norfloksatsiinil

Fluorokinoloonid, sealhulgas norfloksatsiinil, on seotud suurenenud risk Kõõlusepõletiku ja rebeneda igas vanuses. Risk suureneb koos vanusega üle 60 aasta, samaaegne steroidiravi ja neeru, südame või kopsu siirdamist. Fluorokinoloonid, sealhulgas norfloksatsiinil võib halvendada lihasnõrkus isikutel müasteenia. Vältida patsientidel, kellel on teadaolevalt esinenud müasteenia.

Kasutab norfloksatsiinil

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Keemiline Klass: fluorokinolooni

Norfloksatsiin kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse kinoloonantibiootikumid. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid norfloksatsiinil ei tööta nohu, gripp või muud viirusnakkused.

norfloksatsiinil on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest norfloksatsiinil järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon norfloksatsiinil või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju norfloksatsiinil lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades norfloksatsiinil

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga norfloksatsiinil eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud südame või neeru probleeme, või tekivad tõsised kõõluste probleemide (sh kõõluse rebend), mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide norfloksatsiinil.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate norfloksatsiinil, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades norfloksatsiinil mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades norfloksatsiinil ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades norfloksatsiinil mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades norfloksatsiinil koos ükskõik millist järgnevatest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate norfloksatsiinil või annab teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise norfloksatsiinil. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke norfloksatsiinil ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

norfloksatsiinil kaasas ravimi juhendis. Lugege ja järgige juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Neelake tablett alla koos klaasitäie (8 untsi) vett. Joo palju vedelikku, kui teid on ravitud norfloksatsiinil. Joomine ekstra vett aitab vältida mõningaid soovimatuid tagajärgi norfloksatsiinil.

Norfloksatsiin tuleb võtta vähemalt 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki, piima või teisi piimatooteid.

Kui te võtate alumiiniumi või magneesiumi sisaldavaid antatsiide, rauapreparaadid, multivitamiine, didanosiini (Videx®), sukralfaadis (Carafate®) või tsingi, ei võta neid samal ajal, et te võtate norfloksatsiinil. See on kõige parem neid ravimeid manustada vähemalt 2 tundi enne või 2 tundi pärast norfloksatsiinil. Need ravimid võivad hoida norfloksatsiinil toimet.

Vältida kofeiini sisaldavate toodete (nt kohvi, sooda või šokolaad), kui te kasutate norfloksatsiinil. Norfloksatsiin võib põhjustada kofeiini jääda oma keha tavalisest rohkem aega.

Hoia kasutades norfloksatsiinil täieliku ravi ajal, isegi kui te ennast paremini pärast paari esimese annustes. Teie infektsioon ei pruugi koristama, kui te lõpetate ravimi kasutamise liiga vara.

Annus norfloksatsiinil on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste norfloksatsiinil. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Õige kasutamine norfloksatsiinil

Kui te unustate annuse norfloksatsiinil, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, kui te kasutate norfloksatsiinil. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vere- ja uriinianalüüsid võib olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

norfloksatsiinil võivad põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia, mis võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, hingamisprobleemid, neelamisraskused, või turse käed, nägu, suu või pärast saate norfloksatsiinil.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal norfloksatsiinil

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida norfloksatsiinil. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate norfloksatsiinil.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tume uriin, savikarva väljaheide, kõhuvalu või kõhuvalu, või kollased silmad või nahk. Need võibolla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Norfloksatsiin võivad mõned inimesed tunda peapööritust, peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et teate kuidas reageerite norfloksatsiinil enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik. Kui need reaktsioonid on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

Norfloksatsiin võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. See võib tekkida 2 kuud või enam pärast te lõpetate norfloksatsiinil. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil on küsimusi, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

Rääkige oma arstile, kui teil esineb tuimus, kihelus või põletav valu kätes, käte, jalgade või jalgu. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse perifeerne neuropaatia.

Norfloksatsiin võib harva põhjustada põletikku või isegi ületanud kõõluste (nööri, mis kinnitub lihased luud). Oht, kõõluste probleeme võib suurendada, kui te olete üle 60-aastased, kasutades steroidid (nt deksametasoon, prednisoloon, prednisoloon või Medrol®), kui teil on raske neeruhaigus, esinenud kõõluste probleemide (nt reumatoidartriit) või kui te elundi saanud (nt südame, neerude, kopsude) siirdamine. Kui teil tekib äkiline valu või turse kõõluste pärast treeningut (näiteks pahkluu, tagasi põlve või sääre, õla, küünarnuki või randme), lõpetage norfloksatsiinil ja kontrollida oma arstile. Hoiduda kasutamise kuni arst ütleb teisiti.

Mõned inimesed, kes võtavad norfloksatsiinil võivad muutuda tundlikumaks päikesevalguse kui nad tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada tõsiseid päikesepõletuse või nahalööve, punetus, sügelus või värvimuutusi. Kui hakkate norfloksatsiinil

norfloksatsiinil kõrvaltoimed

norfloksatsiinil

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kuseteede infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, Augmentin, Levaquin

Põiepõletik tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, cephalexin, Levaquin, levofloksatsiinist

Campylobacter gastroenteriit erütromütsiin, minotsükliin, ofloksatsiini, FLOXINi, Erythrocin

Neer Infektsioonid tsiprofloksatsiin, Augmentin, cephalexin, Levaquin, levofloksatsiinist