mitraalprolaps haigus

Mitraalprolaps (MVP) tekib siis, kui klapp vahel oma südame vasakusse ülemisse kambrisse (vasak koda) ja vasak alumine kamber (vasak vatsake) ei sulgu korralikult.

Ajal mitraalprolaps, infolehed ja mitraalklapi mõhk (prolaps) ülespoole või tagasi vasakus kojas kui süda tõmbub.

Sümptomid

Mitraalklapi (MY-trul) ventiili prolaps mõnikord viib vere lekib tagasi vasakusse aatrium, seisund, mida nimetatakse mitraalklapi tagasivool.

Võidusõidu või südame rütmihäired (arütmia); Peapööritus või peapööritus; Hingamisraskused või õhupuudus, tihti siis, kui tasaselt või füüsilise tegevuse ajal; väsimus; Valu rinnus, mis ei ole tingitud südamelihase infarkt või südame isheemiatõbi

Enamikul inimestel, mitraalprolaps ei ole eluohtlikud ja ei vaja ravi või elustiili muutus. Mõned inimesed mitraalprolaps siiski vajavad ravi.

Mitraalklapi eraldab kahest kambrist (aatriumi ja vatsake) vasakpoolse südame. In mitraalprolaps, infolehed ja mitraalklapi mõhk (prolaps) vasakusse aatrium nagu langevari ajal südame kontraktsiooni. Vahel mitraalprolaps põhjustab vere lekkima tagasi aatriumis vatsakese, mida nimetatakse mitraalklapi tagasivool.

Kuigi mitraalprolaps on tavaliselt eluaegne haigus, paljud inimesed seda tingimust ei ole sümptomeid. Kui on diagnoositud, inimesed võivad olla üllatunud teada, et neil on südamehaigus.

Barlow sündroom; Floppy klapi sündroom; Balloon mitraalklapi; Lainetav mitraalklapi; Müksoomatoosi mitraalklapi; Prolapsing mitraalklapi sündroom

Kui nähud ja sümptomid ei esine, see võib olla, sest veri lekib tagurpidi läbi klapi (tagasivool). Mitraalprolaps sümptomid võivad suuresti erineda ühelt inimeselt teisele. Nad kipuvad olema kerge ja arendada järk-järgult. Sümptomiteks võivad olla

Marfani sündroom; Ehlersi-Danlos sündroom; Ebsteini anomaalia; Lihasdüstroofia; Gravesi tõbi; skolioos

põhjuste

Kui te arvate, on mõni eespool sümptomid, panna oma arstiga.

Paljud teised tingimused põhjustavad samad sümptomid mitraalprolaps, nii et ainult visiidi saab arst määrata põhjus teie sümptomid. Kui sul on valud rinnus ja te ei tea, kas see võiks olla südameinfarkti korral pöörduda kiirabi poole.

Kui olete juba diagnoositud mitraalprolaps, pöörduge arsti poole, kui teie sümptomid halvenevad.

Kui su süda on töökorras, siis mitraalklapi sulgeb ajal täielikult kokkutõmbumine vasaku vatsakese ning takistab vere voolamist tagasi oma südame vasaku kamber (vasak koda).

Aga mõned inimesed mitraalprolaps üks või mõlemad mitraalklapi on klapid (voldikud) on liigliha punnis (prolapsing) nagu langevari vasakusse aatriumis iga kord, kui süda tõmbub.

Riskitegurid

Punnis võib hoida klapp tihedalt liibuvad. Kui vere lekib tagurpidi läbi ventiili, seda nimetatakse mitraalklapi tagasivool.

Mitraalklapi tagasivool. Kõige levinum komplikatsioon on seisund, mille ventiil lekib vere tagasi vasak koda (mitraalklapi tagasivool) .; Olles mees või on kõrge vererõhk suurendab riski mitraalklapi tagasivool. Kui tagasivool on raske, siis võib vajada operatsiooni remontida või välja vahetada ventiil, et ei tekiks tüsistusi, näiteks insuldi .; Südame rütmihäirete (arütmia). Ebaregulaarne südamerütm võib tekkida inimestel mitraalprolaps. Need kõige sagedamini esinevad ülakambrid südame ja kuigi nad võivad olla tüütu, nad ei ole tavaliselt eluohtlik .; Inimesed, kellel on raske mitraalklapi tagasivool või raske deformatsiooni oma mitraalklapi on kõige suurem risk tõsiste rütmihäirete, mis mõjutavad vere voolu läbi südame .; Südameklapi infektsioon (endokardiit). Sees oma südame sisaldab nelja kojad ja neli klappi vooderdatud õhuke kile nimetatakse endokardi. Endokardiit on nakkushaigus, selle sisemine vooder .; Ebanormaalne mitraalklapi suurendab teie võimalus saada endokardiit bakteritest, mis saab edasi vigastada mitraalklapi. Risk on suurem vanematel meestel .; Arstid kasutatud soovitada, et mõned inimesed mitraalprolaps antibiootikume enne teatud hambaravis või meditsiiniliste protseduuride, et vältida endokardiit, kuid mitte enam .; American Heart Association soovitab, et antibiootikumid ei ole vajalik enamasti keegi mitraalklapi tagasivool või mitraalprolaps.

tüsistused

See ei pruugi tekitada probleeme, kui ainult väike kogus verd lekkeid tagasi aatriumi. Raskemad mitraalklapi tagasivool võib põhjustada selliseid sümptomeid nagu hingeldus, väsimus või peapööritus.

Olge kõik ette nimetamine piiranguid. Kui teete oma ametisse meeles pidada, et küsida, kas on midagi, mida pead tegema eelnevalt .; Kirjutage kõik sümptomid sul on, kaasa arvatud see võib tunduda mitteseotud mitraalprolaps .; Kirjutage võti isikuandmete, sealhulgas perekonnas on esinenud südamehaigusi, südame defekte, geneetilised haigused, insult, kõrge vererõhk või diabeet, ja suuri pingeid või hiljutine elu muutub .; Loetleda kõik ravimid, vitamiinid ja toidulisandid sa praegu kasutate või olete hiljuti .; Võtke pereliige või sõber kaasa, kui võimalik. Mõnikord võib olla raske meeles pidada kogu teave teile jooksul ametisse nimetamisest. Keegi, kes saadab meenub midagi, mida sa vastamata või unustasin .; Ole valmis arutama oma toitumist ja liikumisharjumusi. Kui sul ei ole veel järgida dieedi või kasutamise rutiinist, olla valmis rääkima oma arstile kõikidest väljakutseid võite nägu on alustanud .; Kirjutage nimekirja küsimusi küsida oma arsti.

Teine nimi mitraalprolaps on kliki porisema sündroom. Kui arst kuulab oma südame kasutades stetoskoop, võib ta kuulda klõpsu, kui klapp on voldikud voogama läbi, millele järgneb porisema tulenevad veri voolab tagasi aatriumis. Muud nimed kirjeldada mitraalprolaps hulka

Mis on tõenäolisem põhjustab minu sümptomid või seisundi ?; Mis on ka teisi võimalikke põhjuseid minu sümptomid või seisundi ?; Milliseid katseid on mul vaja ?; Kas mul on vaja ravi? Milline?; Mis on alternatiivid esmane lähenemine, et sa oletada ?; Mul on muud terviseprobleemid. Kuidas kõige paremini juhtida neid koos ?; Kas on mingeid piiranguid, et mul on vaja järgida ?; Kui ma näen spetsialist ?; Kui mul on vaja operatsiooni, mille kirurg sa soovitada mitraalklapi remont ?; Kas on olemas geneeriline alternatiiv meditsiini sa väljakirjutamisel mind ?; Kas on mingeid brošüüre või muude trükiste, et võin koju koos minuga? Mis veebilehed te soovitate külastada?

Ettevalmistused oma ametisse

Mitraalprolaps võib areneda mis tahes isik, igas vanuses.

Tõsine sümptomid mitraalprolaps kipuvad tekivad kõige sagedamini meestel üle 50.

Millal te esimest korda alustada kogevad sümptomeid ?; Kas teie sümptomid on pidev või juhuslik ?; Kui tõsine on teie sümptomid ?; Mida, kui üldse, tundub, et parandada oma sümptomid ?; Mida, kui üldse, näib halvendada teie sümptomid?

Mitraalprolaps võib sõita perekondades ja võib siduda mitmeid teisi tingimusi, nagu

Ehhokardiogrammis. Ehhokardiogrammi tehakse tavaliselt diagnoosi kinnitada. Ehhokardiogrammi on mitteinvasiivne ultraheli hindamise südame .; See test kasutab kõrgsageduslike helilainete luua pilte südant ja oma struktuure, sealhulgas mitraalklapi ise ja verevoolu läbi .; Teil võib olla Transösofageaalne ehhokardiogrammis. Selles katses arst sisestab paindlik toru väike seade (andur) külge oma kurgu ja alla söögitorru – toru, mis ühendab tagasi oma suu magu .; Kuna teie söögitoru on otse maha oma südames, et Transösofageaalne ehhokardiogrammis saab luua selget, üksikasjalikku ultraheli pilte oma südame ja mitraalklapi. Arstid võivad kasutada käesolevat katset uurida mitraalklapi enne operatsiooni .; Ajal Ehhokardiogramm, arstid teha Doppleri ultraheli hinnata verevoolu ja mõõta vere kogus leket (tagasivool). See test aitab arstidel määrata raskust oma seisundi .; Rindkere röntgenülesvõte. Rindkerest röntgen näitab pildi oma südant, kopse ja veresooni ja aitab oma arsti diagnoosi. See aitab näidata, kui su süda on laienenud .; Elektrokardiogramm (EKG). Selles mitteinvasiivse testi, tehnik paneb sondid oma rinnale, et salvestada elektrilised impulsid, mis muudavad teie pulss .; EKG salvestab need elektrilisteks signaalideks ja aitab teie arst tuvastab rikkumisi oma südame rütmi ja struktuuri, sealhulgas mitraalprolaps .; Stress test. Arst võib määrata stressitesti, et näha, kas mitraalklapi tagasivool piirab teie võimet teostada. Ühes stressitesti, treenite või võtta teatud ravimid suurendada südame löögisagedust ja teha oma südame tööd tegema .; Sul võib olla ka stressitest kui arst püüab kindlaks teha, kas teil on veel üks tingimus, nagu südame isheemiatõbi .; Koronaarangiogramm ja südame kateteriseerimine. Koronaarangiogramm ja südame kateeterdamisseadmed üldiselt ei kasutata diagnoosida mitraalprolaps. Kuid mitraalprolaps võib leida südamelihase kateteriseerimine muu haiguse .; Samuti, kui teised testid näitavad vastuolulisi tulemusi seoses raskus mitraalklapi tagasivool, võib arst soovitada koronaarangiogramm ja südame kateteriseerimine, et teha kindlaks raskust oma seisundist. Sul võib olla ka südame kateteriseerimine, kui arst määrab peate südameklapi operatsiooni .; Ajal südame kateteriseerimine, arst sisestab pikk, peenike, paindlikust plastikust toru (kateeter) oma kubemes ja juhendab seda oma südame kasutades röntgenkiirgust. Arstid siis süstida värvi veresoontesse oma südame, et muuta need nähtavad röntgenkiirgust (koronaarangiogramm). Arstid ka otsida märke südame isheemiatõbi enne südameklapi operatsiooni.

Kuigi enamik inimesi mitraalprolaps kunagi probleeme, tüsistused võivad tekkida. Need võivad sisaldada

Mitraalklapi tagasivool. Kõige levinum komplikatsioon on seisund, mille ventiil lekib veri tagasi südame vasakusse kotta (mitraalklapi tagasivool).

Beetablokaatorid. Need ravimid aitavad ennetada ebaregulaarne südametegevus tehes oma südamelööke aeglasemalt ja vähem jõudu, mis vähendab vererõhku. Beetablokaatorid aidata ka veresooned ja avada parandada vereringet .; Diureetikumid. Arst võib määrata vee pillid (diureetikumid) voolata vedelik kopsudes .; Südamerütmi ravimid. Arst võib määrata ravimeid nagu flekainiidiga (Tambocor), prokaiinamidi (Procanbid), sotaloolil (BETAPACE) või amiodarooni (Cordarone, Pacerone), et kontrollida oma südame rütmi .; Aspiriin. Kui teil on mitraalprolaps ja ajalugu lööki, võib arst teile aspiriini vähendada trombide .; Prescription antikoagulante (verevedeldajaid). Need ravimid – nagu varfariin (Coumadin), hepariin ja dabigatraaniga (Pradaxat) – hoida oma vere hüübimist, kui teil on olnud ebaregulaarne südamerütm, nagu kodade virvendus .; Kui teil on kodade virvendus, ajalugu südamepuudulikkus või anamneesis insult, võib arst soovitada neid ravimeid. Nad võivad olla ohtlikke kõrvalmõjusid, aga ja tuleb võtta täpselt nii, nagu ette nähtud.

Testid ja diagnoosi

Olles mees või on kõrge vererõhk suurendab riski mitraalklapi tagasivool. Kui tagasivool on raske, siis võib vajada operatsiooni remontida või välja vahetada ventiil, et ei tekiks tüsistusi, nagu insult.

Valve remont. Mitraalklapi remont on operatsioon, mis säilitab oma valve. Enamiku inimeste mitraalprolaps, eelistatakse seda kirurgilist ravi korrigeerida tingimus .; Teie mitraalklapi koosneb kahest kolmnurkse kujuga klapid kudede nimetatakse voldikuid. Infolehed on mitraalklapi ühenduda südamelihas läbi rõnga nimetatakse rõngasse .; Kirurg saab muuta algse klapi (valvuloplasty) kõrvaldada tahapoole verevarustust. Kirurgid saab ka remontida klapi läheneb klapi voldikuid või eemaldada liigne klapi kudede et voldikuid saab sulgeda tihedalt .; Vahel remont ventiili sisaldab pingutades või asendades rõngasse. Seda nimetatakse annuloplastika. Oluline on tagada, et teie kirurg on kogenud täitmisel mitraalklapi remont .; Valve väljavahetamist. Teie kirurg võib sooritada klappide asendamine, kui klapp remont ei ole võimalik. In ventiili proteesimist kahjustatud mitraalklapi asendatakse tehisliku (proteesi) ventiili. Tehisklappide on mehaanilised või koe klapid .; Mehhaaniline ventiile võib kesta pikka aega. Siiski, kui teil on mehaanilise klapi, siis tuleb kasutada antikoagulantravist, nagu varfariin (Coumadin), et oma ülejäänud elu ära hoida trombide tekkimist ventiili. Kui tromb vormid ventiili ja puruneb tasuta, see võib sõita oma aju ja põhjustada insulti .; Tissue ventiilid on valmistatud loomsest koest nagu siga või lehm klapi. Sellised ventiilid nimetatakse bioprostheses. Nad võivad vananeb aja jooksul ja vajavad väljavahetamist. Kuid ära kudede klapp on see, et sa ei pea kasutama pikaajalise antikoagulantravist.

Südame rütmihäirete (arütmia). Ebaregulaarne südamerütm võib tekkida inimestel mitraalprolaps. Need kõige sagedamini esinevad ülakambrid südame ja kuigi nad võivad olla tüütu, nad ei ole tavaliselt eluohtlik.

Inimesed, kellel on raske mitraalklapi tagasivool või raske deformatsiooni oma mitraalklapi on kõige suurem risk tõsiste rütmihäirete, mis mõjutavad vere voolu läbi südame.

Hooldamine ja narkootikumid

Südameklapi infektsioon (endokardiit). Sees oma südame sisaldab nelja kojad ja neli klappi vooderdatud õhuke kile nimetatakse endokardi. Endokardiit on nakkushaigus, selle sisemine vooder.

Ebanormaalne mitraalklapi suurendab teie võimalus saada endokardiit bakteritest, mis saab edasi vigastada mitraalklapi. Risk on suurem vanematel meestel.

Elustiil ja kodus õiguskaitsevahendid

Arstid kasutatud soovitada, et mõned inimesed mitraalprolaps antibiootikume enne teatud hambaravis või meditsiiniliste protseduuride, et vältida endokardiit, kuid mitte enam.

Ärahoidmine

American Heart Association soovitab, et antibiootikumid ei ole vajalik enamasti keegi mitraalklapi tagasivool või mitraalprolaps.

Kui te arvate, et olete mitraalprolaps kinni panna, et näha oma arsti.

Kuna kohtumiste saab lühidalt ja kuna seal on sageli palju arutada, see on hea mõte, et olla valmis oma ametisse. Siin on mõned andmed, mis aitavad teil saada valmis oma ametisse ja tean, mida oodata oma arsti.

Lisateavet Mitraalprolaps

Aega oma arstile on piiratud, seega valmistades küsimuste loetelu aitab teil teha enamiku oma aega koos. Nimekiri oma küsimustele kõige olulisem vähem oluline juhul, kui aeg otsa saab. Sest mitraalprolaps, mõned põhilised küsimused pidage nõu oma arsti sisaldama

Lisaks küsimustele, et olete valmis nõu oma arsti, ärge kartke küsida küsimusi enne konsultatsiooni igal ajal, et te ei saa aru midagi.

Veel Mitraalprolaps

Arst võib küsida mitmeid küsimusi. Olles valmis vastama neile võivad endale aeg minna üle kõik punktid soovite veeta rohkem aega. Arst võib teha

Arstid võivad diagnoosida mitraalprolaps igas vanuses. Arst on kõige tõenäolisem, et diagnoosida mitraalprolaps ajal arstlikku läbivaatust.

Et avastada mitraalprolaps, arst kuulata oma südame kasutades stetoskoop. Kui teil on mitraalprolaps arst võib kuulata klikkides helisid, mis on levinud mitraalprolaps. Arst võib kuulda südamekahin kui teil on vere lekib tagurpidi läbi oma mitraalklapi (mitraalklapi tagasivool).

Muud testid diagnoosida mitraalprolaps võib sisaldada

Ehhokardiogrammis. Ehhokardiogrammi tehakse tavaliselt diagnoosi kinnitada. Ehhokardiogrammi on mitteinvasiivne ultraheli hinnangu oma südames.

See test kasutab kõrgsageduslike helilainete luua pilte südant ja oma struktuure, sealhulgas mitraalklapi ise ja verevoolu läbi.

Teil võib olla Transösofageaalne ehhokardiogrammis. Selles katses arst sisestab paindlik toru väike seade (andur) külge oma kurgu ja alla söögitorru – toru, mis ühendab tagasi oma suu magu.

Kuna teie söögitoru on otse maha oma südames, et Transösofageaalne ehhokardiogrammis saab luua selget, üksikasjalikku ultraheli pilte oma südame ja mitraalklapi. Arstid võivad kasutada käesolevat katset uurida mitraalklapi enne operatsiooni.

Ajal Ehhokardiogramm, arstid teha Doppleri ultraheli hinnata verevoolu ja mõõta vere kogus leket (tagasivool). See test aitab arstidel määrata raskust oma seisundist.

Elektrokardiogramm (EKG). Selles mitteinvasiivse testi, tehnik paneb sondid oma rinnale, et salvestada elektrilised impulsid, mis muudavad teie südamerütmi.

EKG salvestab need elektrilisteks signaalideks ja aitab teie arst tuvastab rikkumisi oma südame rütmi ja struktuuri, sealhulgas mitraalprolaps.

Stress test. Arst võib määrata stressitesti, et näha, kas mitraalklapi tagasivool piirab teie võimet teostada. Ühes stressitesti, treenite või võtta teatud ravimid suurendada südame löögisagedust ja teha oma südame tööd tegema.

Sul võib olla ka stressitest kui arst püüab kindlaks teha, kas teil on veel üks tingimus, nagu südame isheemiatõbi.

Koronaarangiogramm ja südame kateteriseerimine. Koronaarangiogramm ja südame kateeterdamisseadmed üldiselt ei kasutata diagnoosida mitraalprolaps. Kuid mitraalprolaps võib leida südamelihase kateteriseerimine muu haiguse.

Samuti, kui teised testid näitavad vastuolulisi tulemusi seoses raskus mitraalklapi tagasivool, võib arst soovitada koronaarangiogramm ja südame kateteriseerimine, et teha kindlaks raskust oma seisundist. Sul võib olla ka südame kateteriseerimine, kui arst määrab peate südameklapi operatsiooni.

Ajal südame kateteriseerimine, arst sisestab pikk, peenike, paindlikust plastikust toru (kateeter) oma kubemes ja juhendab seda oma südame kasutades röntgenkiirgust. Arstid siis süstida värvi veresoontesse oma südame, et muuta need nähtavad röntgenkiirgust (koronaarangiogramm). Arstid ka otsida märke südame isheemiatõbi enne südameklapi operatsiooni.

Enamik inimesi mitraalprolaps, eriti inimesed ilma sümptomiteta, ravi ei vaja.

Kui teil on mitraalklapi tagasivool, kuid ei ole sümptomeid, võib arst soovitada teil naasta regulaarselt järelkontrolli uuringud jälgida oma seisundit, sõltuvalt raskusastmest oma seisundist.

Siiski, kui teil on sümptomid ja kui suur hulk veres lekib mitraalklapi kaudu, võib arst soovitada ravimeid või operatsiooni, sõltuvalt raskusastmest oma seisundist.

Kui teil tekivad, võib arst teile teatud ravimitega ravida mitraalprolaps seotud valu rinnus, südame rütmihäired või muid komplikatsioone. Mõned ravimid võite olla kirjutatud hulka

Prescription antikoagulante (verevedeldajaid). Need ravimid – nagu varfariin (Coumadin), hepariin ja dabigatraaniga (Pradaxat) – hoida oma vere hüübimise kui teil on olnud ebaregulaarne südamerütm, nagu kodade virvendus.

Kui teil on kodade virvendus, ajalugu südamepuudulikkus või anamneesis insult, võib arst soovitada neid ravimeid. Nad võivad olla ohtlikke kõrvalmõjusid, aga ja tuleb võtta täpselt nii, nagu ette nähtud.

Kuigi enamik inimesi mitraalprolaps ei vaja operatsiooni, võib arst soovitada kirurgilist ravi, kui teil on raske mitraalklapi tagasivool või ilma sümptomeid.

Raske mitraalklapi tagasivool võib lõpuks põhjustada südamepuudulikkust, takistades oma südant tõhusalt pumbata verd. Kui tagasivool läheb liiga pikk, oma südame võib olla liiga nõrk operatsiooni.

Kui arst soovitab operatsiooni, võib arst soovitada parandamise või asendamisega mitraalklapi. Valve parandamine ja asendamine võib läbi viia Avosydänleikkaus või minimaalselt invasiivne kirurgia. Minimaalselt invasiivne kirurgia hõlmab väiksemad sisselõiked ja võib-olla vähem verekaotus ja kiirema taastumise aega kui avatud operatsiooni.

Valve remont. Mitraalklapi remont on operatsioon, mis säilitab oma valve. Enamiku inimeste mitraalprolaps, eelistatakse seda kirurgilist ravi korrigeerida tingimus.

Teie mitraalklapi koosneb kahest kolmnurkse kujuga klapid kudede nimetatakse voldikuid. Infolehed on mitraalklapi ühenduda südamelihas läbi rõnga nimetatakse rõngasse.

Kirurg saab muuta algse klapi (valvuloplasty) kõrvaldada tahapoole verevarustust. Kirurgid saab ka remontida klapi läheneb klapi voldikuid või eemaldada liigne klapi kudede et voldikuid saab sulgeda tihedalt.

Vahel remont ventiili sisaldab pingutades või asendades rõngasse. Seda nimetatakse annuloplastika. Oluline on tagada, et teie kirurg on kogenud täitmisel mitraalklapi remont.

Valve väljavahetamist. Teie kirurg võib sooritada klappide asendamine, kui klapp remont ei ole võimalik. In ventiili proteesimist kahjustatud mitraalklapi asendatakse tehisliku (proteesi) ventiili. Tehisklappide on mehaanilised või koe valves.

Mehhaaniline ventiile võib kesta pikka aega. Siiski, kui teil on mehaanilise klapi, siis tuleb kasutada antikoagulantravist, nagu varfariin (Coumadin), et oma ülejäänud elu ära hoida trombide tekkimist ventiili. Kui tromb vormid ventiili ja puruneb tasuta, see võib sõita oma aju ja põhjustada insuldi.

Tissue ventiilid on valmistatud loomsest koest nagu siga või lehm klapi. Sellised ventiilid nimetatakse bioprostheses. Nad võivad vananeb aja jooksul ja vajavad väljavahetamist. Kuid ära kudede klapp on see, et sa ei pea kasutama pikaajalise antikoagulantravist.

Teadlased uurivad uusi tehnikaid remontida või välja vahetada ventiili abil toru (kateeter) sisestatud veresoonde oma kubemes ja suunavad oma südames.

Arstid kasutatud soovitada, et mõned inimesed mitraalprolaps antibiootikume enne teatud hambaravis või meditsiiniliste protseduuride, et vältida endokardiit, kuid mitte enam.

Vastavalt American Heart Association, antibiootikume pole enam vaja enamasti keegi mitraalklapi tagasivool või mitraalprolaps.

Ikka, kui olete rääkinud antibiootikume enne menetluse minevikus, pidage nõu oma arsti, kas see on ikka vajalik.

Enamik inimesi mitraalprolaps viia normaalne, produktiivne ja sümptomiteta elu.

Arstid üldiselt ei soovitaks piiranguid oma elustiili ega piiranguid oma isikliku kasutamise või toidu programmi. Kuid pidage nõu oma arsti, kui ta soovitab muudatusi oma elustiili. Kui teil on raske mitraalklapi tagasivool, võib arst soovitada teil vältida harjutusi, mis võivad halvendada teie seisundit, näiteks tõstmine.

Arst võib soovitada regulaarne jätkukülastuste hinnata oma seisundit.

Sa ei saa takistada mitraalprolaps. Küll aga saate vähendada oma võimalusi arendada tüsistused sellega seotud tehes, et te võtate oma ravimeid, kui üldse, vastavalt juhendile.

Sümptomid ja ravi

1

 1

)