nalex ac siirup

Mõnedel lastel on tõsiseid ja mõnikord surmaga lõppenud hingamisprobleemid kasutamisel kodeiin pärast operatsiooni eemaldada mandlid või adenoidid. Rääkige oma arstiga

Leevendab nohu, aevastamine ja köha tõttu nohu, ülemiste hingamisteede infektsioonid ja allergiad. Samuti võib kasutada teisi haigusi määrab arst.

Nalex AC siirup on antihistamiinikumiga ja narkootiliste köhapärssija kombinatsioon. Antihistamiini blokeerib histamiini, mis aitab vähendada sümptomeid nagu vesised silmad ja aevastamine. Köhapärssija tööd ajus, mis aitab vähendada köha refleks, mis vähendab kuiv köha.

Võtke ühendust oma arstiga või tervishoiuteenuse osutaja kohe, kui mõni nendest kehtib teie.

Teatud haigused võivad suhelda Nalex AC siirup. Rääkige oma arstile, kui teil on mõni haigus, eriti kui mõni järgnevast kehtib teie

Mõned ravimid võivad suhelda Nalex AC siirup. Rääkige oma arstiga, kui te kasutate mingeid muid ravimeid, eriti mõni järgmistest

See ei pruugi olla täielik loetelu kõigist koostoimed, mis võivad tekkida. Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja kui Nalex AC siirupit võib olla koostoimeid teiste ravimitega ei. Pöörduge oma arsti poole, enne kui käivitada, peatada või muuta annust või apteekriga.

Kasutage Nalex AC siirup, nagu teie arst. Kontrollige etiketti ravimit täpse doseerimisjuhiste.

Küsi oma tervishoiuteenuse osutaja mis tahes küsimustele võite olla kuidas kasutada Nalex AC siirup.

Kui kasutatakse pikka aega või suurtes annustes, Nalex AC siirup ei pruugi töötada nii hästi ja võivad vajada suuremaid annuseid, et saada sama efekti nagu siis, kui algselt võetud. Seda tuntakse TOLERANCE. Rääkige oma arstiga, kui Nalex AC siirup peatused töötavad hästi. Ärge võtke rohkem kui ette nähtud.

Kui kasutatakse pikka aega või suurtes annustes, mõned inimesed arendada vaja jätkata, võttes Nalex AC siirup. Seda tuntakse sõltuvus või narkomaania.

Kui te lõpetate järsku Nalex AC siirup, siis võivad tekkida võõrutusnähud sh ärevus; kõhulahtisus; palavik, nohu, aevastamist; hani muhke ja ebanormaalne nahaaistingud; iiveldus; oksendamine; valu; jäigad lihased; südamepekslemine; nähakse, kuuldakse või tuntakse asju, mida pole olemas; külmavärinad või värinad; higistamine; unehäired.

Kõik ravimid võivad põhjustada kõrvaltoimeid, kuid paljud inimesed ei ole, või väiksemaid kõrvaltoimeid. Pöörduge arsti poole, kui mõni neist kõige sagedamad kõrvalnähud püsivad või muutuvad tüütu

Kõhukinnisus; kõhulahtisus; pearinglus; uimasus; suukuivus, nina või kurgu; erutuvus; peavalu; isutus; iiveldus; pakseneb lima eritised; kõht korrast ära; oksendamine.

Rasked allergilised reaktsioonid (nahalööve, nõgestõbi, sügelus, hingamisraskused; pigistustunne rinnus, turse suu, näo, huulte või keele); ähmane nägemine, kahelinägemine või muud nägemishäired; segadust; raskused urineerimisel või võimetus urineerida; kiire, aeglane või ebaregulaarne südametöö; koordinatsiooni kadumine; meeleolu või vaimse muutusi; närvilisus; kohin kõrvus; krambid; Raske pearingluse, peapööritus või peavalu; raske uimasus; pinnapealne hingamine; treemor; unehäired; kontrollimatu lihaste liigutusi; ebaharilikke verevalumeid või verejookse; ebatavaline nõrkus või väsimus.

See ei ole täielik loetelu kõigist kõrvaltoimeid, mis võivad tekkida. Kui teil on küsimusi kõrvaltoimeid, võtke ühendust arstiga. Helistage oma arstile arsti kõrvaltoimete kohta. Et aru kõrvaltoimeid asjaomasele asutusele, lugege juhend Probleemidest FDA.

Kontakt 1-800-222-1222 (American Association of mürgistusteabekeskusele), kohaliku mürgituskeskus (http://aapcc.org) või traumapunkti kohe. Sümptomiteks võivad olla ähmane nägemine; segadust; hallutsinatsioonid; krambid; Raske pearingluse, peapööritus või peavalu; raske uimasus; pinnapealne hingamine; ebatavaliselt kiire, aeglane või ebaregulaarne südametöö; oksendamine.

Säilitage Nalex AC siirup toatemperatuuril, vahel 59 ja 86 kraadi F (15 ja 30 kraadi C). Hoida eemal kuumuse, niiskuse ja valguse. Ärge hoidke vannituba. Hoia Nalex AC siirup välja lastele kättesaamatus kohas ja eemal lemmikloomad.

See teave ei tohi kasutada, et otsustada, kas võtta Nalex AC siirupit või teisi ravimeid. Ainult oma tervishoiuteenuse osutaja on teadmised ja koolitus, millised ravimid on õige. See teave ei toeta ühtegi ravimit ohutu, efektiivne, või heaks raviks tahes patsiendi või tervisliku seisundi. See on ainult lühike kokkuvõte üldist teavet Nalex AC siirup. See ei hõlma kogu informatsiooni võimalike kasutusviiside, suunad, hoiatused, ettevaatusabinõud, koostoimed, kõrvaltoimeid või riske, mis võivad kehtida Nalex AC siirup. See teave ei ole konkreetse arsti ja ei asenda informatsiooni saate oma tervishoiuteenuse osutaja. Sa pead rääkima oma tervishoiuteenuse osutaja täieliku informatsiooni riske ja eeliseid Nalex AC siirup.