miltefosiin (suukaudne) ettevaatusabinõud

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse korrapäraseks külastused. See võimaldab oma näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta. Vereanalüüsid on vaja kontrollida soovimatuid tagajärgi.

Selle ravimi kasutamine raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast et hoida rasestumist ravi ajal ja 5 kuud pärast viimast annust ravimit. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

Sul peab olema negatiivne uriinis või veres rasedustesti enne, kui on lubatud seda ravimit võtta. Kui te unustate perioodil, kui te kasutate seda ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile.

Oksendamine või kõhulahtisus võivad tekkida ravimi võtmise ajal. Need kõrvaltoimed võivad takistada rasestumisvastaseid tablette õigesti töötada. Võid kasutada teisi rasestumisvastaseid hulka kondoome, membraanid või rasestumisvastase vahud või želeed.

Raske nahareaktsioonid võivad tekkida ravimi. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on kobrutamisega või lõtv nahk, punased nahakahjustused, raske akne või nahalööve, haavandid või haavandid nahal või palavik või külmavärinad, kui te kasutate seda ravimit.