Nicorette inhalaator

Kasutab Nicorette inhalaator

Therapeutic Klass: suitsetamisest loobumise Agent

Farmakoloogilise Klass: Kolinergilised

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju sissehingatud nikotiini lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud. Väikeses koguses nikotiini võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid lastel ning inhalaator sisaldab piisavalt nikotiin tekitada probleeme, sealhulgas kasutatud kassette.

Kuigi asjakohased uuringud seost vanuse mõju sissehingatud nikotiini ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel ei geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme on dokumenteeritud kuupäeva. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide sissehingatud nikotiini.

Enne Kasutades Nicorette inhalaator

Uuringud naised rinnaga toitmise ajal on näidanud kahjulikku imiku mõju. Alternatiiv seda ravimit tuleb ette või siis tuleb rinnaga toitmine lõpetada selle ravimi kasutamise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad nikotiini. See ei pruugi olla omased Nicorette Inhaler. Palun lugege hoolikalt.

Kasutage seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge kasutage rohkem see, ärge kasutage seda sagedamini, ja ei kasuta seda kauem, kui arst on tellitud.

Seda ravimit tuleb tulla patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Sa peaksid suitsetamisest täielikult enne kui hakkate seda ravimit. Ärge kasutage tubakatoodete ravi ajal. Kui jätkad suitsu inhalaator, siis võib olla tõsine soovimatu mõju nikotiini.

Samuti on oluline kasutada stop lubatud programm, mis võib sisaldada haridus, nõustamine, ja psühholoogilist abi. See võib muuta lihtsamaks suitsetamisest.

Kasutada

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Kui kassett on tühi, võtke see välja huuliku. Viska see minema, kus lapsed ja lemmikloomad ei jõua seda.

Õige kasutamine nikotiini

Huuliku saab taaskasutada. Pese regulaarselt vee ja seebiga. Seda säilitada originaal plastikust karpi.

Ära suitseta ega kasuta tubakatoodete inhalaatorit. Kui jätkad suitsetada ega närida tubakas, siis võib olla tõsine soovimatu mõju nikotiini. Helistage oma arstile kohe, kui teil on pearinglus, peavalu, seedehäired, süljevoolus, oksendamine, kõhulahtisus, külm higi, ähmane nägemine, vaeva kuulmine, segasus, nõrkus või nõrkus.

Ärge kasutage muid nikotiini tooteid inhalaatorit. See hõlmab nikotiiniplaastrid, pastillid või närimiskummi. Teil võib olla tõsine soovimatu mõju, kui kasutad rohkem kui üht nikotiini toodet.

Rasedad naised peaksid kasutama ainult seda ravimit vastavalt arsti juhistele. Sigaretisuits võib tõsiselt kahjustada teie last. Proovi suitsetamisest ilma ravimit. Riskid lapsele alates seda ravimit ei ole täielikult teada.

Nikotiin tooteid tuleb hoida kättesaamatus kohas lastele ja lemmikloomadele. Väikeses koguses nikotiini võib põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid lastel ning kasutatud kassett võib sisaldada küllalt nikotiini tekitada probleeme. Kui kassett on puudutanud laps, pöörduge oma arsti või mürgistuskeskusesse korraga.

Esimesel nädalal, suus või kurgus võib tunda ärritunud. Ärge lõpetage ravimi kasutamine. Kui te jätkuvalt kasutada inhalaatorit, siis tuleb reguleerida nende mõju. Kui nahaärritus ei saada paremat paari nädala pärast, pidage nõu oma arstiga.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Nicorette inhalaator

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Nicorette inhalaator kõrvaltoimed

Nicorette (nikotiini)

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

WADA klassi WADA antidopingu klassifitseerimine

Suitsetamisest loobumise bupropioonil Chantix, nikotiin, Varenikliiniga, Zyban, Nicoderm CQ, Nicotrol inhalaatori Habitrol, Buproban, Leader Nikotiin Polacrilex, Nicotrol NS, Nicorelief, sissekanne