Pikatoimelise süsteravimite Skisofreenia

Kui teie või keegi teie armastus on skisofreenia, sa tead, et ajakohaste meditsiinis on suur erinevus. See pärsib sümptomid nagu näha ja kuulmine, mida ei ole olemas. Koos psühhiaatrilist ravi, pill te võtate iga päev võib panna sind teele stabiilne, edukas elu.

Penny Frese, PhD, õppis kaunite kunstide Ohio ülikoolis, kui ta kohtus oma tulevase abikaasaga. Nad nägid teineteist mitu kuud, ja ta märkas ta pääsesid räägi midagi isiklikku. “Tegime parki jalutama, ja see oli poole suve lõpuks – fantastiline, ilus päev. Ma vastamisi teda ei ole täiesti aus … ja ta ütles, et ta oli” skisofreeniline murda. “Sest mõned paarid , mis oleks võinud lõpus. Frese läks raamatukokku ja lugeda üles skisofreenia. Ta õppis …

See, kui pikaajaline ravimid võivad aidata. Teil on vaja ainult need võtta tulistas üks või kaks korda kuus.

Kauakestev ravimid, mida arst võib nimetada “pikatoimelise süstitava” parandada sümptomeid samamoodi nagu pillid nimega antipsühhootikumid. Nad muutuvad, kuidas mõned oma aju kemikaalide tegu. Aga kuna te võtate neid iga 2 kuni 4 nädala jooksul (või mõnikord isegi nii kaua, kui iga kolme kuu tagant), mitte iga päev, püsib ravim keha enam.

Seal on kuus antipsühhootiliste ravimitega, mis tulevad kauakestva vormi

Paliperidoonil pärit ka uuemad valem, mida turustatakse Invegaga Trinza, et te võtate ainult neli korda aastas. Et saada retsepti ravimi, siis kõigepealt on vaja kasutada Invegaga Sustenna (mida igakuiselt) vähemalt 4 kuud.

Sa ei süsti pikatoimelist ravimid ise. Sa pead minema arsti või õde, kes kasutab nõela panna ravimi õlavarre või tuharad. Kui ravimit satub lihaskoe, see aeglaselt vabaneb oma keha üle päeva, nädala või kuu jooksul.

Igaüks, kes peab võtma iga päev pille teab, et see võib olla raske graafikus püsida. Kuid inimesed, kes põevad skisofreeniat on ekstra väljakutseid, samuti.

Mõnikord ei usu, et nad on haiged, eriti varajases staadiumis haigusega. Nad võivad kuulda, et veenda neid mitte võtta ravimeid. Kui nad võtavad, siis nad võivad lõpetada niipea, kui haigussümptomid minema.