nitrofurantoiin’i (suukaudne) nõuetekohase kasutamise

Doseerimine

vahelejäänud annus

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Nitrofurantoiin on kõige parem võtta koos toiduga või piima. See võib vähendada seedehäired ja aitab keha absorbeerida meditsiinis.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Ärge jätke ühtegi annust.

Raputa suukaudsete vedelate jõuliselt enne iga annust veenduda ravim on ühtlaselt segunenud. Kasutage spetsiaalselt märgistatud mõõtelusikas või muu seadmega mõõta iga annus täpselt. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Neelake kapsel alla tervelt. Ärge avage, purustage ega närige kapslit enne annuse.

Ärge võtke sisaldavaid antatsiide magneesiumtrisilikaati (nt Genaton®) kasutamise ajal nitrofurantoiin’i. See võib takistada ravimi toimet.

ladustamine

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.