Minu uus elu pärast näo operatsioon “

Sue Morgan-Elphick, elu algas 28. Seni, ta hoidis teda tõelise mina lukustatud, sest tema poolkuu-moon-kujuline näo moonutust.

“Ma tunnen, inetu õde läheb läbi rühma Cinderellas”.

Sue Morgan-Elphick

Koolis oli ta kutsutud Concorde või Anteater sest tema nina ja lõug. Tema naeratus oli rohkem Gurn kui naeratama.

vaimselt valmis

“Ma värvida juukseid ennekuulmatu värvid nagu Annie Lennox ning kandis fluorestseeruv roheline ja sinine lauvärv tõmbaks mu omane kujuga nägu,” ütleb ta.

Kuna ta sai vanemaks, ta kandis salli ümber tema nägu avalikult kunagi poseerinud fotode ja vältida sotsiaalseid üritusi.

“Ma tunnen, inetu õde läheb läbi rühma Cinderellas,” ütleb Sue, Barrow-in-Furness. Ta polnud kunagi oli poiss ja ei olnud palju sõpru.

Nagu laps, erinevate valdkondade Sue nägu kasv erinev. Põhjuseks tema seisund on teadmata ja keegi teine ​​tema perekond on see.

“Minu alalõualuu ja lõua pikendada ja kähara kuni ma võiks Gurn nagu Les Dawson, minu lõug puudutades minu nina. Ma ei suutnud sulen lõuad koos. ”

Ta tuli niisama õnnetu ja hapu. “Inimesed on alati eeldatakse, mul oli tõre isiksus, kuigi sees ma olen alati olnud väljunud ja rõõmsameelne,” ütleb ta. “Ma liigutada kohutavalt palju kui täiskasvanud, ma ei saanud panema juured.”

Ma tunnen uuestisünd

Sue õpetatakse õe ja sain tööd suulise ja näo-lõualuu üksus Londoni juhtivate lõualuukirurgia konsultant Iain Hutchison.

“Ma vaatasin teda lõikamine ja taastamine teiste inimeste nägusid ja see ei häiri mind üldse, nii et ma küsisin, kas ta saaks minu heaks midagi teha. “Jah, sa küllaltki ebatavaline. Tule minu kliinikus kolmapäeval, “ütles ta.

Ja nii see algas. Ta kohtumised psühholoog veenduda ta vaimselt valmis eluks pärast operatsiooni. Ta kandis traksid 10 kuud ja oli mõned väljatõmbamise kohandada oma hambaid enne operatsiooni.

Selle aja jooksul on ta kohtus oma tulevase abikaasa, George, puhkusele sõbrad. “Ta nägi mind mu halvim,” ütleb ta.

Aastal 1995, Sue tipp lõualuu oli katki ja tõi ligi 5cm. Tema põske luid ümber kujundada luu poogitud tema puusa. Kuus titaanist plaadid ja kruvid lisati hoida luid paika.

Pärast kaheksa tundi pärast operatsiooni, Sue ärkasin tunne purjus ja valu, mõeldes: “Mida kuradit ma teinud olen?” Paari päeva pärast oli ta tema esimene pilk peeglisse. “Ma ei suutnud uskuda, ümberkujundamine,” ütleb ta.

Paar nädalat pärast operatsiooni, ta ootas sõber Euston Station. “Ta kõndis minust mööda ja tegi double-take ja ütles:” Oh jumal “. Ta ei tunne mind, “Sue ütleb.

Kulus ligi aasta eest paisutamise käigushoidmise minna. Sue ütleb, et ta tunneb end uuestisündinud pärast operatsiooni on võimeline lahendama elu uues usaldust ja lootust.

“Minu loomulik lõbusus, mis oli lukustatud kõik need aastad, äkki pahvatas,” ütleb kahe lapse ema. “Ma ei ole kunagi kasutatud naeratada. Mul oli alati vältida fotosid. Mul sadu nüüd.

“Kui ma esimest vilistas juures, mida ehitajad, see andis mulle suurim uuendus kunagi. Ma tundsin, et ma elasin 28 aastat taga näo, et ei olnud minu oma. ”

Aga enne operatsiooni Sue ei ole täiesti kadunud. “Ta on kastis ära, kuid ta saate alati osa minust,” ütleb Sue.

“Olles selle isiku 28 aastat teinud minust parema inimese, mis on võimeline mõistame inimesi ja jätkata oma tööd õena.”

Teenused lähedal

10/02 /

teenused

asukoht

Teavet ja nõu usalduse ja käitlemise inimeste reaktsioone inimestel näo sandistustele

Elu näo moonutust

Märgistus 65 aasta National Health Service, vaatame, mis on ära tehtud tervislikel praegu ja kuidas teenuseid kujundavad meie tulevikku tervist

Asjad kaaluma umbes ilukirurgia, pluss küsimusi küsida oma kirurg, mida oodata, ja riske kirurgia

Suhtelise 65

Kosmeetiline kirurgia