neoprofen intravenoosse

Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid suurendavad riski tõsiste kardiovaskulaarsete tromboosijuhtude, müokardi infarkt ja insult, mis võib lõppeda surmaga. See risk võib suureneda patsientidel, südame-veresoonkonna haigused või riskifaktorite südame-veresoonkonna haigused. Ibuprofeen on vastunäidustatud ravi peri-operatiivse valu pärgarteri šunteerimine (CABG). Mittesteroidsed põletikuvastased ravimid võivad põhjustada ka suurenenud risk tõsise seedetrakti kõrvaltoimete eriti eakatel, sealhulgas verejooksu, haavandumise ja perforatsiooni maos või sooltes, mis võib lõppeda surmaga.

Kasutab Neoprofen

Therapeutic Klass: Valuvaigisti

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: propioonhape (klass)

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju ibuprofeen süsti lapsed ja noored alla 17-aastased. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades Neoprofen

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga ibuprofeeni süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, südame, või maohaiguste, mis võivad vajada annuse saanud patsientide ibuprofeeni süstimist.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad ibuprofeeni. See ei pruugi olla omased Neoprofen. Palun lugege hoolikalt.

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja teile seda ravimit haiglas. Ravimit manustatakse läbi nõel ühes oma veenid.

Joo ekstra vedelikku, et sa ei liigu enam uriinist, kui te kasutate seda ravimit. See hoiab neerusid toimib hästi ja aitab vältida probleeme neerudega.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma edusamme, samas saate seda ravimit. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

See ravim võib suurendada oma riski saada südameatakk või insult. See on tõenäolisem inimestel, kellel on juba südamehaigus. Inimesed, kes kasutavad seda ravimit pikka aega võib olla ka suurem risk.

See ravim võib põhjustada mao- või soolte. See probleem võib juhtuda ilma hoiatusmärgid. See on tõenäolisem, kui teil on olnud maohaavand varem, kui te suitsu ega juua alkoholi regulaarselt, on üle 60-aastased, on halb tervis, või kasutate teisi ravimeid (nagu näiteks steroidide või vere õhem).

Maks võib tekkida probleeme, kui te kasutate seda ravimit. Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: kõhuvalu või hellus, savi värvi väljaheide; tume uriin, isutus, palavik, peavalu, sügelus, isutus iiveldus ja oksendamine, nahalööve; jalgade paistetus või sääred, ebaharilik väsimus või nõrkus või kollased silmad või nahk.

See ravim võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, suu või pärast saad süsti.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on kobrutamisega või lõdvenemine naha punaseks nahakahjustused; raske nahalööve või akne; haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Õige kasutamine ibuprofeeni

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mõni muu muutus tekib nägemise ajal või pärast saate seda ravimit. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Helistage oma arstile kohe, kui teil on segasus, uimasus, palavik, üldine halb haigus, peavalu, isutus, iiveldus, kange kael või selg või oksendamine. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse meningiit.

Rääkige oma arstile, kui teil esineb seletamatu kaalutõus või turse (vedeliku peetus või keha turse) selle ravimiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Neoprofen

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus Kategooria Mitu Risk sõltub kasutusviisist

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Krooniline müofatsiaalvalu naprokseen, ibuprofeen, amitriptüliin, Aleve, Advil, Elavil

Kaelavalu naprokseen, ibuprofeen, Aleve, Advil, Motrin

Neoprofen kõrvaltoimed

NeoProfen (ibuprofeen)

Avatud arterioosjuha ibuprofeen, indometatsiin, Advil, Motrin, Indocin

Juveniilne reumatoidartriit prednisooni, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, meloksikaami, CelebrexR

 või minna liituda NeoProfen tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.