Nizoral: kasutusalad, annustamine, kõrvaltoimed, ja hoiatused

Mis on Nizoral?

Ketokonasooli ei ole kasutamiseks töödelda seenhaiguste küüned või varbaküüned. See ravim ei ole ka kasutamiseks eesnäärmevähi raviks või Cushing sündroom.

Seda ravimit tuleb kasutada ainult siis, kui te ei saa kasutada teisi seenevastaseid ravimeid. Nizoral võib põhjustada tõsist kahju teie maksa, mis võib põhjustada maksa siirdamine või põhjustavad surma.

Nizoral võib kasutada ka muuks otstarbeks ei ole loetletud selles ravimi juhendis.

oluline info

Nizoral tuleks kasutada ainult siis, kui te ei saa kasutada teisi seenevastaseid ravimeid. Nizoral võib põhjustada tõsist kahju teie maksa, mis võib põhjustada maksa siirdamine või põhjustavad surma.

Helistage oma arstile, kui teil on mingeid märke maksakahjustusi, nagu iiveldus, ülakõhu valu, sügelus, väsimustunne, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide või kollatõbi (naha kollasus või silmad).

Mõned ravimid võivad suhelda Nizoral ja ei tohiks kasutada samal ajal. Arst võib tekkida vajadus muuta oma raviplaani, kui te kasutate mõnda järgnevatest ravimitest: alprasolaami, tsisapriid, dihüdroergotamiin, disopüramiid, dofetiliidiga dronedaroonil, eplerenoon, ergotamiin, lovastatiin, metadoon, midasolaami, nisoldipiinil, pimosiid, kinidiin, ranosaliin, simvastatiini, või triasolaam .. Teatud ravimite koostoimete võib põhjustada eluohtliku ebaregulaarne südametegevus.

Helistage oma arstile kohe, kui teil on peavalu valu rinnus ja raske uimasus ja kiire või raskepärane südamelöögid.

Enne ravimi võtmist

Te ei tohiks kasutada Nizoral kui te olete allergiline ketokonasool, või kui teil on maksahaigus.

Mõned ravimid võivad suhelda Nizoral ja ei tohiks kasutada samal ajal. Teatud ravimite koostoimete võib põhjustada eluohtliku ebaregulaarne südametegevus. Arst võib tekkida vajadus muuta oma raviplaani, kui te kasutate mõnda järgnevatest ravimitest

alprasolaami, midasolaam või triasolaam

tsisapriid või pimosiidi

dihüdroergotamiin või ergotamiini

disopüramiid, dofetiliidiga dronedaroonil, eplerenoon, nisoldipiinil, kinidiin või ranosaliin

lovastatiini või simvastatiini; või

metadooni.

Veendumaks Nizoral on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

mis tahes esinenud probleeme maksaga

probleeme oma neerupealistes

isiklikku või perekonna anamneesis QT sündroom; või

kui sa kasutada ka teatud antibiootikumid, südamerütmi ravimid, migreeni ravimid, malaaria ravim või depressiooni ravim või vaimuhaigus.

Ei ole teada, kas Nizoral kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Ketokonasool võib erituda rinnapiima ja võib imikut kahjustada. Sa ei tohi last rinnaga toita selle ravimi kasutamise ajal.

Ärge andke seda ravimit lapsele ilma arsti poole.

Võtke Nizoral täpselt nii, nagu see oli kirjutatud teile. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge võtke seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Arst vereanalüüse veendumaks, et te ei pea tingimused, mis takistavad teil ohutult kasutate seda ravimit.

Kuigi kasutades Nizoral, võib tekkida vajadus sageli vereanalüüse, et kontrollida teie maksafunktsiooni.

Kuidas ma peaksin Nizoral?

Kasutage seda ravimit täieliku ettenähtud aja jooksul. Teie sümptomid võivad parandada enne kui infektsioon on täielikult kustutatud. Vahele annustes võib suurendada oma riski veelgi infektsioon, mis on vastupidav seeneravim. Nizoral ei ravi viirusinfektsioon, nagu tavaline külmetus või gripp.

Säilitada toatemperatuuril, eemal niiskusest ja kuumusest.

Võtke vahelejäänud annus niipea, kui see teile meenub. Jätke unustatud annus vahele, kui see on peaaegu aeg võtta järgmine annus. Ärge võtke kahekordset annust, et korvata vahelejäänud annust.

Vältida antatsiidide, maohappe vähendajad või ravimeid maohaavand või gastroösofageaalse reflukshaiguse (AXID®, Nexium, Pepcid, Prevacid Prilosec, sukralfaadis, Tagamet, Zantac, ja teised). Need ravimid võivad raskendada keha absorbeerida Nizoral.

Vältige alkoholi joomist. See võib suurendada maksakahjustuse riski võtmise ajal Nizoral.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid märke allergiline reaktsioon Nizoral: lööve; palavik; hingamisraskused, valu rinnus; näo, huulte, keele või kõri.

Helistage oma arstile, kui teil on

peavalu valu rinnus ja raske pearinglus, minestamine, kiire või raskepärane südamelöögid

ebatavaline nõrkus või väsimus, iiveldus ja oksendamine; või

maksaprobleemid – ülakõhus valu, sügelus, väsimustunne, isutus, tume uriin, savikarva väljaheide, kollatõbi (naha kollasus või silmad)

Ühine Nizoral kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

kerge iiveldus või kõhuvalu

Mis juhtub üleannustamise korral?

kõhulahtisus; või

peavalu.

Mida tuleks vältida?

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Paljud ravimid võivad suhelda ketokonasooli. See hõlmab retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Mitte kõik võimalikud koostoimed on loetletud siin. Rääkige oma arstile kõikidest ravimitest ja kõik te alustate või lõpetate ravi ajal Nizoral. Saada nimekirja kõigist oma ravimeid mis tahes tervishoiuteenuse osutaja, kes teid ravib.

Nizoral kõrvaltoimeid

11.01.2016-05-11, 08:51:12.

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Blastomükoos flukonasool, ketokonasool, Diflucan, itrakonasool, amfoteritsiin B, vorikonasooli

Koktsidioidmükoos flukonasool, ketokonasool, Diflucan, itrakonasool, amfoteritsiin B, Amphocin

Histoplasmoosid flukonasool, ketokonasool, Diflucan, itrakonasool, Sporanox, Onmel

Chromomycosis ketokonasooli

Millised teised ravimid mõjutavad Nizoral?

Nizoral (ketokonasool)