nadostine aktuaalne

Kasutab Nadostine

Therapeutic Klass: seenevastaste

Keemiline Klass: polüeenmakroliidi

Nystatin on saadaval vaid USA-s oma arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Kuigi ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldes paiksete nystatin lastel kasutamiseks teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad nooremate täiskasvanute või kui nad põhjustavad erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel. Ei ole spetsiifilist informatsiooni võrreldes paiksete nystatin eakatel kasutamisega teistes vanuserühmades.

Enne Kasutades Nadostine

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad nystatin. See ei pruugi olla omased Nadostine. Palun lugege hoolikalt.

Paikne nystatin ei tohiks kasutada silmis.

Kanna piisavalt nystatin katta kahjustatud piirkonda.

Patsientidel, kasutades pulbri kujul seda ravimit jalgadel

Kasutamine igasuguse sideme (õhukindlalt kattega, nagu köök Muovikelmu) üle see ravim võib suurendada riski ärritust. Seetõttu ei ole side, wrap või kohaldada oklusioonmähisega üle seda ravimit, kui seda on soovitanud arst. Kui kasutate seda ravimit on mähe ala lastele, vältida liibuv mähkmed ja plastist püksid.

Selleks, et aidata selgitada oma infektsioon täielikult, hoida ravimi kasutamisel täiskohaga ravi, isegi kui teie seisund on paranenud. Ärge jätke ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Õige kasutamine nystatin

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Vaginaalne seennakkus flukonasool, nystatin aktuaalne, klotrimasool aktuaalne, Diflucan, acidophilus, mikonasooliga aktuaalne, Lactobacillus acidophilus, itrakonasool

Naha pinnale kandidoos nystatin aktuaalne, klotrimasool aktuaalne, ketokonasool aktuaalne, Terbinafiinile, Lamisil, mikonasooliga aktuaalne, Nystop, Mycolog II

Paronühhia nystatin aktuaalne, klotrimasool aktuaalne, gentamütsiin aktuaalne, mupirocin aktuaalne, ekonasool aktuaalne

Nadostine kõrvaltoimed

nystatin aktuaalne