naltreksooni lihasesisese

Ravimite klassi: Etanool Sõltuvus

Kasutab naltreksooni

Farmakoloogilise Klass: antagonist

Naltreksoni ei ole narkootiline. See blokeerib mõju narkootikumide, eriti “kõrge” “tunne, mis muudab soovite neid kasutada. Samuti võib blokeerida” kõrge “” tunne, et võib teha, mida soovid kasutada alkoholi. See ei tekita narkootilise-like mõju või põhjustada vaimse või füüsilise sõltuvuse. See ei takista teil väärtus langeb alkoholi tarvitamisega.

Naltreksoni paneb võõrutusnähte inimesi, kes on füüsiliselt sõltuv narkootikumid. Seetõttu naloksooni ravi alustatakse pärast seda, kui pole enam sõltuvaks narkootikumide. Aeg, see võtab võib sõltuda, mis narkootilise sa võtsid, summa, mida võttis, ja kui kaua võttis ta. Enne kui hakkate naltreksoon, rääkige oma arstile, kui te arvate, et olete ikka võõrutusnähud.

naltreksooniks ei antaks ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Suhe naltreksooni järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon naltreksooni või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju naltreksooni süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades naltreksooni

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga naltreksooni süsti eakatel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate naltreksoon, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades naltreksooni mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades naltreksooni koos tahes järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades naltreksooni mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise naltreksoon. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle naltreksoon. naltreksooni manustatakse shot tuharasse (tuhara) lihasesse. See on tavaliselt iga 4 nädala jooksul või kord kuus.

Naltreksoni süsti tohib anda alkoholisõltuvusega patsientidel, kes saavad hoiduda alkoholi ja ei vaja ööseks haiglasse.

Kui te ei pane oma doosi planeeritud, helistage oma arstile, et leppida uue visiidi niipea kui võimalik.

naltreksooni tavaliselt kaasas ravimi juhendis. Loe info hoolikalt ja veenduge, et saate aru, et enne saavad naltreksoon. Kui teil on lisaküsimusi, pidage nõu oma arstiga.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. Arst võib teha teatud vere ja uriinianalüüsid, et näha, kas ravim põhjustab soovimatuid tagajärgi.

naltreksooni võib põhjustada tõsiseid probleeme maksaga. Helistage oma arstile kohe, kui te alustate võttes tume uriin, valu ülakõhus või silmavalgete muutumine kollaseks või naha kasutamise ajal naltreksoon.

naltreksooni võib suurendada oma riski võttes kopsuhaigus nimetatakse eosinofiilide kopsupõletik. Rääkige oma arstile, kui teil on köha või hingamisraskused pärast naltreksooni.

naltreksooni võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on lööve, sügelus, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate naltreksoon.

Sa pead lõpetama opioidid (narkootikumid) vähemalt 7 kuni 10 päeva enne kui saab alustada saavad naltreksooni süsti. Arst võib teha naloksooni väljakutse test või uriinianalüüsi opioidide, veendumaks, et on opioid-free.

blokeerib naltreksoon “kõrge” tunne saad narkootilise (opioid) ravimid, sealhulgas heroiini. Kuna naltreksooni süsti võib teha te tundlikumad madalam annuses opioide kui olete varem kasutanud, siis ei tohiks kasutada heroiini või muude narkootiliste ületada mida ravim teeb. Sa võid üleannustamine ja arendada tõsiseid probleeme.

Õige kasutamine naltreksooni

naltreksooni võib suurendada enesetapumõtteid. Rääkige oma arstile, kui te tunnete end rohkem alla surutud. Samuti rääkige oma arstile kohe, kui teil on mõtteid enda vigastamisest. Teatama mistahes ebatavalisest mõtted või käitumine, mis teid häirib, eriti kui need on uued või süvenevad kiiresti. Veenduge, et teie hooldaja teab, kui tunnete väsimust kogu aeg, magada palju või palju vähem kui tavaliselt, tunda lootusetust või abitus, või kui teil on unehäired, ärrituvad kergesti, on suur tõus energia, või alusta tegutseda hoolimatu. Samuti rääkige oma arstile, kui teil on ootamatu või tugevad tunded, nagu närvilisus, vihane, rahutu, vägivaldne või hirmul.

Pea meeles, et kasutada Naltreksooni on ainult osa oma ravi. Ole kindel, et te järgima kõiki arsti korraldusi, sealhulgas nähes oma terapeudi ja / või käivad tugirühma regulaarselt.

Ära püüa mõjudest naltreksooni süsti võttes narkootikumid. Selleks võib põhjustada kooma või surm. Sul võib olla tundlikumad mõju narkootikumide kui sa olid enne algust naltreksooni ravi.

Naltreksoni süsti blokeerib ka kasulikku mõju narkootikumid. Kasutage alati mittenarkootilise ravim valu, kõhulahtisus või köha. Kui teil on küsimusi õige ravim kasutada, pidage nõu oma arstiga.

Naltreksoni süsti ei takista teil muutumist langenud, kui te tarbite alkoholi. Ärge võtke naltreksoon, et juhtida autot või teha muid tegevusi all olles alkoholijoobes.

Pärast naltreksooni süstitakse oma keha, see on võimatu eemaldada.

On soovitatav, et teil kaasas isikut tõendav dokument, mille kohaselt te saate naltreksooni süsti. Võib ka olla, et viia kiri lase teistel teada, te saate naltreksooni kui teil on kiirabiauto.

Sul võib tekkida tõsine reaktsioon kohas naltreksoonravi süsti, mis sisaldab valu, turse, valulikkus, verevalum, sügelus ja punetus. Võta kohe oma arstile, kui see naha reaktsiooni ei parane või halveneb kahe nädala jooksul pärast süstimist. Arst peaks ka esitada teile otsekohe kirurg.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal naltreksooni

Sul võib tekkida iiveldus pärast esimest süsti naltreksooni, mis peaks olema kerge ja vaibuvad paar päeva hiljem. Sul on vähem tõenäoline on iiveldus oma järgmise süsti.

naltreksooni võivad mõned inimesed tunda peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Kui mõni neist kõrvaltoimetest, siis ärge juhtige autot, töötage masinatega ega midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik, kui te saate naltreksooni süsti.

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te saate naltreksoon. Tulemused mõnede analüüside võib mõjutada naltreksoon.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

naltreksooni kõrvaltoimed

naltreksooni

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Alkoholisõltuvust naltreksoon, Vivitrol, Antabus, disulfiraamiga, Campral Revia, akamprosaadi

Opiaadisõltuvuse Suboxonega buprenorfiini naloksooni, Subutex, Vivitrol, Zubsolv buprenorfiini / naloksooni, Bunavail Revia, Probuphine