Minu tütar ja Downi sündroom

Monica Rivers, 34, heategevus töötaja London, kirjeldab pereelu tütred: Ayesha kuus, kellel on Downi sündroom ja tema õde Erin, kolme-.

“See on nii põnev näha Ayesha teha asju, eriti asju, mida inimesed arvavad, et ta ei saa seda teha. Ta armastab lugemist inimestele, ja see on hämmastav, vaadates tema lugeda tema isa. Ta ei vaeva üldse sõna.”

Ta naudib laulmist ja tantsimist, ja on tähelepanu keskpunktis. Ta toon kurt, mis võib olla huvitav auto. Mõned inimesed Downi sündroom on probleeme südamega, kuid Ayesha ei, tema kuulmine ja nägemine on ka hea. Me ei muretse ta ei saa kõndida, kuid ta kõnnib väga hästi, kuigi ta ei alga enne, et ta oli kaks.

On asju, leiab ta keeruline. Ta võitlevad zip ja ta paneb oma kingad vale jalga, aga siis ta saate ületada tema jalad ja öelda: “Nad on õigus jalad nüüd!

laulmine

“Ayesha saavad pettunud mõned ülesanded. Näiteks tema väike õde Erin saab teha enda kingad ja jope, kuid Ayesha ei saa.”

Erin on nii armastav suunas tema suur õde. Kui Ayesha hakkab ärrituda, me lihtsalt rääkida tema läbi, lase tal on teise minna, siis küsi, kas ta tahab seda teha. Me minna tagasi ülesande ja proovige uuesti teine ​​kord.

Kui Ayesha oli beebit, Portage õpetaja käis meil kodus iga kahe nädala järel, kuni ta oli kolm. Portage õpetajad on spetsialiseerunud aidata lapsed, puuetega inimeste ja nende perekondade omandada oskusi, mida nad peavad tegema igapäevased asjad.

“Seal oli puidust mänguasjad, millel on erinevad värvid, mis Ayesha pidi sobima. See on lihtsam lastele õpiraskustega mõista meele asju, nii õpetaja kasutada materjale, mis olid pehmed, tekstuuriga või läikiv.”

Me käisime ka klasside vanematele, mida rahastab kohalik omavalitsus ja juhivad füsioterapeut. Neil oli istungid Aita oma lapsel käimine, istub ja sööb näiteks. See oli suurepärane ja väga positiivne lapsed, sest nad tundsid nad saavutada eesmärke.

“Kui nad sõid jogurtit ees peeglit, et nad saaksid näha, mida nad saavad valesti, kui nad voolanud seda. See töötas väga hästi Ayesha!”

Toimetulek probleeme

Ayesha hakkas tavakoolis neli ja on avalduse hariduslike erivajadustega kohalikult omavalitsuselt. Nagu vanem, sa tahad oma last minema kogukonna ja tavakoolis on kogukonnas. Ma tahtsin, et ta on nii palju toetust nii kooli kui ta oli kodus. Tundsin, et avaldus aitaks saavutada.

Me ei antud üks esimene kord, kui me rakendada, kuid selleks ajaks püüdsime jälle töötas Mencap ja oleks parem arusaam sellest, mida kirjutada vanemate avalduse veenduda saime õige toetust Ayesha.

Me lõpuks sain avalduse 2008. aasta mais ja see ütleb, et ta peaks saama 25 tundi täiendavat toetust nädalas. See on tõesti kasu teda. Kool töötajad lähevad kursused õppida, kuidas teda aidata õppida, ja seal on ekstra täiskasvanute klassis.

See võib olla raske Ayesha muutustega kohaneda. Näiteks on ta olnud erinevad toetust töötajate koolis. Me arvame, et see oleks tekitanud käitumisprobleeme, nagu slapping ja lööd.

Teda aidata reguleerida vahemikus kooliaastatel, et ta oli üleminek raamat, mis on pildid kõik olulised inimesed koolis. Me rääkisime temaga läbi nii mitu korda kui me võiks suve jooksul.

Füsioteraapia klassi

Seal on mõned probleemid koolis. Me püüame teada saada, kas ta on kiusatud. Ta on tulnud koju ärritunud ja me oleme õppinud, et ta on kutsutud idioot. Tema sõbrad on hakanud liikuma vanemate asju, kui ta on ikka õnnelik, et vaadata CBeebies. Tema parim sõber on märgata erinevust nende huve.

Vahel võib olla häiriks, kuid me tihedat koostööd kooli. Kui me toetame teda nüüd ta saab olema tugevam kui seal on järgmine kord.

Ayesha teeb out-of-kooli tegevuse, nagu ujumine ja ratsutamine, kuid ta teab, et kui ta käitub halvasti koolis, siis ta ei saa minna. Me oleme alati püüdnud leida õige tegevuse eest teda nii, et ta saab koos teiste lastega. See on hea teda, ja rohkem inimesi on teadlikud igaüks, kellel on õppimisraskused, seda rohkem me aidata kaotada tõkked.

Ükskõik, et ta tahab teha, minu abikaasa ja ma toetan teda püüda seda saavutada. Ta tahab olla hambaarsti või tuletõrjuja. Mul on laps ambitsioonikalt, ja kuigi ma tean, et võimalikke piiranguid, kui see, mida ta tahab teha, siis me aitame teda.

Minu nõuanne kõigile, kes on just rääkinud oma lapsele on õppimisraskused on teada nii palju kui saate. Rääkige teistele vanematele laste vaimse puude. Te võite paluda oma tervise külaline, kas on keegi teie piirkonnas, või võtke Mencap leida kohalike vanemate grupis.

Ei tunne see on suurim väljakutse teid kunagi silmitsi seisavad, või kohutav asi. Ma ei muudaks Ayesha maailma. Ta on rõõm meie jaoks, koolis, tema õde, kõigile.

20/05 /

Lähen kooli

20/05 /

asukoht

Uuri, kuidas toetada keegi vaimupuudega, kaasa arvatud nende haridus ja toimetulek keeruline käitumine

Kuidas teie lapse hariduslike erivajadustega saab täita läbi tavakooli või abiga avaldus kohalikule omavalitsusele

Uuri, kuidas Deborah toetab oma poega, kes on autismispektri häire (ASD), ja tema tütar, kes on Downi sündroom

Saada teavet vaimse tervise probleemid, teada, kust saada abi ja lugeda teiste inimeste lugusid

Lõbutsema

Leia vaimupuudega teenuseid lähedal

õppimisraskused

Õpiraskused: haridus

“Minu lapsed õpetada mulle kunsti kannatlikkust”

Vaimne tervis