Puhkus Cocktail Party Dieet

Nicole De Cours; Kokteili, lõputu kontoris maiuspalad ja kinke šokolaadi trühvlid – see on raske hoida oma kaalu ühtlase pühade ajal, mil iga päev tundub poole. Aga saate nautida hooajalisi sõprade ja ikka mahtuda oma kõhn teksad pärast viimast klaasi tõstetakse. Võti ei pakkimine naela selle aja jooksul on luua üldine toitumise kava, ütleb Katherine Tallmadge, R. D. autor Dieet Lihtne ja Washington DC-põhise pressiesindaja Dieettooted Association. See võib olla sama lihtne kui prioriteediks, millal ja kus sa saad oma sigu-in-tekid määrata. “Joonis välja, kumb pool on kõige tõenäolisem, et pakkuda parimat kohtleb ja anduma seal,” Tallmadge ütleb. “Kui sa lased ennast minna linna ühes või kaks osapoolt, siis on kergem hoida tagasi muid üritusi.” Mis muud strateegiad laseb sul lõhnama oma lemmik pool toidud maksmata suurem-püksid hind hiljem? Kontrollige neid üllatav (ja valutu) käsud ülevalt toitumisest eksperdid.

Tasakaalu viia oma binges. Hooaeg on kuus nädalat pikk – nii et kui enamiku oma shindigs minna esimese kahe nädala jooksul, lase ennast süüa mida iganes sa tahad selle aja jooksul, siis madaldama kuni 24. detsember. Nii saab nautida süü-free puhkus õhtusöök, ütleb Tallmadge. Kui teie sündmused puistatakse kogu kuu, vali üks pool nädalas, sest kus sa laiutamine.

Ära seisa lähedal suupisted. “Võta mõned asjad, siis minna nii kaugele neid võimalik, et sa ei ole kiusatus valida alates taldrik,” ütleb Jackie Newgent, R. D., New Yorgis asuva toitumisspetsialisti ja kokk.

Alternate indulgentse. Kas juustu ühel pool, kuid mitte magustoit, siis lülitage see järgmine kord läbi, ütleb Kathleen Daelemans autor hakkab katkema ja armastav Food. Nii hoiate läheb liiga pähklid – või ei ütlemise pähklid üldse.

Rakendada 15-minutilise reegel. Kinkige nii palju aega, enne kui jõuad kuni Yummies, ostke Alkoholivaba joogi (nagu gaseeritud vett koos lubja twist) vahepeal, et hoida oma käed kinni. “Inimesed on tavaliselt närvis alguses sündmus, et nad sukelduvad buffet laud ja lõpuks süüa rohkem,” ütleb Tallmadge.

tervislik, maitsev retseptid, alates ja korralikult süüa ajakirja.

Kuigi teie füüsiline koormus, siis tuleb loota vahel …