Neulastaga

Therapeutic Klass: Vereloome

Kasutab Neulastaga

Farmakoloogilise Klass: kolooniat stimuleeriv faktor

Kui teatud vähiravimite kasutatakse võidelda vähirakke, nad mõjutavad ka valgeid vereliblesid, mis võitlevad infektsioonidega. Pegfilgrastimil vähendamiseks kasutatakse nakatumise risk ajal ravitakse vähiravimite.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi need kasutused ei sisaldu toote märgistamist pegfilgrastiim kasutatakse teatud patsientidel järgmised haigusseisundid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju pegfilgastiim süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Neulastaga

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga pegfilgastiim eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja võib teile seda ravimit. Ravim manustatakse shot naha all.

Sul võib olla õpetanud, kuidas anda seda ravimit kodus. Veenduge, et mõista kõiki juhiseid enne endale süstida. Ärge kasutage ravimit rohkem või kasutada seda sagedamini, kui arst on soovitanud.

See ravim võib anda 2 viisil: ühe eeltäidetud süstlas käsitsi kasutamiseks või kasutamiseks koos Kehal Süsteseade Neulasta® kasutamiseks.

See ravim on kaasas patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi

Kui teil on küsimusi kõik see, pidage nõu oma arsti.

Laske meditsiini soojeneda toatemperatuuril enne seda süstida. Kui ravimit süstel värv on muutunud tundub hägune või kui näed osakesi, ei kasuta seda.

Nõelakatet on eeltäidetud süstal sisaldab kuiva naturaalset kummi (lateksi derivaat), mis võib põhjustada allergilisi reaktsioone inimestel, kes on tundlikud lateksi suhtes. Rääkige oma arstile, kui teil on Lateksiallergia Enne ravimi kasutamist.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Ravim tuleb manustada kindla ajakava. Kui te unustate annuse või unusta kasutada oma ravimit, pöörduge arsti või apteekriga juhiseid.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Õige kasutamine Neulastaga

Hoida külmkapis. Mitte külmutada.

Jäta ravimi karbis, kuni olete valmis seda kasutama. Kui te kogemata külmutada meditsiin, las ta sulatada külmkapis enne kasutamist. Kui te kogemata külmutada ravimit teistkordselt, ei kasuta seda. Te võite lasta ravimit soojeneda toatemperatuurini enne kasutamist. Hoia eemale kuumusest või valguse. Ravim võib jääda külmkapist kuni 48 tundi. Visake ravim, mis on külmkapist välja rohkem kui 48 tundi.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teil on jäänud ülakõhus valu või õlas, pöörduge kohe arsti poole. See võiks olla sümptom tõsine kõrvalnäht põrn.

Pöörduge kohe arsti poole on esimene märk tahes nakkuse nagu palavik, külmavärinad, köha, kurguvalu või punetus, paistetus või valu ümber lõigatud või valus.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil tekib palavik, valu või pitsitustunne rinnus, kiire hingamine või hingamisraskused. Need võivad olla sümptomid tõsine kopsu seisund, mida nimetatakse ägeda respiratoorse distressi sündroomi (ARDS).

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone, sh anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, näo, keele või kõri, hingamisraskused või valu rinnus pärast raviks.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Neulastaga

Sa ei tohiks seda ravimit kasutada 14 päeva enne ja kuni 24 tundi pärast saate vähiravimite.

Kui te saate seda ravimit kaudu Kehal Süsteseade Neulasta®

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. See ravim võib mõjutada tulemusi teatud meditsiiniliste testide (nt luu testid).

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Neulastaga kõrvaltoimed

Neulastaga (pegfilgastiim)

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Neutropeenia koos keemiaravi Neupogen, filgrastiimist Zarxio, Granix pegfilgrastiim Leukine, sargramostim, TBO-filgrastiimi