nitrocot

Kasutab Nitrocot

Therapeutic Klass: stenokardiaravimitega

Keemiline Klass: nitraadid

Nitroglütseriini kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse nitraatideks. See toimib lõõgastab veresooni ning suurendades verevarustus ja hapniku südamesse samal ajal vähendada töökoormust. Kui kasutada regulaarselt pika aja jooksul, või vahetult enne kasutamist või stressirohke sündmus, see aitab vältida stenokardiahoogusid tekkimist.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju nitroglütseriini lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Nitrocot

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga nitroglütseriini eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide nitroglütseriini.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad nitroglütseriini. See ei pruugi olla omased Nitrocot. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud.

Nitroglycerin turustatakse kahte tüüpi tooteid, mida kasutatakse erinevatel põhjustel. Laiendatud vabastav kapsleid kasutatakse iga päev eraldi ajakava, et vältida stenokardia rünnakuid. Suulise spray ja keelealused tabletid tööd kiiresti lõpetada stenokardia teke, mis on juba alanud või neid saab kasutada, et vältida stenokardia, kui te kavatsete kasutada või oodata stressirohke sündmus.

Kui te tunnete end rünnaku stenokardia alustades (valu rinnus, survetunne või pigistada rinnus), istuda. Seejärel asetage sublingvaalne tablett suus või keele alla. Kui kasutate suulise spray, siis tuleb pihustada või keele alla. Te võite tunda peapööritust, uimasust või minestada varsti pärast kasutades tablett või spray, nii et see on ohutum istuda, mitte seisma, samal ajal kui ravim töötab. Kui teil esineb pearinglust või nõrkust istudes, võtta mitu korda sügavalt ja painutada edasi oma peaga vahel oma põlvi. Jää rahulikuks ja sa peaksid end paremini mõne minuti.

Nitroglütseriini keelealused tabletid ei tohi närida, purustada või alla neelata. Nad töötavad palju kiiremini kui imendub läbi suu limaskesta. Asetage tablett keele alla või põse ja igeme ja lase ära sulada. Mitte süüa, juua, suitsetada või kasutada närimistubakat, kui tablett on lahustada.

Nitroglütseriini keelealused tabletid annavad tavaliselt leevendust 1 kuni 5 minutit. Samas, kui valu ei leevendu, võite kasutada teist tabletti 5 minutit pärast esimest tabletti. Kui valu jätkuvalt veel 5 minutit, kolmanda tableti võib kasutada. Kui sul on veel valu rinnus pärast kokku 3 tabletti, võtke ühendust oma arstiga või pöörduge haiglasse traumapunkti kohe. Ärge sõitke ise ja helistada 911, kui vaja.

Sul võib manustada 1 või 2 pihustid nitroglycerin suulise spray algusega valu rinnus. Kui valu jätkub pärast 5 minutit, kolmanda spray võib kasutada. Sa pead ootama 5 minutit pärast esimese 1 või 2 pihustid enne kolmanda spray. Kui sul on veel valu rinnus pärast kokku 3 pihustid, võtke ühendust oma arstiga või pöörduge haiglasse traumapunkti kohe. Ärge sõitke ise ja helistada 911, kui vaja. Ärge kasutage rohkem kui 3 pihustid 15 minuti jooksul.

Neelake pikatoimelist kapsel tervikuna. Ära lahku, purustada ega närida.

Sa peaksid võtma pikatoimelist kapsel esimese asjana hommikul ja järgivad sama ajakava iga päev. See ravim toimib kõige paremini siis, kui sul on “ravim-free” aega iga päev, kui sa ei võta seda. Arst planeerige oma annuseks päevas võimaldada huumeettomassa aega. Jälgi ajakava doseerimise ettevaatlikult, et ravim toimib korralikult.

See ravim on kaasas patsiendi infolehte. Lugege ja järgige juhiseid sisestada hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Õige kasutamine nitroglütseriini

Et kasutada suulise spray

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Hoidke pikatoimelist kapslit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Nitrocot

Keelealused tabletid tuleb hoida originaalpakendis klaaspudelis. Keerake kork tihedalt pärast iga kasutamist ja pange pudel toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte.

Hoidke suulise spray toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Ärge hoidke seda ravimit autosse, kus see võib kokku puutuda suure kuumuse või külma. Ära jõuliselt avada pakendit või viska tulle, isegi kui see on tühi.

Kui Te võtate seda ravimit pikka aega, see on väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Ärge võtke avanafiili (Stendra®), riociguat (Adempas®), sildenafiil (Viagra®), tadalafiil (Cialis®) või vardenafiili (Levitra®), kui te kasutate seda ravimit. Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada nägemise hägustumine, pearinglus, peapööritus või minestamine. Kui te võtate neid ravimeid ja teil on stenokardia teke, siis peab haiglasse minema kohe.

See ravim võib põhjustada peavalu. Need peavalud on märk sellest, et ravim töötab. Ärge lõpetage ravimi või muuta aega sa seda kasutada, et vältida peavalu. Kui teil on tugev valu, rääkige oma arstiga.

Peapööritus, peapööritus või minestamine võib tekkida, eriti kui sa kiiresti lamavast või istuvast asendist. Püsti aeglaselt võivad aidata. Ka pikali mõneks ajaks võib leevendada peapööritust või peapööritus.

Peapööritus, peapööritus või minestamine on ka tõenäolisem, kui te tarbite alkoholi, seisma pikaks ajaks, kasutamise, või kui ilm on soe. Kuigi te kasutate seda ravimit, ole ettevaatlik, et piirata alkoholi kogus juua. Samuti kasutavad rohkem hoolt treeningu ajal või kuuma ilmaga või kui tuleb seista pikka aega.

Nitrocot kõrvaltoimed

Nitrocot (nitroglütseriini)

Ärge lõpetage selle ravimi kasutamist, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. Arst võib teie järk-järgult vähendada kasutate enne ravi täielikult.

Ähmane nägemine või suukuivus võivad esineda selle ravimi kasutamise ajal. Pöörduge arsti poole, kui see puudutab teid.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on praod nahas, sooja-, kaotus soojust keha, lööve, punased, paistes nahka, näo punetus, kael, käed ja aeg-ajalt, rindkere või kestendav nahk, samas te kasutate seda ravimit.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Stenokardia aspiriin, amlodipiini, metoprolool, atenolooli, karvedilooli, Norvasc

Heart Attack Plavix, lisinopriil, aspiriin, metoprolool, atenolooli, varfariini

Stenokardia profülaktika aspiriin, metoprolool, atenolooli, diltiaseem, nitroglütseriini, Toprol-XL

Südamepuudulikkus lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, furosemiid, karvedilooli Lasix

 või minna liituda Nitrocot tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.