micrainin

Therapeutic Klass: Salitsülaat, Aspiriin Kombineeritud

Kasutab Micrainin

Farmakoloogilise Klass: MSPVA

Keemiline Klass: Karbamaadil

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Ära anna ravim, mis sisaldab aspiriini laps või teismeline palavik või muud sümptomid viirust, eriti gripp või tuulerõuged, eelnevalt konsulteerinud seda oma lapse arsti. See on väga oluline, sest aspiriin võib põhjustada tõsiseid haigust nimega Reye sündroomi lastel või noori koos palaviku viiruse poolt põhjustatud infektsiooni, eriti gripp või tuulerõuged. Lastel, kes ei ole viirusinfektsiooni võivad olla ka tundlikumad mõju aspiriiniga (sisaldas selles kombinatsioonis ravim), eriti kui nad on palavik või kaotanud suurtes kogustes kehavedeliku tõttu oksendamine, kõhulahtisus või higistamist. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Eakad inimesed võivad olla eriti tundlikud mõju meprobamaat ja aspiriin. See võib suurendada riski kõrvaltoimete ravi ajal.

Enne Kasutades Micrainin

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmistest võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimed kuid võivad olla vältimatud teatud juhtudel. Kui kasutatakse koos, võib arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate seda ravimit, või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

See osa annab teavet nõuetekohase kasutamise mitmeid tooteid, mis sisaldavad meprobamaat ja aspiriin. See ei pruugi olla omased Micrainin. Palun lugege hoolikalt.

Võtke seda ravimit koos toiduga või terve klaasi (8 untsi) vett, et vähendada mao ärritust.

Ärge kasutage seda ravimit, kui see on tugev äädika lõhnaga. See lõhn tähendab aspiriini seda lagundada. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Võtke seda ravimit ainult arsti juhiste järgi. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Kui liiga palju meprobamaat ei võeta, võib see muutuda harjumust. Samuti võtab liiga palju aspiriini võib põhjustada seedehäired või põhjustada terviseprobleeme, sest üledoosi.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Kui Te võtate seda ravimit regulaarselt pikka aega

Õige kasutamine meprobamaat ja aspiriin

Kui Te võtate seda ravimit suurtes annustes või pikka aega, ärge katkestage see ilma arstiga. Arst võib teil vähendada järk-järgult kogus võtate enne ravi täielikku lõpetamist.

Kontrollige etiketid nonprescription (üle leti [OTC]) ja retseptiravimite nüüd võtta. Kui mõni sisaldavad aspiriini või teiste salitsülaatide (sh vismutsubsalitsülaati [nt Pepto-Bismol]), olema eriti ettevaatlikud. Võttes või kasutate mõnda nendest ravimitest, võttes samal ajal see kombinatsioon sisaldavat ravimit aspiriin võib põhjustada üledoosi. Kui teil on küsimusi selle kohta, pöörduge oma tervishoiutöötaja.

Ravim suurendab alkoholi mõju ja teiste kesknärvisüsteemi pärssivate (ravimid, mis aeglustavad närvisüsteemi, võib tekkida unisus). Mõned näited kesknärvisüsteemi pärssivate on antihistamiinikumid või ravim heinapalavik, muu allergia või nohu, rahustid, rahustid või unerohud; retsepti valuvaigisteid või narkootikumide; barbituraadid krampide-; lihaslõõgastid või anesteetikumid, sealhulgas mõned anesteetikumidele. Kontrollige koos oma arstiga enne mis tahes eespool kui te võtate seda ravimit.

Seedehäired võib olla tõenäolisem kui juua alkohoolseid jooke ravi ajal selle ravimiga, eriti kui te võtate ravimit suurtes annustes või pikka aega. Pöörduge arsti poole, kui teil on mingeid küsimusi selle.

Liiga palju selle ravimi kasutamise kohta koos teatud teiste ravimitega võib suurendada riski seedehäired. Seetõttu ei ole regulaarselt seda ravimit võtta koos järgmiste ravimitega, enne kui seda teha, oma arsti või hambaarsti

Kui te võtate lahtistav, mis sisaldab tselluloosi, ärge võtke seda 2 tunni jooksul ravimi võtmist. Nende ravimite lähestikku võivad teha seda ravimit vähem tõhus, takistades aspiriin (sisalduvad see kombinatsioon meditsiin) imendumist organismis.

Sest diabeetikutel

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, ütleb arst, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid, nagu metürapoon test ja fenotoolamiin test, võib mõjutada selle ravimi.

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal Micrainin

Kui teil on kavas on operatsioon, sh hambaoperatsioon, ei võta aspiriini (sisalduvad see kombinatsioon meditsiin) 5 päeva enne operatsiooni, kui ei ole teisiti määranud oma arsti või hambaarsti. Aspiriini võtmine selle aja jooksul võib tekitada verejooksu probleeme.

Kui te arvate, või keegi teine ​​on manustanud üledoosi selle ravimi saada hädaabi korraga. Võttes ravimi üleannuse või võtta alkoholi või teiste kesknärvisüsteemi pärssivate sellega võib viia teadvuse ja võib-olla surma. Mõned üleannustamise nähud jätkuvad helin või sumin kõrvus; tahes kuulmislangus, tõsine segasus, uimasus, või nõrkus; õhupuudus või aeglane või rahutu hingamine; uskumatud ja aeglane pulss.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Meprobamaat (sisaldas selles kombinatsioonis ravim) võib põhjustada suukuivus. Sest ajutist leevendust, kasutage sugarless kommi või kummi sulatada bitti jää suhu või kasutada sülje asendaja. Siiski, kui suus jätkuvalt kuivus rohkem kui 2 nädalat, pidage nõu oma arsti või hambaarsti. Jätkates suukuivus võib suurendada riski hambahaiguste, sealhulgas hambakaariese, igemehaigused, ja seene infektsioonid.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Micrainin kõrvaltoimed

Micrainin (aspiriin / meprobamaat)

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Kui olete selle ravimi kasutamist lõpetada, võib see ikkagi tekitada mõned kõrvaltoimed, mis vajavad tähelepanu. Selle aja jooksul, pöörduge oma arsti poole, kui te märkate järgmisi kõrvaltoimeid

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus Kategooria X Mitte kasutada raseduse ajal

CSA Graafik 4 Mõned võimalikku kuritarvitamist

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Ärevus Xanax, Lexapro, Cymbalta, alprasolaami, atenolooli, lorasepaami hüdroksütsiin, estsitalopraami, Ativani, venlafaksiin, duloksetiini, diasepaam

Pain tramadool, oksükodooni, atsetaminofeeni, Tylenol, naprokseen, aspiriin, ibuprofeen, hüdrokodoon, propafenoon Percocet, hüdroksüsiin, klonidiin

 või minna liituda Micrainin tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.