nitrofurantoiin’i (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Nitrofurantoiin kasutatakse kuseteede infektsioonide raviks. See ravim on antibiootikum. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid see ravim ei toimi nohu, gripp või muud viirusnakkused.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kanada Tootja nimi

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga nitrofurantoiin’i lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks imikute alla 1 kuu vanustel lastel.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga nitrofurantoiin’i eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud südame, maksa, kopsu, või neeruprobleemid, mis võib eeldada patsientidele ettevaatusega nitrofurantoin’it.

Tableti; peatamine; Kapsli

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Allergia

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

pediaatriline

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

vanurite

rasedus

Rinnaga

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Nitrofurantoiin on kõige parem võtta koos toiduga või piima. See võib vähendada seedehäired ja aitab keha absorbeerida meditsiinis.

Ravimite koostoimed

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne päeva pärast. Ärge jätke ühtegi annust.

Muud koostoimed

Raputa suukaudsete vedelate jõuliselt enne iga annust veenduda ravim on ühtlaselt segunenud. Kasutage spetsiaalselt märgistatud mõõtelusikas või muu seadmega mõõta iga annus täpselt. Keskmine leibkond tl tohi omada õigust koguse vedelikuga.

Teisi terviseprobleeme

Neelake kapsel alla tervelt. Ärge avage, purustage ega närige kapslit enne annuse.

Ärge võtke sisaldavaid antatsiide magneesiumtrisilikaati (nt Genaton®) kasutamise ajal nitrofurantoiin’i. See võib takistada ravimi toimet.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui teie või teie laps võtate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollib teid regulaarselt külastab mingeid probleeme või soovimatuid tagajärgi, mis võivad olla põhjustatud ravimit.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Diabeetikud, et kasutada uriini suhkru testid tuleb olla ettevaatlik, kui kasutate seda ravimit. Nitrofurantoiin võib põhjustada vale katsetulemused mõned uriinis suhkur testid. Kontrollige koos oma arstiga enne oma toitumist või annuse oma diabeedi ravim.

Maks võib tekkida probleeme, kui te kasutate seda ravimit. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: kõhuvalu või hellus, savi värvi väljaheide; tume uriin, isutus, palavik, peavalu, sügelus, isutus iiveldus ja oksendamine, nahalööve; jalgade paistetus või sääred, ebaharilik väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk.

Rääkige oma arstile, kui teil esineb tuimus, kihelus või põletav valu kätes, käte, jalgade või jalgu. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse perifeerne neuropaatia.

Doseerimine

Nitrofurantoin võib põhjustada kõhulahtisust, ning mõnedel juhtudel võib see olla tõsised. Ärge võtke kõhulahtisuse ravimit ilma eelnevalt arstiga konsulteerimata. Kõhulahtisus ravimid võivad teha kõhulahtisuse halvemaks või teha see kestab kauem. Kui teil on küsimusi selle, või kui kerge kõhulahtisus ei möödu või süveneb, pöörduge oma arsti poole.

vahelejäänud annus

See ravim võib põhjustada uriini saada rooste-kollakas-pruun värvus. See kõrvaltoime ei vaja arstiabi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

ladustamine