mikroobitõrjevahendite

Värskeimad uudised

Lingid

theernment toetab teadus- arendada mikroobitõrjevahendite, tooteid, mis võivad olla nii sügavale tuppe või pärakusse ohutult blokeerida sugulisel teel HIV. Mikrobitsiidina annaksid anti-HIV agendiga limaskestad vooder pinnal tuppe või pärasoole kaudu aine nagu geeli, tuperõngas, film, tablett, suposiidi, klistiir või vaht. Oluline on märkida, microbicide peab olema atraktiivne kasutada ja kergesti integreerida inimeste eluviisi risk HIV-nakkuse sõltumata vanusest, soost või sugu.

Ideaalne microbicide oleks odav, soovitav, pikatoimeline, lihtne kasutada ja talletada, kaitseb nii HIV ja teiste sugulisel teel levivate infektsioonide ja saadaval rasestumisvastased ja mitte-rasestumisvastase vorme.

Kuna naised ja tüdrukud on eriti suur oht HIV / AIDS mitmel pool maailmas, on see eriti oluline, et oleks tõhus, soovitav tupe microbicide kui HIV ennetamise vahend, mis naiste juhtida. AIDS on surmapõhjus paljundamine vanuses naised madala ja keskmise sissetulekuga riikides.

theernment toetab kõikide etappide microbicide uurimissuunad alusuuringute loomkatsetes kliiniliste uuringute, millest paljud on läbi viidud theernment rahastatud microbicide Trials Network (MTN). Rahastatakse ka Elisa otsite Eunice Kennedy Shriver National Institute of Child Health and Human Development ja National Institute of Mental Health, nii osa ofernment.

Kõige lootustandvam theernment rahastatud microbicide kliiniline uuring to-date on ASPIRE uuringus, tuntud ka kui MTN-020. See suurte rahvusvaheliste uuringu eesmärk oli testida tõhusust ja pikendatud ohutust ravimi infusiooni tuperõnga ennetamiseks HIV nakkuse naistel. Uuringu eesmärgiks oli kindlaks teha, kas eksperimentaalse retroviirusevastaste ravimite dapivirine võib ohutult ja efektiivselt HIV-nakkuse ennetamiseks kui vabaneb pidevalt tupes alates silikoonrõngas vahetada kord 4 nädala jooksul. Veebruaris 2016 ASPIRE uurijad teatasid, et dapivirine ring ohutult vähendas HIV-nakkus 27 protsenti uuringus osalejatest üldiselt ja 61 protsenti naisi vanuses 25 ja vanemad, kuid ei esitanud statistiliselt olulist kaitset naised nooremad kui 25 aastat .

Selleks, et neid tulemusi, theernment rahastab avatud jätku-uuring dapivirine ring, kus kõik osalejad on oodatud kasutama ring HIV ennetamine. Uus uuring, mida tuntakse HIV avatud sildiga Ennetamine pikendamine (HOPE) või MTN-025, kogunevad lisaandmeid ohutuse ja vastuvõetavuse kohta dapivirine ring ja osalejate kinnipidamist ta. Lisaks theernment rahastab eraldi uuringut, et hinnata, miks dapivirine ring ei kaitsnud nooremad naised, kes osalesid püüdlevad. Tuntud MTN-034, uuring püüab selgitada, kas rõngas on olnud ebaefektiivne naised vanuses 18-25 aastat tõttu käitumisprobleemid või sellepärast, et midagi on bioloogiliselt erinevad nendest naistest, mis neutraliseerib rõnga kaitsvaid omadusi.

theernment et fond on uuring Dapivirine tuperõngast HIV ennetamine -MAR. 13 2016.

Tuperõngast Annab osaline kaitse HIV Suured Rahvusvahelise uuringu -Feb. 22. 2016.

Q & A: ASPIRE HIV preventsiooni uuringus -Feb. 22. 2016.

Infograafik: pikatoimelise vormide HIV ennetamine