neomütsiini aktuaalne

Kasutab neomütsiini

Ravimite klassi: antibakteriaalsed

Keemiline Klass: Aminoglükosiid

Enne Kasutades neomütsiini

Neomycin paiksete preparaatide on saadaval ilma retseptita.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Neomütsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergilisi reaktsioone neomütsiini või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Uuringud neomütsiini on tehtud ainult täiskasvanud patsientidel, ja ei ole mingit konkreetset teavet võrrelda paiksete neomütsiini lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldes paiksete neomütsiini eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Õige kasutamine neomütsiini

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Kui kasutate neomütsiini ilma retseptita, ei kasuta seda ravida sügavad haavad, torkehaavu tõsiseid põletushaavu või tooraine piirkondades ilma kontrollida oma tervishoiutöötaja.

Ärge kasutage neomütsiini silmis.

Enne taotluse neomütsiini, peske seebi ja veega ja kuivatada hoolikalt.

Patsientidel, kasutades kreemi kujul neomütsiini

Patsientidel salvi kasutamist kujul neomütsiini

Pärast neomütsiini on rakendatud, võib ravitud piirkonda kaetud marlisideme soovi.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult vaigistamiseks kasutades neomütsiini täieliku töötlemise aeg, isegi siis, kui teie sümptomid on kadunud. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus neomütsiini on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid neomütsiini. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse neomütsiini, kohaldatakse seda nii kiiresti kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui nahk probleemi ei paranda 1 nädala jooksul, või kui see muutub hullemaks, kontrollige oma tervishoiutöötaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal neomütsiini

Saadavus Rx / OTC Rx ja / või börsivälise

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Naha ja struktuur nakkus tsiprofloksatsiin, asitromütsiini, Augmentin, Zithromax, cefdinir tseftriaksoonilahuseid, klaritromütsiin, keskkõrvapõletik, gentamütsiin aktuaalne, Rocephin amoksitsilliini / klavulaanhappe, minotsükliin, Bactroban, Ceftin, Omnicef, Avelox, Biaxin, meropeneemravi, mupirocin aktuaalne, Moksifloksatsiiniga, tsefepiim, linesoliidravi tsefradroksiil

neomütsiini kõrvaltoimed

neomütsiini aktuaalne