Neupro (transdermaalne plaaster) teave

Mis on Neupro?

Neupro naha patces kasutatakse sümptomite raviks Parkinsoni tõbi, nagu jäikus, värinad, lihasspasmid, ja nõrk lihaste kontrolli.

Neuprot ravimiseks kasutatakse ka rahutute jalgade sündroomi (RLS).

Mõned inimesed kasutavad Neupro on magama jäänud ajal on igapäevaste tegevuste nagu töötab, rääkimise, söömise, või sõita. Sul võib äkilist uinumist, isegi pärast tunne tähelepanelik. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid probleeme päevane unisus või uimasus. Kui sa ei tea, kuidas Neupro mõjutab teid, olla ettevaatlik autot juhtides või teha midagi, mis nõuab, et ärkvel olla.

oluline info

Teil võib olla suurenenud seksuaalne tung, ebatavaline tung mängida, või muud tugevat tungid antud ravimi võtmise ajal. Rääkige oma arstiga, kui te arvate, teil on tugev või ebatavaline tunge, samas Neuproga.

Ärge lõpetage Neupro äkki, või siis võiks tekkida ebameeldivad sümptomid. Küsige oma arstilt, kuidas vältida võõrutusnähte, kui te lõpetate Neupro. Külm või allergiaravimid, narkootilisi valuvaigisteid, unerohtu, lihaslõdvestajad ja ravimid haigushoogude, depressiooni või ärevushäire võib unisust põhjustatud Neupro. Rääkige oma arstile, kui te kasutate regulaarselt mõnda neist ravimitest. Alkoholi tarvitamine võib suurendada teatud kõrvaltoimed rotigotiini-. Neupro plaaster võib põletada nahka, kui te kannate plaastri ajal MRI (magnetresonantstomograafia). Eemaldage plaaster enne kõnealust testi. Neupro võib põhjustada hallutsinatsioone (tunne nägemine või kuulmine midagi, mis ei ole seal), kõige sagedamini eakatel inimestel. Helistage oma arstile, kui teil on hallutsinatsioonid.

Järgige kõiki juhiseid ravimi etikett ja pakendi. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate umbes kõik oma tervisliku seisundi kohta, allergiad, ja kõik ravimid, mida kasutada.

Te ei tohiks kasutada Neupro kui te olete allergiline rotigotiiniannusest.

Enne Neuproga

Veendumaks Neupro on ohutu, siis öelge oma arstile, kui teil on

astma või sulfiti allergia

kõrge või madal vererõhk

südamehaigused, südame paispuudulikkus või südame rütmihäired

neeruhaigus

ajalugu vaimuhaiguse või psühhoos

narkolepsia või muud unehäired; või

värinad (düskineesia) või kontrollimatu lihaste liigutusi.

Inimesed, kellel on Parkinsoni tõbi võib olla suurem risk haigestuda nahavähki (melanoomi). Rääkige oma arstiga selle riski ja mida nahasümptomid olge.

Ei ole teada, kas Neupro kahjustab sündimata last. Rääkige oma arstile, kui te olete rase või plaanite rasestuda, kui kasutate seda ravimit.

Ei ole teada, kas rotigotiiniannusest eritub rinnapiima või kas see võib imikut kahjustada. Neupro võib aeglustada rinnapiima tootmist. Rääkige oma arstile, kui te imetate last.

se Neupro naha laigud täpselt nii, nagu arst on teile määranud. Järgige kõiki juhiseid ravimi etiketti. Ärge kasutage seda ravimit suuremates või väiksemates kogustes või kauem, kui soovitatav.

Neupro naha laigud tulevad patsiendile juhiseid ohutu ja efektiivse kasutamise. Järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

Kui soovid kasutada Neupro plaaster, avatud suletud kotis ja eemaldada kaitsekiht. Kandke plaaster puhtale, kuivale, karvadeta ja terve naha magu, puusale, küljele, õlale või õlavarrele. Teie ravi juhiseid näitab teile parimaid kohti kehal kanda plaastrit. Vältige plaastri nahale ala, mis hõõrutakse värvliga või riietega.

Vajutage plaaster kindlalt paika vähemalt 30 sekundit, et see kleepub. Sul võib jätma plaastri vannis ja duši all või ujumine.

Jätke plaaster paigas ja kanna seda 24 tundi. Nahalt peale 24 tundi ja asendada see uuega. Proovi kinnitage plaaster samal ajal iga päev.

Vali teine ​​koht kehal kanda Neupro plaaster iga kord paned uue. Ärge kasutage sama naha pindala kaks korda 14 päeva jooksul.

Kui plaaster tuleb lahti, pane uus plaaster erinevas kohas kehal ja kanna seda ülejäänud päev. Siis asendada plaaster järgmisel päeval oma tavalisel ajal.

Pärast eemaldamist Neupro plaastri, murdke see, et see kleepub kokku ja see ära visata kohas, kus lapsed või lemmikloomad ei saa seda.

Kuidas ma peaksin kasutama Neupro?

Kasutage beebi õli või vee ja seebiga, et eemaldada kleepuv jääk, mis jääb nahale. Vältige karmid seebid, alkohol, küünelakieemaldaja, ega teisi lahusteid, mis võivad ärritada nahka.

Peske käsi seebi ja veega pärast kohaldamise või plaastri eemaldamist.

Ärge kandke rohkem kui üks Neupro plaaster korraga. Kasutades ekstra naha laigud ei tee ravim tõhusam. Ära lõika kunagi naha plaaster.

Kui te kasutate seda ravimit RLS, võtke ühendust oma arstiga, kui teie sümptomid süvenevad, kui need tekivad hommikul või varem kui tavaliselt õhtul, või kui te tunnete rahutust sümptomid pihus või käsi.

Neupro põhjustada ebatavalisi tulemusi teatud meditsiiniliste testide. Rääkige arstile, kes ravib teid, et te kasutate seda ravimit.

Neupro plaaster võib põletada nahka, kui te kannate plaastri ajal MRI (magnetresonantstomograafia). Eemaldage plaaster enne kõnealust testi.

Ärge lõpetage Neupro äkki, või siis võiks tekkida ebameeldivad sümptomid. Küsige oma arstilt, kuidas ohutult peatada ravimi kasutamist.

Hoia Neupro plaaster selles pakendis, kuni olete valmis seda kasutama. Hoidke kotti toatemperatuuril eemal kuumuse ja niiskuse eest.

Kui te unustate muuta plaaster oma planeeritud päev, eemaldada ja asendada plaaster niipea, kui see teile meenub. Kanda uus plaaster kuni järgmise regulaarse plaaster muutuva aja. Ärge muutke oma ajakava, isegi siis, kui te kannate uus plaaster vähem kui 24 tundi.

Tavaline annus täiskasvanutele Neupro Parkinsoni tõve

Varajases staadiumis Parkinsoni tõbi; Algne: 2 mg plaaster pindmiselt kord päevas; Säilitamine: Annust suurendatakse iga nädal 2 mg / 24 tunni jooksul, kui talutav ja kui täiendavat terapeutilist efekti on vaja. Väikseim efektiivne annus oli 4 mg / 24 tundi .; Suurim soovitatav annus: 6 mg / 24 tundi; Täpsem staadiumis Parkinsoni tõbi; Algne: 4 mg plaaster pindmiselt kord päevas; Hooldus: Annust suurendatakse iga nädal 2 mg / 24 tundi põhineb patsiendi kliinilisest vastusest ja taluvusest .; Soovitatav annus: 8 mg / 24 tundi

Mis juhtub, kui ma igatsen annus?

Tavaline annus täiskasvanutele Neupro rahutute jalgade sündroomi

Mis juhtub üleannustamise korral?

Algne: 1 mg plaaster pindmiselt kord päevas; Säilitamine: Annust suurendatakse iga nädal 1 mg / 24 tunni jooksul, kui talutav ja kui täiendavat terapeutilist efekti on vaja. Väikseim efektiivne annus oli 1 mg / 24 tundi .; Suurim soovitatav annus: 3 mg / 24 tundi

Vältige plaastri nahale, mis on õline või ärritunud. Vältige kreemiga, õli, kreemi, salvi või pulber nahal, kus kehtib Neupro nahalapile või plaaster ei pruugi jääda ka nahka.

Neupro doseerimisinfo

Ärge jätke soojendage plaastrit, kui kannad seda. See hõlmab kümblustünn, kütte pad, sauna või sooja vett voodi. Heat võib suurendada ravimi kogust sa neelavad läbi naha ja võib põhjustada kahjulikke mõjusid.

Vältige liiga kiire istuvast või lamavast asendist, või võite tunda pearinglust. Tõuse aeglaselt ja ennast tasakaalustada, et vältida kukkumist. Kui sa ei tea, kuidas see ravim teile mõjub, olla ettevaatlik autot juhtides või teha midagi, mis nõuab, et ärkvel olla.

Pöörduge arsti poole, kui teil on mõni neist allergilise reaktsiooni Neuprole: lööve; raske hingamine; näo, huulte, keele või kõri.

Mida tuleks vältida?

Lõpetage Neupro ja helistage oma arstile, kui teil on

raske nahaärritust, et ei koristama mõne tunni jooksul pärast eemaldamist nahalapile

unisust, uinumine äkki isegi pärast tunne hoiatuse

kerge peaga tunne, nagu sa võib edasi viia

suurenenud seksuaalne tung, ebatavaline tung mängida, või muud tugevat tunge

hallutsinatsioonid (nägemine või kuulmine midagi, mis ei ole reaalne, kõige sagedamini eakatel)

ebatavalised mõtted või käitumine

värinad, tõmblused või kontrollimatud liigutused silmad, huuled, keele, näo, käte või jalgade; või

ohtlikult kõrge vererõhk (tugev peavalu, nägemishäired, sumin kõrvus, ärevus, segadus, valu rinnus, õhupuudus, kiire või ebaühtlane südametegevus, krambid).

Mõned inimesed kasutavad Neupro on magama jäänud ajal on igapäevaste tegevuste nagu töötab, rääkimise, söömise, või sõita. Rääkige oma arstile, kui teil on mingeid probleeme päevane unisus või uimasus.

Ühine Neupro kõrvaltoimete hulka võivad kuuluda

iiveldus, oksendamine, isutus

pearinglus, uimasus

paistetus kätel ja jalgadel, kiiret kaalutõusu

suurenenud higistamine

uneprobleemid (unetus); või

Kerge punetus, kuhu plaaster oli kulunud.

See ei ole täielik kõrvaltoimete nimekiri võib esineda ka teisi. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Sul võib aru kõrvaltoimeid valitsuse juures valitsuse 1088.

Selle ravimi kasutamine koos teiste ravimitega unisekstegevaid võib halvendada selle mõju. Küsige oma arstiga enne Neupro koos Unitabletti, narkootilisi valuvaigisteid, lihaste lõdvestajaid või ravim ärevuse, depressiooni või krambid.

Teised ravimid võivad suhelda rotigotiiniannuse sealhulgas retsepti ja üle leti ravimid, vitamiine ja taimseid tooteid. Öelge iga oma tervishoiuteenuse osutajate kõigist ravimitest, mida kasutate praegu ja mõnda ravimit te alustate või lõpetate.

3.02.2015-03-17, 02:53:00

Neupro kõrvaltoimeid

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

Millised teised ravimid mõjutavad Neupro?

Neupro (rotigotiiniannusest)

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu valitsus

Rahutute jalgade sündroomi ropinirooli, pramipeksooli Requip Mirapex, levodopa, Horizant gabapentiin enacarbil, rotigotiiniannusest

Parkinsoni tõve Exelon, ropinirooli, benstropiin Sinemet, pramipeksooli, karbidopa / levodopa, amantadiini Requip, Mirapex Cogentin rivastigmiin