Minizide

Ravimite klassi: alfa-1 adrenoblokaatorit / Tiasiididel Kombineeritud

Kasutab Minizide

Farmakoloogilise Klass: prasosiin

Keemiline Klass: Tiasiidid

Kõrge vererõhk lisab töökoormust südame ja arterite. Kui see kestab pikka aega, südame ja arterite ei pruugi toimida. See võib kahjustada veresooni ajus, südames ja neerudes tulemuseks insult, südamepuudulikkus või neerupuudulikkust. Kõrge vererõhk võib suurendada infarkti. Need probleemid võivad olla vähem tõenäoline, kui vererõhk on kontrolli all.

Prasosooni lõõgastavad veresooni nii, et veri läbib neid kergemini. Polütiasiid selles kombinatsioonis on tiasiiddiureetikumiga (vesi pill), mis aitab vähendada vee kogus organismis, suurendades uriini. Mõlemad meetmed aitavad alandada vererõhku.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades Minizide

Kuigi puudub konkreetne teave selle ravimi kasutamise kohta lastel, ei põhjusta erinevate kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta seda teeb täiskasvanud. Kuid ekstra ettevaatlik olla vajalik väikelastel kollatõbi, sest need ravimid võivad teha seisund halvem.

Pearingluse, või minestamine või sümptomite liiga palju kaaliumi kadu võib olla tõenäolisem eakatel kes on tundlikumad mõju prasosooni ja polütiasiid. Lisaks võib see ravim vähendab tolerantsust külmasid eakatel patsientidel.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Lisaks ravimi kasutamist arsti poole määratud ravi oma kõrge vererõhk võib sisaldada kehakaalu kontrolli ja hoolitsust pakkuda tüüpi toiduaineid süüa, eriti toidu kõrge naatriumi. Arst ütleb teile, milline neist on Teie jaoks kõige olulisem. Sa peaksid konsulteerima arstiga enne oma dieeti.

Paljud patsiendid, kellel on kõrge vererõhk ei märka mingeid haigusnähte. Tegelikult paljud võivad tunda normaalne. On väga oluline, et te kasutate ravimit täpselt nii nagu ja, et teil hoida oma kohtumisi oma arstiga, isegi kui te tunnete hästi.

Pea meeles, et see ravim ei ravi oma kõrge vererõhk, kuid see aitab kontrollida. Seetõttu peate jätkama seda vastavalt juhendile, kui te ootate vererõhku alandada ja hoida seda all. Sa võib-olla kõrge vererõhk ravim oma ülejäänud elu. Kui kõrge vererõhk ei ravita, võib see põhjustada tõsiseid probleeme, nagu südamepuudulikkus, veresoonte haigus, insult või neeruhaigus.

See ravim võib põhjustada teil on ebatavaline väsimus, kui sa hakkad seda võtma. Samuti võib tekkida suurenenud uriini või oma urineerimine. Pärast ravimi manustamist, samas need mõjud peaksid vähenema.

See on parim, et planeerida oma annus või annused vastavalt ajakavale, mis vähemalt mõjutada teie isiklikke tegevusi ja magada. Küsige tervishoiutöötaja aitavad teil planeerida parimat aega seda ravimit võtta.

Et aidata teil meeles pidada teie ravimit, üritavad harjumus võttes seda samal ajal iga päev.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Õige kasutamine Minizide

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

On oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda seda ravimit töötab korralikult.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab eelkõige üle leti (nonprescription) ravim isu kontrolli, astma, nohu, köha, heinapalavik, või sinus probleeme, kuna nad kipuvad suurendada oma vererõhku.

See ravim võib põhjustada kahju kaaliumi kehast.

Pöörduge arsti poole, kui jääte haigeks ja on raske või jätkata oksendamine või kõhulahtisus. Need probleemid võivad põhjustada teil kaotada lisaks vett ja kaaliumi.

Peapööritus, pearinglus, või äkilise minestamine võib tekkida pärast seda ravimit võtta, eriti kui sa püsti lamavast või istuvast asendist. Need toimed on tõenäolisem, kui te võtate esimese annuse ravimit. Võttes esimene annusena enne magamaminekut võib probleeme vältida. Kuid olla eriti ettevaatlik, kui teil on vaja saada öösel üles. Need toimed võivad ilmneda ka ühtki annust võtate pärast esimest annust. Püsti aeglaselt võib aidata vähendada seda probleemi. Kui te tunnete pearinglust, pikali, nii et sul ei ole õrna. Siis istub mõni hetk enne seisma, et vältida pearinglust taasteket.

Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik. Kui olete võtnud mitmeid doose selle ravimi mõju peaks vähenema.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Minizide

Pearinglus, peapööritus või minestamine on ka tõenäolisem, kui te tarbite alkoholi, seista pikka aega, kasutamise, või kui ilm on soe. Kuigi te kasutate seda ravimit, ole ettevaatlik, et piirata alkoholi kogus juua. Samuti kasutavad rohkem hoolt treeningu ajal või kuuma ilmaga või kui peab seisma pikka aega.

Sest diabeetikutel

Mõned inimesed, kes seda ravimit võtta võib muutuda tundlikuks päikesevalguse kui nad tavaliselt. Päikesevalguse isegi lühikeseks ajaks, võib põhjustada nahalöövet, sügelust, punetust või muid naha värvimuutus või raske päikesepõletus. Kui sa hakkad selle ravimi võtmist

Kui teil on tõsine reaktsioon päike, pidage nõu oma arstiga.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Minizide kõrvaltoimed

Minizide (polütiasiidi / prasosooni)

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus tootevalikus lõpetatud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Kõrge vererõhk lisinopriil, amlodipiin, metoprolool, hüdroklorotiasiidi, losartaan, furosemiid, atenolooli, Lasix, Norvasc, Diovan, valsartaani, enalapriil, Toprol-XL, Benicar, Cozaariga Lopressor, Bystolic, irbesartaani Vasotec, Avapro, hüdroklorotiasiidi / lisinopriil, Dyazide , Zestril

 või minna liituda Minizide tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.