metüülsufonüül metaani (MSM)

Ühine nimed: MSM

Efektiivsus-ohutuse hinnangud

Oo … Etno või muud tõendid efektiivsuse kohta.

ohutus hinnangud

MSM on looduslik keemiline leidub rohelised taimed, nagu Equisetum arvense, teatud vetikad, puuviljad, köögiviljad, ja terad. Loomadel leitakse neerupealse veised, inimese ja veise piima ja uriini. MSM on leitud ka inimese tserebrospinaalvedelik ja plasma juures 0-25 mcmol / L kontsentratsioonides. MSM on looduslik värske toit. Siiski lagundatakse isegi mõõduka toiduainete töötlemine, näiteks soojuse või dehüdratsiooni. MSM on soovitatud kasutada toidulisandina on saadaval Ameerika Ühendriigid toidulisandina.

MSM on normaalse oksüdatsiooni produkti dimetüülsulfoksiidis (DMSO). Erinevalt DMSO, MSM on lõhnavaba ja on toidu tegur. MSM on nimetatud “kristalne DMSO.” See annab toidu allikas väävli metioniini. MSM on raviomadusi teoretiseeritud olla sarnased DMSO, ilma lõhna ja nahaärritust komplikatsioone.

MSM kasutatakse tavaliselt osteoartriit, kuid võib ka leevendada GI ärritunud, luu-lihaskonna valu ja allergiad; tugevdada immuunsüsteemi; ja võidelda antimikroobse infektsioon. Kliinilised uuringud on vajalikud, et kontrollida nende võimalikke kasutusviise.

MSM tavaliselt manustatakse 2-6 g / päevas 2-3 annuseks jagatuna artriidi ja teiste ühised.

Vastunäidustused ei ole tuvastatud.

Informatsioon ohutuse ja efektiivsuse raseduse ja imetamise ajal ei ole.

Puudub hästi dokumenteeritud.

Puuduvad lõplikud andmed kõrvaltoimete MSM ei ole teatatud.

Toksilisust ei täheldatud loomkatsetes.

viited