Raualisandid aneemia

Raud on mineraal, mis on eluks vajalik. Raud mängib võtmerolli tegemise punaseid vereliblesid, mis kannavad hapnikku. Saad rauda toidust ning toidulisandeid. Kui sul ei ole piisavalt rauda, ​​siis võib tekkida aneemia, madal punaste vereliblede.

Raua lisad on kõige sagedamini kasutatakse teatud tüüpi aneemia. Aneemia võib põhjustada väsimust ja muid sümptomeid. Kui teil on aneemia sümptomite korral pöörduda arstiabi oma tervishoiuteenuse osutaja. Ära püüa seda ravida ise.

Raua lisad sageli kasutatakse aneemia raviks põhjustatud

Raud täiendused on ka uuritud ADHD raviks. Kuigi alguses andmed näitasid, kasu, rohkem uuring on vajalik enne rauda võib soovitada ADHD.

Ma kasutan kupong Ma osta poest brändi; Ma poes allahindlust kaupluses; Ma ei võta vitamiine või toidulisandeid

Raua lisad tavaliselt soovitatavaid imikutel ja väikelastel, teismelised, ja naisi, kes on rasedad või fertiilses eas aitab vältida aneemia. Enne raua täiendada, küsi oma tervishoiuteenuse osutaja, kui see on õige.

Soovitatav toiduga (RDA) sisaldab rauda saad nii toitu süüa ja lisasid võtate.

Lisarauda koos klaasi veega või toitu. Ranged taimetoitlased vajada kõrgematel tasanditel rauda.

Suurte annuste, raud on mürgine. Täiskasvanutele ja lastele vanuses 14 ja üles, ülempiiri – suurimat annust, mida saab võtta ohutult – on 45 mg päevas. Alla 14-aastaselt ei tohiks kuluda rohkem kui 40 mg päevas.

Akadeemia of Pediatrics soovitab, et – alates 4 kuu vanuselt – rinnaga tuleb laste täiendatud 1 mg / kg päevas suukaudse raua. See tuleb jätkata seni, rauda sisaldavate täiendavad toidud, nagu raud rikastatud teraviljad, on kasutusele toidus.

Samuti algab 4 kuu vanuses, osaliselt rinnaga imikud (üle poole oma igapäevast toitmist nagu valem või piim), kes ei saa rauda sisaldavate täiendavad toidud peaksid saama 1 mg / kg päevas täiendava rauda.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui palju rauda täiendada teie või teie laps peaks võtma, kui üldse.