myambutol

Therapeutic Klass: antituberkuloosset

Kasutab Myambutol

Selleks, et aidata selgitada oma tuberkuloosi (TB) infektsiooni täielikult, siis peab selle ravimi võtmise eest täiskohaga ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete. See on väga oluline. Samuti on oluline, et te ei jätaks ühtegi annust.

Etambutoolile on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutus ei sisaldu toote märgistamist, etambutool kasutatakse teatud patsientidel järgmiste haigusseisundi

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ravim on välja uuritud lastel 13-aastased või vanemad ning ei ole tõendatud, et põhjustada erinevad kõrvaltoimeid või probleeme kui see täiskasvanutel. Etambutoolile võib kasutada laste TB kui teisi ravimeid ei ole võimalik kasutada. Kuid etambutool tavaliselt ei kasutata lastel kuni 6-aastastele lastele, sest see võib olla raske öelda, kas nad on lasknud kõrvaltoimeid, mis mõjutavad nende silmad.

Paljud ravimid ei ole spetsiifiliselt uuritud vanemad inimesed. Seetõttu ei saa teada, kas nad töötavad täpselt samamoodi nad noorematel täiskasvanutel. Kuigi ei ole konkreetset teavet võrrelda kasutamine etambutool eakatel selle kasutamisega teistes vanuserühmades on see ravim ei põhjusta erinevat kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Enne Kasutades Myambutol

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Etambutoolile võib võtta koos toiduga, kas see ravim ärritab magu.

Selleks, et aidata selgitada oma tuberkuloosi (TB) täielikult, siis on väga oluline, et võtaksite seda ravimit kogu aeg ravi, isegi kui te ennast paremini tunnete mõne nädala pärast. Sa võib-olla seda iga päev nii kaua, kui 1-2 aastat või rohkem. On oluline, et te ei jätaks ühtegi annust.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui teie sümptomid ei parane 2 kuni 3 nädalat, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused.

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, silmavalu, punane-roheline värvipimedus või nägemise kaotus ravi ajal. Arst võib teil oma silmad üle kontrollida silmaarsti (silmaarsti). Samuti veenduge, et te teate, kuidas reageerite seda ravimit enne autojuhtimist, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui te ei ole märguanne või nägema hästi.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Õige kasutamine Myambutol

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Myambutol

Mycobacterium avium-intracellulare, ravi tsiprofloksatsiini, asitromütsiini, Zithromax, klaritromütsiin, Biaxin

Mycobacterium avium-intracellulare profülaktilist asitromütsiini, Zithromax, klaritromütsiin, Biaxin, etambutool, Biaxin XL, rifabutiin

Tuberkuloos, Active tsiprofloksatsiin, Levaquin, levofloksatsiini Avelox, rifampitsiin isoniazid

Myambutol kõrvaltoimed

Myambutol (etambutool)