Moodzone vaimse heaolu audiogiidi

Võtke see kiire viktoriin, mille eesmärk on aidata teil kasulikke vahendeid, mis aitavad teil paremini mõista, kuidas te tunnete

Madal meeleolu ja depressiooni audiogiidi

Moodzone: Madal tuju ja depressioon

Paanikahood audiogiidi

Moodzone: Paanikahood

Ärevus audiogiidi

Võtke see kiire viktoriin, mille eesmärk on aidata teil kasulikke vahendeid, mis aitavad teil paremini mõista, kuidas te tunnete

Loe, kuidas Claire võitnud selleta abiga grupiteraapia

Running kaks või kolm korda nädalas aitab kaitsta Liz depressiooni

Stress vähendamise töötoad õpetanud Arvind kuidas kontrollida oma stressi

Moodzone: ärevus

Kui Liz arst ütles talle, et ta oli läbi põlenud stressi, ta esialgu oli raske uskuda

Võtke see kiire viktoriin, mille eesmärk on aidata teil kasulikke vahendeid, mis aitavad teil paremini mõista, kuidas te tunnete

Võtke see kiire viktoriin, mille eesmärk on aidata teil kasulikke vahendeid, mis aitavad teil paremini mõista, kuidas te tunnete

Sellel leheküljel leiad sarja kaheksa vaimse heaolu podcaste või audiogiidi saate kuulata oma aega, era-, mis aitavad teil läbi ajad, kui meeleolu on madal või sa ärevustunne.

Iga audiogiidi annab teile lihtne, commonsense nõu, mida saate teha, et parandada oma meeleolu. Võid proovida meeleolu enesehindamise küsimustik aitab teil otsustada, mis audiogiidi võiks aidata teil kõige rohkem.

Ärevus alast koolitust audiogiidi

Moodzone audiogiidi on

Dave kaotas töö ja tundsin madal kolm kuud, siis läks ta näha oma arstiga. Rääkides oma arsti aidanud Dave näha, mis mõjutavad tema meeleolu ja võtta meetmeid, et end paremini. Selle 10-minutilise audiogiidi dr Chris Williams räägib teid, kuidas lahendada ühiseid meeleolu probleeme, kui – nagu Dave – te ei tunne natuke alla või masendunud.

Üks iga 15 inimesed on paanikahood oma elus. Dr Chris Williams kirjeldab, kuidas John emotsioone saadab teda nõiaringi tegevusi, mis viib teda võttes paanikahood. See üheksa-minutilise audiogiidi võib aidata teil tuvastada mustrid sa satu enne paanikahood.

Mis eksamid tulemas, tudeng Emma oli haige murest. Ta oli leida seda raske keskenduda, kuna tema Korterikaaslased teinud liiga palju müra, mille tulemusena ta tundis tõesti mures. Aga kui ta temaga rääkinud kolledži nõuandja, ta sai töötada läbi tema probleeme ja tegeleda temaga Korterikaaslased käitumist. Selle 15-minutilise Moodzone audiogiidi Dr Chris Williams kirjeldab, kuidas ärevus võib mõjutada teie ja mida saate teha, et leevendada seda.

Moodzone: madal meeleolu ja depressiooni audiogiidi; Moodzone: paanikahood audiogiidi; Moodzone: ärevus audiogiidi; Moodzone: ärevus kontrolli koolitus audiogiidi; Moodzone: unehäired audiogiidi; Moodzone: praktiliste probleemide lahendamise audiogiidi; Moodzone: madal usaldus audio juhendada; Moodzone: kasutu mõtlemine audiogiidi

Üks võimalus võidelda ärevus on harjutanud, kuidas lõõgastuda. Seda saab teha, kui võtate vähe puhkus oma mõtted iga päev. Selles audiogiidi dr Chris Williams pakub kuueminutise sissejuhatus, kuidas edasi minna lõõgastav ja peksmine oma hirmudele, täna ja pikas perspektiivis.

Moodzone: ärevus kontrolli koolitus

Unehäired on loomulik aeg-ajalt, eriti enne suurt elu sündmus nagu tööintervjuu. Aga kui sa ei ole maganud hästi mitu nädalat, siis võib meeleheitel terve öö puhata. Selles kuus minutit juhend, Dr Chris Williams arutletakse ühise tõkkeid hea puhata ja mida saate teha, et luua täiuslik uni keskkond.

Kui meeleolu on madal või sa ärevustunne, võib olla teil on probleeme sul on probleeme leida viis läbi. Miks mitte veeta viis minutit kuulates Dr Chris Williams rääkida teid läbi mõned viisid, et astuda samm tagasi ja mõelda selgemalt, kuidas tulla toime oma probleeme?

Üheks levinud põhjuseks mõelnud halvasti end seetõttu, on meil kehtestatud standarditele võimatult kõrge. See võib anda oma usaldust tõelise tõuke mäleta “piisavalt hea” on hästi, piisavalt hea! Uuri, kuidas tulla toime oma usalduse puudumine ja ehitada enesekindlus selle kaheksa minuti vaimse heaolu audiogiidi dr Chris Williams.

Öeldes, et ise, “Ma olen alati jama asju” või “Nad arvavad, ma olen loll, kui ma ütlen seda” on tüüpilised, kuidas me saame tuua end maha. Dr Chris Williams nimetab seda “kasutu mõtlemine” ja selle kaheksa minuti audiogiidi, ta pakub lihtsaid nõuandeid, kuidas seda vältida.

13/08 /

13/08 /

Ületades uneprobleemid audiogiidi

Leia emotsionaalset tuge teenuseid oma ala

teenused

asukoht

Uuri välja, miks mõned inimesed on madal enesehinnang ja kuidas see võib mõjutada teie vaimne tervis, pluss lihtsaid nõuandeid selle kohta, kuidas parandada oma enesehinnangut

Elu elu täielikult on praktiline kursus õppida toimetuleku eest, kui elu läheb peal sa

Mis teeb sind väsinud, pluss, kuidas suurendada oma energia energiaga dieedi ja teiste eneseabi nõuanded

Moodzone: Unehäired

Praktiliste probleemide lahendamise audiogiidi

Moodzone: praktiliste probleemide lahendamise

Madal usaldus ja enesekindlus audiogiidi

Moodzone: madal usaldus ja enesekindlus

Unhelpful mõtlemine audiogiidi

Moodzone: Unhelpful mõtlemine

Seotud artiklid

Välised lingid

Teenused lähedal

Kuidas suurendada madala enesehinnanguga

Boost oma meeleolu online ravi

Väsimus ja kurnatus