mükifenolaatnaatrium

Kasutamine tiinuse seostatakse suurenenud risk raseduse katkemise ja kaasasündinud väärarenguid. Emased paljunemisvõime tuleb nõustatakse seoses raseduse vältimine ja planeerimine. Suurenenud risk arengu lümfoomi ja teistesse pahaloomulistesse kasvajatesse, eelkõige nahavähki, sest Immuunsupressiooniga. Suurenenud vastuvõtlikkus bakteriaalsete, viirus-, seen- ja algloomnakkuste, kaasa arvatud oportunistlikud infektsioonid. Ainult arstid immunosupressiivse ravi kogemustega ja juhtimine siirdatud organiga patsientidel tuleb ette mükifenolaatnaatrium. Manage patsientide rajatised seadmed ja töötajad asjakohaste laboratoorsete ja toetav arsti ressursse. Arst vastutab püsiravina peaks olema täielik teave eeldus järelmeetmete patsiendi.

Kasutab mükifenolaatnaatrium

Therapeutic Klass: Immuunsüsteemi vähendavaid

Kui patsient saab elundi siirdamist, keha valgete vereliblede püüab vabaneda (lükata) siirdatud elundi. Mycophenolate takistab valgete vereliblede äratõukereaktsiooni siirdatud elundi.

mükifenolaatnaatrium on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest mükifenolaatnaatrium järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon mükifenolaatnaatrium või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga Mükofenolaadi lapsed 5-aastased ja vanemad, kes neerusiirdamine vähemalt 6 kuud enne. Kuid ohutust ja efektiivsust ei ole tõestatud lastel alla 5-aastased.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga Mükofenolaadi eakatele. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud maksa, neeru, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide mükofenolaadi.

Enne Kasutades mükifenolaatnaatrium

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mükifenolaatnaatrium eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades naatriummükofenolaadi ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades mükifenolaatnaatrium mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada kasutamiseks Naatriummükofenolaathüdraadi. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke mükifenolaatnaatrium täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Võttes liiga palju võib suurendada võimalikke kõrvaltoimeid, võttes samal ajal liiga vähe võib põhjustada siirdatud elundi.

mükifenolaatnaatrium peaks tulema koos ravimi juhendis. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

See on parem võtta mükifenolaatnaatrium tühja kõhuga, kas 1 tund enne või 2 tundi pärast sööki, kui arst ei ole teisiti.

Neelake viivitatud vabanemisega tablett tervelt. Ärge purustage, murdke või närida.

Kasutage ainult brändi Naatriummükofenolaathüdraadi arsti määratud. Erinevat marki ei pruugi samamoodi.

Kui te kasutate antatsiidid, mis sisaldavad alumiiniumi või magneesiumi (nagu Maalox® või Mylanta®), ei kasuta neid samal ajal mükofenolaatmofetiili. Kui teil on küsimusi, rääkida oma arstiga parim aeg kasutada oma ravimeid.

Annus naatriummükofenolaadi on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmised doosid Naatriummükofenolaathüdraadi. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse Naatriummükofenolaathüdraadi, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Õige kasutamine Naatriummükofenolaathüdraadi

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. Arst teha vereanalüüse veendumaks, et mükofenolaatmofetiili töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Kasutades mükifenolaatnaatrium raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kui te olete naine, kes suudab lapsi saada, võib arst teile rasedustesti enne kui hakkate mükifenolaatnaatrium ja 8 kuni 10 päeva pärast kasutades mükifenolaatnaatrium, veendumaks, et ei ole rase. Teie rasestumisvastaseid tablette ei tööta nii hästi, kui te kasutate mükifenolaatnaatrium. Sa pead kasutama kahte rasestumisvastast vahendit koos kogu aeg, et teid ravitakse ja 6 nädalat pärast saate oma viimase annuse Naatriummükofenolaathüdraadi. Kasutage rasestumisvastaseid tablette koos teise rasestumisvastase, nagu kondoom, diafragma või rasestumisvastase vahu või geeliga. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Kasutades mükifenolaatnaatrium võib suureneda risk saada nahavähk või vähi lümfisüsteemi (lümfoom). Rääkige oma arstile, kui teil on mure selle riski.

Kasuta päikesekaitse vahendite või päikesekreemi vedelikud päikesekaitsefaktor (SPF) vähemalt 15 regulaarselt, kui olete väljas. Kanda kaitseriietust ja mütsid ja jääda otsese päikesevalguse eest, eriti kella 10:00 ja 03:00 Vältida päikeselambid ja solaariumid.

Mycophenolate võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Kui võimalik, vältida inimeste infektsioonid. Pöörduge arsti poole, kui te arvate, haigestunud või teil on palavik või külmavärinad, köha või kähedus, alaseljas või küljes valu või valulik või raskendatud urineerimine.

mükifenolaatnaatrium võib suurendada riski haigestuda tõsine ja haruldaste ajuinfektsioonist nimetatakse progressiivne multifokaalne leukoentsefalopaatiaks (PML). Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: nägemishäired, koordinatsiooni kadumine, kohmakus, mälukaotus, rääkimisega raskusi mõistmisel, mida teised ütlevad, ja nõrkus jalgades.

mükifenolaatnaatrium võib suurendada riski haigestuda haruldaste ja raskete viirusnakkused, nagu vöötohatis, herpes, tsütomegaloviirus (CMV) infektsiooni, BK-viirusega seotud nefropaatia (BKVAN) või polüoomiviiruselt viirusega seotud nefropaatia (PVAN). CMV võib põhjustada tõsiseid koe ja vereinfektsioonid. BK viirus võib mõjutada teie neerude tööd ja põhjustada siirdatud neeru ebaõnnestuda. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on rohkem kui üks nendest sümptomitest: verine uriin, vähenenud sagedust või uriini, palavik, suurenenud janu, isutus, alaselja või pool valu, iiveldus, valus külmavillid või villid , kurguvalu, näo, sõrmede või sääred, hingamisraskused, ebatavaline väsimus või nõrkus, oksendamine või kaalutõusu.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal mükifenolaatnaatrium

mükifenolaatnaatrium võib põhjustada taasaktiveerimine B- või C-hepatiidi nakkusega. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid kasutades mükifenolaatnaatrium: tume uriin või hele väljaheide, iiveldus, oksendamine, isutus, valu ülakõhus, kollane nahk või silmad.

Mycophenolate võib põhjustada Erütroblastopeenia (IEA). See on väga harva esinev seisund, kus keha enam muudab vere punaliblede ja patsiendil on raske aneemia. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on palavik ja kurguvalu, kahvatu nahk, ebatavaline veritsus või verevalumid või ebatavaline väsimus või nõrkus.

Kuigi sa kasutad mükifenolaatnaatrium ja pärast te lõpetate, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta. Mycophenolate alandab organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse immuniseerimine on mõeldud vältida.

Ärge lõpetage mükifenolaatnaatrium kontrollimata kõigepealt oma arstiga. See võib põhjustada siirdatud elundi. Arst otsustab, kui kaua te peaksite mükifenolaatnaatrium.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

mükifenolaatnaatrium kõrvaltoimed

mükofenoolhappe

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Tagasilükkamine profülaktika Myfortic’uga, Mükofenoolhappe, muromonaab-CD3, belatacept, Nulojix, Orthoclone OKT3

 või minna liituda Mükofenoolhappe tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.