Mircette suulise

Suitsetamine ei ole soovitatav kasutavatel naistel suukaudseid rasestumisvastaseid vahendeid. Suitsetamine suurendab riski tõsiste kardiovaskulaarsete kõrvaltoimete pillidega. See risk suureneb koos vanusega ja suitsetamise (15 või enam sigaretti päevas) ja on üsna tähistatud naistel üle 35-aastased.

Ortho-CEPT (R): Suitsetamine suurendab riski tõsiste kardiovaskulaarsete kõrvaltoimete kombinatsioon pillidega. See risk suureneb vanuse ja suitsetatud sigarettide arvu ja üsna tähistatud naistel üle 35-aastased. Kasuta kombineeritud suukaudsete rasestumisvastaste ei soovitata kasutada naistel, kes on üle 35-aastased, et suitsetada. Velivet (TM): Suitsetamine suurendab riski tõsiste kardiovaskulaarsete kõrvaltoimete pillidega. See risk suureneb koos vanusega ja suitsetamise (15 või enam sigaretti päevas) ja on üsna tähistatud naistel üle 35-aastased. Naised, kes kasutavad suukaudseid kontratseptiive tuleks tungivalt soovitatav mitte suitsetada.

Kasutab Mircette

Therapeutic Klass: Rasestumisvastane

Farmakoloogilise Klass: progestiini

Ei rasestumisvastane meetod on 100 protsenti efektiivne. Rasestumisvastaseid meetodeid, näiteks operatsioonile saada steriilsed või mitte seksimine on tõhusamad kui rasestumisvastaseid tablette. Arutage oma võimalusi rasestumisvastaseid oma arstiga.

See ravim ei takista HIV-nakkust ega teiste sugulisel teel levivate haiguste vastu. See ei aita, kui avarii kontratseptsiooni, nagu pärast kaitsmata sugulisel teel.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Enne Kasutades Mircette

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju desogestreeli ja etinüülöstradiooli kombinatsioon ei ole läbi viidud lastel. Kuid lastele spetsiifilise probleeme, mis piiravad aga seda ravimit teismelised ei oodata. Ravim võib kasutada rasestumisvastaseid teismeliste naistel, kuid ei tohiks kasutada enne menstruatsiooni.

Vastavad uuringud seost vanuse mõju desogestreeli ja etinüülöstradiooli kombinatsioon ei ole läbi viidud ka eakatel inimestel. Seda ravimit ei tohi kasutada vanemaid naisi.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad desogestreeli ja etinüülöstradiooli. See ei pruugi olla omased Mircette. Palun lugege hoolikalt.

Et kasutades suukaudseid kontratseptiive ohutu ja usaldusväärne kui võimalik, siis tuleb aru saada, kuidas ja millal võtta ja millised mõjud võivad oodata.

See ravim on kaasas patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arsti või apteekriga, kui teil on mingeid küsimusi.

See ravim on saadaval blisterpakendis koos tableti jaotur. Igas blisterpakendis 28 tabletti erinevaid värve, mis tuleb võtta samas järjekorras vastavalt juhendile blisterpakend.

Kui hakkate seda ravimit, keha vaja vähemalt 7 päeva reguleerimiseks enne raseduse vältimine. Kasutage teist rasestumisvastast vahendit, näiteks kondoomi, spermicide või diafragma, esimese 7 päeva jooksul oma esimese tsükli pillid.

Võtke seda ravimit samal ajal iga päev. Rasestumisvastaseid tablette töötab kõige paremini, kui mitte rohkem kui 24 tundi edasi vahega.

Õige kasutamine desogestreeliga ja etinüülöstradiooli

Ära jäta või hilinemise võtate pille rohkem kui 24 tundi. Kui te unustate annuse, võite rasestuda. Küsige oma arstilt, kuidas aidata teil meeles pidada oma pillid või kuidas kasutada teise rasestumisvastaseid.

Sa võid tunda iiveldust või oksendamist eriti esimese paari kuu jooksul, et te võtate seda ravimit. Kui teie iiveldus on pidev ja ei kao, pöörduge arsti poole.

Järgige patsiendi infolehte või helistada oma arstile, kui te oksendate või teil on kõhulahtisus 3 kuni 4 tundi selle ravimi võtmist.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Arst võib paluda teil alustada oma annus esimesel päeval menstruatsiooni (nn päev 1 start) või esimesel pühapäeval pärast menstruatsiooni algust (nn pühapäev algus). Kui sa hakkad kindlal päeval on oluline järgida, et ajakava, isegi siis, kui te unustate annuse. Ärge muutke oma ajakava ise. Kui ajakava, et te kasutate ei ole mugav, pidage nõu oma arstiga muutmist. Juba pühapäeval algus, teil on vaja kasutada teise rasestumisvastast (nt kondoom, diafragma, spermicide) esimese 7 päeva jooksul.

Sa peaksid algama järgmise ja kõik järgnevad 28 päeva raviskeemi ravi samal nädalapäeval esimese raviskeemi algas ja järgivad sama ajakava.

Helista oma arstile või apteekrile juhiseid.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Mircette

See ravim on konkreetse patsiendi juhised, mida teha, kui te unustate annuse. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt ja võtke ühendust oma arstiga, kui teil on mingeid küsimusi.

Kasutage teist rasestumisvastast 7 päeva jooksul pärast te unustate annuse, raseduse vältimiseks.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te menstruatsioon 2 kuud järjest, kuna see võib tähendada, et te olete rase.

Sa ei pruugi olla aluseks selle kuu kui sõidad rohkem kui üks annus või muuta oma ajakava.

Sa võid olla kerge veritsus või määrimine, kui te ei võta pill õigel ajal. Mida rohkem tablette te jätate, seda tõenäolisemalt sa saada verejooks.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Mircette kõrvaltoimed

Mircette (desogestreeli / etinüülöstradiooli)

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult ja ei põhjusta kõrvaltoimeid. Need külastused on tavaliselt iga 6 kuni 12 kuud, kuid mõned arstid nõuavad neid sagedamini. Arst võib soovida kontrollida oma vererõhku Selle ravimi võtmise ajal.

Kuigi te kasutate seda ravimit raseduse vältimiseks, siis peaks teadma, et selle ravimi kasutamist raseduse ajal võib kahjustada loodet. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile. Veenduge, et teie arst teaks, kui teil on olnud beebi 4 nädala jooksul enne kui hakkate seda ravimit.

Vaginaalne veritsus erinevates kogustes võib esineda tavalise menstruatsiooni ajal esimese 3 kuu jooksul kasutada. Seda nimetatakse mõnikord ka määrimist, kui kerge või vaheveritsus, kui raskemad.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil jääb menstruatsioon. Vastamata perioodidel võib tekkida, kui jätate ühe või rohkem tablette ja ei võtnud oma pillid täpselt nii, nagu ette nähtud. Kui te ei pane kaks järjestikust menstruatsiooni, rääkige oma arstiga. Võib-olla peate rasedustesti.

Kui te kahtlustate, et võite olla rase, lõpetage selle ravimi võtmist kohe ja kontrollida oma arstiga.

Ärge kasutage seda ravimit, kui te suitsetate sigarette või kui te olete üle 35-aastane. Kui te suitsu kasutades rasestumisvastaseid tablette, teil suurendada oma risk verehüübe, südameatakk või insult. Teie risk on veelgi suurem, kui te olete üle 35-aastane, kui teil on diabeet, kõrge vererõhk, kõrge kolesteroolitase või kui te olete ülekaaluline. Rääkige oma arstiga, kuidas suitsetamisest loobuda. Hoia diabeeti kontrolli all. Küsige oma arstilt dieedi ja füüsilise koormuse kontrollida oma kaalu ja vere kolesterooli taset.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski, vere hüübimise probleemid. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu rinnus, kubemesse, või jalad, eriti vasikate hingamisraskused, äkki tugev peavalu, ebaselge kõne, äkki seletamatu õhupuudus, järsku seletamatu õhupuudus , äkiline koordineerimist või nägemishäired selle ravimi kasutamise ajal.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada rinnavähi riski või emakakaelavähki. Rääkige oma arstiga seda riski. Pöörduge arsti poole, kui teie kogemused ebanormaalne vaginaalne verejooks.

Pöörduge arsti poole, kui te kannate kontaktläätsi või kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib silma arsti, et kontrollida oma silmad.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on valu või hellus on ülakõhus, tume uriin või hele väljaheide, või kollased silmad või nahk. Need võivad olla sümptomid tõsiseid probleeme maksaga.

Selle ravimi kasutamine võib suurendada riski sapipõie operatsiooni. Rääkige oma arstiga seda riski.

Kontrollige koos oma arstiga enne täitmist vana retsepti, eriti pärast rasedust. Sa pead teise füüsilise läbivaatuse ja võib arst muuta oma retsepti.

Veenduge iga arst või hambaarst, kes teid ravib teab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned meditsiinilised analüüsid võivad mõjutada seda ravimit. Võib ka olla, et selle ravimi kasutamist lõpetada vähemalt 4 nädalat enne ja 2 nädalat pärast suurt operatsiooni.

Ära söö greipi või juua greibimahla, kui te kasutate seda ravimit. Greip ja greibimahl võivad muuta selle suurust ravim, mis imendub organismis.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete (nt naistepuna) või vitamiine.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Rasestumisvastaseid Mirena, Depo-Provera, medroksüprogesteroon, Provera, Nexplanon, NuvaRing, Yaz, noretindroon, levonorgestreeli, Yasmin, Ortho Tri-tsükleeni Sprintec, Aviane, Lo Loestrin Fe, Ortho Tri-tsükleeni Lo, Microgestin Fe 20/01, Lutera , Skyla, Implanonist, TriNessa, Alesse, Tri-Sprintec, Minastrin 24 Fe, Apri, Gildess Fe 20/01