Navane suulise

Eakad dementsusega patsiendid seotud psühhoos raviti atüüpiliste antipsühhootiliste ravimitega on suurenenud risk surma võrreldes platseeboga. Kuigi surmapõhjuste kliinilistes uuringutes varieeriti enamik surmajuhtumeid näis olevat kardiovaskulaarsed (nt südamepuudulikkus, äkksurm) või nakkusliku (nt pneumoonia) iseloomuga. Vaatlusuuringud näitavad, et antipsühhootilised ravimid võivad suurendada suremust. On nendest uuringutest selge, mil määral suremuse leiud võivad olla tingitud Antipsühhootikum vastandina Patsientide iseloomustus. Tioteksiini hüdrokloriid ei ole heaks kiidetud patsientide raviks Dementsusega seotud psühhoos.

Kasutab Navane

Therapeutic Klass: antipsühhootilised

Keemiline Klass: tioksanteeni

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kasutamine tiotikseeni lastel alla 12-aastastel ei ole soovitatav.

Puuduvad andmed suhete kohta vanusest mõju tiotikseeni eakatel patsientidel. Kuid seda ravimit ei tohiks kasutada käitumisprobleemid vanematel täiskasvanutel dementsus.

Enne Kasutades Navane

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke seda ravimit täpselt arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda, et see ravim ei tööta korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude. Võib ka olla, et teie silmad testitud regulaarselt, kui te kasutate seda ravimit.

See ravim võib põhjustada Düskineesianähtude (liikumine häire). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest selle ravimi kasutamise ajal: huule laksu andmist või puckering, puhitamine põskedel, kiire või spiraalikujuline keele liigutused, kontrollimatud närimisliigutuste või kontrollimatud liigutused käte ja jalad.

Selle ravimi kasutamist lõpetada ja kontrollida oma arstile, kui teil on mõni järgmistest sümptomitest selle ravimi kasutamise ajal: krambid (hood), hingamisraskused, kiire pulss, kõrge palavik, kõrge või madal vererõhk, suurenenud higistamine, kusepidamatus, tugev lihasjäikus, ebatavaliselt kahvatu nahk, või väsimus. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse maliigne neuroleptiline sündroom (MNS).

Õige kasutamine Navane

Thiothixine võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Kui võimalik, vältida inimeste infektsioonid. Pöörduge kohe arsti poole, kui te arvate, haigestunud või kui teil on palavik või külmavärinad, köha või kähedus, alaseljas või küljes valu või valulik või raskendatud urineerimine.

See ravim võib põhjustada pearinglust, probleeme mõtlemine, või häda kontrollorgani liigutusi. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis nõuab teil olema tähelepanelik, hästi koordineeritud, või ei suuda mõelda ka.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis sind unisust või uimasust). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravimi allergiat või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valu ravimeid, kaasa arvatud narkootikumid; ravimid haigushoogude (näiteks barbituraadid); lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool, kui te kasutate seda ravimit.

Te võite saada ülekuumenenud kergemini selle ravimi kasutamise ajal. Ole teadlik sellest, kui teie füüsiline koormus või ilm on soe. Joogivesi võib aidata. Kui sa liiga kuum ja pearinglust, nõrk, väsinud, segaduses või haige magu, proovige jahtuda. Helistage oma arstile, kui te ei suuda jahtuda oma keha ja sümptomid jätkuvad.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Navane

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus N kategooria Pole klassifitseeritud

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Navane kõrvaltoimed

Navane (tiotikseeni)

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Skisofreenia Seroquel, Abilify, kvetiapiin, risperidoon, olansapiin, Zyprexaga, Belivon, Latuda, aripiprasooli GeodonTM, klosapiin, Rexulti

Psühhoos haloperidool, Haldol, prochlorperazine, Compazine kloorpromasiinvesinikkloriidi, Thorazine, perfenasiin, flufenasiin, Prolixin, trilafoon, Fanapt Haldol dekanoadile