Neerudele (Cell) Vähk-Ravi ülevaade

Operatsioon eemaldada täielikult või osaliselt neerude tavaliselt ravib neeruvähi et ei ole levinud. On olemas kahte liiki operatsiooni

Kui operatsioon ei ole lahendus, arteriaalse embolization võib kasutada kahaneb kasvaja. See protseduur blokeerib verevoolu kasvajale. Harvadel juhtudel võib seda teha enne operatsiooni.

Pärast seda ravida, neeruvähi võib tagasi tulla, mõnikord aastaid pärast ravi.

Kuigi kiiritus- ja keemiaravi on tavalisem ravi mitme vähivormi, nad tavaliselt ei tööta väga hästi neeruvähi. Hooldamine veel uuritud sisaldab ultraheli lained või kõrge intensiivsusega kiirgust hävitada vähki.

Aktiivne seire tähendab, et selle asemel, et ravida vähki, kasutab arst regulaarselt pildistamine testid vaadata vähki.

Väga väike neeru kasvajad-tavaliselt leitud samas arstid otsivad mõned teised probleemide pruugi olla vähk ja võib kunagi kasvada. Ja teised väikesed kasvajad, mis on vähk võib kasvada üsna aeglaselt.

Operatsioon on mõnikord kasutatakse eemaldada kasvaja, mis on levinud. Operatsioon järgneb tavaliselt mõne teise ravi, nagu

Neid ravisid võib kasutada ka ilma kirurgilise sekkumiseta.

Valu on üks peamisi muresid kaugelearenenud neeruvähi. Aga vähivaluga saab peaaegu alati võimalik kontrollida. Ravi, mis võib aidata hulka

Radikaalne nefrektoomiat. Kirurg eemaldab kogu neeru, rasvakiht neeru ümbruses, toru (kusejuha), mis voolab uriin neerudes põis, neerupealistes, ja lähedalasuvate lümfisõlmede; Osaline nefrektoomiat. Kirurg eemaldab ainult osa neerupiirkonna on haige, mis võimaldab allesjäänud neeru osalise töötada normaalselt. Võite kuulata oma arsti nimetame seda “Nefron säästev-” operatsiooni.

Immuunteraapia Immuunteraapia -medicines aidata immuunsüsteemi vähiga võitlema; Suunatud ravi suunatud ravi -medicines et peatada vähirakkude kasvu.

Kirurgia. Mõnikord operatsioon võib aidata leevendada valu viies mõned et vähk on levinud teistesse kehaosadesse; Kiirgus. Nagu operatsioon, see ravi aitab valu, tappes mõned vähk on levinud; Keemiaravi. Kuigi neeruvähi rakud on tavaliselt resistentsed kasutatud ravimitest keemiaravi, seda ravi kasutatakse mõnikord, kui teisi ravimeid ei ole toiminud; Valu ravimid; Närviblokaade.