuri.

Väiksemate valud või kehatemperatuur tõuseb, hoida pudel vedelikuga paratsetamooli kodus. Annus on selgelt märgitud pakendil. On oluline, et te vaadata seda ja kunagi ületada määratud doosi. Kui te ei tea, kui palju sa peaksid oma lapsele, pidage nõu oma apteekriga.

Ibuprofeen aitab leevendada valu ja vähendab temperatuuri. See on saadaval vedelal kujul. Kuigi tavaliselt ibuprofeen tuleks või vahetult pärast sööki, mõned vormid võib anda ilma toiduta. Nagu iga ravim, siis on oluline, et alati lugeda ja järgige etiketil ja sees infolehte hoolikalt, enne kui ta oma lapsele. Kui teil on mingeid kahtlusi, mida sa lugeda infolehe saadaval pakendi, rääkida apteekri kõigepealt, kes võib teid suunata teise tervishoiutöötaja kui vaja.

Ibuprofeen ei sobi lastele, kes on eelnevalt tekkinud ülitundlikkusreaktsioon (nagu astma) pärast pildistamist ibuprofeeni teise mittesteroidsed põletikuvastane ravim (NSAID). Kui teie lapsel on astma või maksa, südame, neerude või soolestiku probleeme, konsulteerige oma arsti või apteekriga enne neile ibuprofeen.

Kõrvaltoimed lastel on ravimeid; Leevendab oma lapse temperatuur ravimine nohu ja grippi lapsed; kõhulahtisus ja oksendamine lastel; Allergia ja putukahammustuste lastel; Kui laps on sattunud õnnetusse; Kaitse oma last päikese

Paratsetamool ka ei tohiks võtta igaüks, kellel on olnud eelmise ülitundlikkusreaktsiooni (nagu astma) ta. NICE suunised soovitame andes ibuprofeeni või paratsetamooli palavikulist lapsi. Siiski, ibuprofeen ei sobi kõigile lastele (nagu need alla kolme kuu), nii mõne lapse paratsetamooli on ainus valik.

Rohkem informatsiooni

Ära kunagi anna aspiriini laps alla 16-aastane, sest aspiriin on seotud haruldane lapseea haigus nimega Reye sündroom. Ei ravim, mida müüakse sobivad lastele sisaldab aspiriini.

Hoia kõik ravimid jahedas, kuivas kohas, välja varjatud ja kättesaamatus kohas lastele. Ärge kasutage ravimit, mis on vananenud.

Hoidke termomeeter mugav, kui teie laps on kõrge temperatuur.

Digitaalsed termomeetrid on kiire ja täpne. Termomeeter, mida saab paigutada kaenla all võib olla lihtsam kasutada väikelastel. Kõrva termomeetrid võtta temperatuur kiiresti ja ei häiri lapse, kuid nad on kallid. Nad võivad anda väikese näidud kui neid ei viida korralikult kõrva, et lugeda juhiseid põhjalikult.

Termomeetriga mõõdetud kaenla all, normaalne kehatemperatuur on umbes 36.4C (97.5F).

Lastele vanuses alla viie aasta vana, mõõtma temperatuuri kaenla all. Mõõdetud keele alla, normaalne temperatuur on veidi kõrgem: umbes 37 ° C (98.6F). See võib veidi erineda sõltuvalt asjad mis kellaajal see on ja mida teie laps on teinud.

Palavik (kõrge temperatuur) on

Lisateave Mis on palavik (kõrge temperatuur) lastel?

Alati võtke ühendust oma arstiga, tervis külaline, praktika õe või õde praktik kui

Pöörduge arsti poole, kui sa oled mures.

Lisateave ravivad kõrget temperatuuri lastel.

Enamik nohu lahendada ise nädala jooksul või nii ilma et oleks vaja arsti. Saada nõu apteekriga, et nad on võimelised teile nõu, kas üle leti ravimid võivad sobida või nad võivad lihtsalt pakkuda mõningaid nõuandeid, näiteks võttes palju vedelikku ja valuvaigisteid.

Kui teie lapsel on külm, et põhjustab kehatemperatuuri tõusu ja peavalu, puhkavad aitab neil taastuda. Veenduge, et nad juua palju vett, et vältida dehüdratsiooni. Kui laps kaebab tugev peavalu või kange kael, see võib vajada kohest arstiabi kas arst või A & E osakonda.

Pidada oma lapsele paratsetamooli või ibuprofeeni aitab alandada temperatuuri ja rahustavad peavalu. Antibiootikumid ei ole tõhus ravi nohu ja gripp.

Pöörduge arsti poole, kui külm süveneb, kui teie lapsel tekib tugev oksendamine või kõhulahtisus või nahalööve või need muutuvad ebatavaliselt uimaseks. Vt juhiseid, kõrge temperatuur.

Loe patsiendi infoleht kaasas ravimit. Näitab tuntud kõrvaltoimeid ning nõustab teid, mida teha.; Helista 111 või rääkida apteekri või arsti või tava õde.; Teatage kõrvaltoime läbi Kollane kaart skeemi. Skeem on juhitud UK ravimid valvekoer, Medicines and Healthcare Products Regulatory (MHRA). Kollane kaart aruandeid kasutatakse varajase hoiatamise süsteemi, et koguda teavet kõrvaltoimete ja võtta vajalikke meetmeid, et kaitsta avalikke kui probleem on olemas.

Teenused lähedal

Lisateave Rasedus ja beebi: köha, nohu ja kõrvapõletikud.

Hea koju ja toiduhügieeni aitab teie last kaitsta gastroenteriit, muidu tuntud kui kõht bug või toidumürgitus. Aga siiski ettevaatlik olete teie laps on tõenäoline, et saada gastroenteriit mingil ajahetkel.

Palavik ja oksendamine

Enamikul juhtudel lahendada ise mõne päeva jooksul, ilma et oleks vaja külastada arsti.

lastel alla viie aasta vanused, temperatuur 37.5C ​​(99.5F); lastel viis ja enam, temperatuuril 38C (100.4F)

Kui teie lapsel on kerge puhul gastroenteriit, võite jätkata oma tavalist igapäevast toitumist. Veenduge, et nad juua palju vett või muid vedelikke, nii et need ei muutuks kunstlikult.

Kui gastroenteriit püsib, saada nõu tervishoiutöötaja, näiteks arsti või apteekriga, umbes andes suulisi rehüdreerivate soolad. Need tulevad kotikesed, ja te segatakse need veega juua. Nad asendavad oluline suhkrute ja soola organismis ja aitab hoida oma lapsele rehydrated.

Kui kõhulahtisus või oksendamine püsib, pöörduge arsti poole.

Lisaks näed oma arsti, kui

Ravimeid imikutele ja väikelastele

Lastehaigused nõuanded

Kui kahtlete, pöörduge arsti või muu tervishoiutöötaja.

Esmaabikomplekt beebidele

Lisateave Rasedus ja beebi: kõhulahtisus ja oksendamine.

Laste gripivaktsiini

Hoia antihistamiinsete ravimite maja tegelema heinapalavik ja toiduallergia. Kontrolli oma apteekrilt, et antihistamiinsete sobib lastele, ja et olete teadlik õige annus. Vedelik antihistamiinikumid on olemas.

Farmaatsia ja ravimid

Antihistamiinikumi kreemid rahustab putuka hammustus. Antihistamiinikumi silmatilgad või naatriumi kromoglikaatlisetiil võib leevendada punane ja põletikuline silmad. Küsida nõu apteekriga enne kasutades neid.

Rasedus ja beebi

Kui teie lapsel on esinenud anafülaktiline reaktsioon teatud toiduainete, võib arst välja kirjutada adrenaliini pensüstelina. Anafülaktiline reaktsioon võib tekkida pärast söömist erinevaid toiduaineid, näiteks pähkleid ja karpide. Ajal reaktsioon, huulte ja keele tavaliselt paisuda ja hingamine võib muutuda raskeks.

Neelamisraskused pillid

Vaktsineerimine ametisse nõuanded vanematele

 6-15

toidu ohutus

Mis adrenaliini pensüstelina, saab anda oma lapse tulistas adrenaliini kui nad kannatavad anafülaktiline reaktsioon. See võib päästa elusid. Arst annab nõu, kas pensüstelina sobib teie laps.

Väga Põletuste saab ravida kodus, kuid rohkem raskeid põletushaavu tuleks vaadelda tervishoiutöötaja.

Jahutussüsteem valuvaigistav geel aitab leevendada valu ja ebamugavustunne, kui teie laps on alaealine põletada. Käivita põletada jahedas vees 10 minutit, seejärel kuivata õrnalt ja geeli. Kata põlevad kaste nakkuse vältimiseks. Kui sa ei ole kindel, kui tõsine põletada on, arsti või muu tervishoiutöötaja, nagu apteekriga.

Silma pesta, saab osta kohalikust apteegist, mis aitab teil pesta tolm või mustusest läbi oma lapse silmade. Pöörduge nõu apteekriga enne, kasutades üht. Mine silmakliiniku kui teie laps on valu või silma jääb ärritunud pärast pesemist.

Lisateave Ohutus nähtud viied.

Kasutage päikesekreemi faktor 30 või rohkem. British Association of Nahaarstid soovitab lastele või inimestele kahvatu nahk kasutamiseks SPF 50 päikesekreemi. Kasutage seda igal päikesepaistelistel päevadel, ja võtta seda puhkust. Kui väljas päikese käes, kaitsta oma lapsi päevavarju ja müts. Vältida päikese käes soojematel osa päevast alates 11:00-15:00.

Veenduge, et teie lapsed ei põle. Päikesepõletus on ohtlik igas vanuses, kuid päikesepõletus lapsepõlves võib oluliselt suurendada nahavähi riski hilisemas elus.

Osta päikesekreemi, mis annab UVA kui ka UVB kaitse. Konsulteeri apteekriga, kui ostes päevituskreemid lapsele. Aftersun kreemid aitavad leevendada valu põlenud nahka, kuid sunhat ja päikesekaitse aitab vältida naha põletustunne.

teie lapsel on muu haigusnähud samuti tõstetakse temperatuur; beebi temperatuur on 38C (100.4F) või kõrgem (kui nad alla kolme kuu vanused); beebi temperatuur on 39C (102.2F) või kõrgem (kui nad oleme üle kolme kuu vanuste)

Teie lapsel on temperatuur üle 38C (100.4F) kolme päeva jooksul, seal on veri või lima kõhulahtisus; teie laps on ebatavaliselt uimaseks

Õpi rohkem lapselukk päike.

Veenduge, et teie esmaabikomplekt on täielikult varustatud ja valmis.

Kui teie laps ei ole terve, on rohkem informatsiooni hoolitsev haige lapse.

11/04 /

11/04 /

teenused

asukoht

Mitte kõik ravimid sobivad väikelastele. Uuri välja, mida kasutada, et ravida oma haige lapse

Kuidas aidata oma last läbi närimiseks, sealhulgas nõuanded geelid, kombed, valuvaigisteid ja vältida närimiseks lööve

Igal aastal rohkem kui miljon last on õnnetus kodus. Veenduge, et teie esmaabikomplekt on varustatud ja valmis

Laste ninasprei gripivaktsiini on kahe-, kolme- ja nelja-aastased, ja lapsed koolis aastaid üks ja kaks, pluss laste pikaajaliste terviseprobleemidega

Kasutades oma kohalikust apteegist teenuseid võib säästa tarbetuid reisi oma arstiga

Kõik, mida pead teadma raseduse, sünnituse ja hoolitsev laps, sealhulgas söötmise ja püüdnud rasestuda

Mida teha, kui teie või keegi sa hoolid leiab neelamine pillid raske, pluss küsimuste ringi purustamine tabletid ja avades kapslid

Kuus praktilisi näpunäiteid vanematele, et hoida oma lapse naeratav pärast vaktsineerimist

Teave lapse tervisele, sealhulgas tervislik toitumine, fitness, seksuaalkasvatuse ja eksami stress

Kuidas vältida toidumürgituse kodus, kaasa arvatud E. coli, nõu toidu ohutuse ja hoides mikroobe kontrolli