mikroobid

Mõistmise Mikroobid

Mikroobid on pisikesed organismid-liiga väike, et näha ilma mikroskoobi, kuid nad on rikkalikult Maal. Nad elavad kõikjal-õhus, pinnases, rock ja vesi. Mõned elavad õnnelikult Karm soojust, samal ajal kui teised läbilöömiseks külmutamine külm. Mõned mikroobid vajavad hapnikku elada, kuid teised mitte. Need mikroskoopilised organismid leidub taimedes ja loomades samuti inimkehas.

Mõned mikroobid põhjustada inimeste, taimede ja loomade. Teised on tähtis terve elu, ja me ei saaks eksisteerida ilma nendeta. Tõepoolest, suhe mikroobid ja inimestel on õrn ja keeruline.

Enamik mikroobid kuuluvad ühte neljast olulisemast: bakterid, viirused, seened, või algloomad. Levinud sõna mikroobid, mis põhjustavad haigust “mikroobe.” Mõned inimesed viitavad haigusetekitajad mikroobid kui “vead”. “Mul gripp bug,” näiteks on lause võite kuulda ajal talvel kirjeldada gripi viirust.

Alates 19. sajandist on meil tuntud mikroobid põhjustada nakkushaigusi. Near end 20. sajandi teadlased hakkasid õppima, et mikroobid kaasa ka paljude krooniliste haiguste ja seisundite. Paigaldus teaduslikke tõendeid tugevalt seob mikroobide mõned vähivormid, südame isheemiatõbi, diabeet, hulgiskleroos, ja krooniliste kopsuhaiguste.

Lae PDF formaadis mõistmine Mikroobid vihik.