metüülnaltreksoonsulfaadiks (subkutaanselt) kirjeldus ja kaubamärgid

Metüülnaltreksoon süsti kasutatakse kõhukinnisuse põhjuseks opioidid (narkootilist valuvaigistit), täiskasvanutel, kellel on pikaajaline valu, mis ei ole põhjustatud vähki või täiskasvanute kaugelearenenud haigus. Seda ravimit kasutatakse siis, kui teised ravimid kõhukinnisust (lahtistid) ei ole toiminud hästi.

See ravim on saadaval ainult arsti retsepti.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju metüülnaltreksoonsulfaadiks süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga metüülnaltreksoonsulfaadiks süsti eakatel.

lahendus

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Allergia

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

pediaatriline

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

vanurite

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

rasedus

Rinnaga

Ravimite koostoimed

Arst kirjutab oma täpse annuse ja öelda, kui tihti tuleks. Ravim manustatakse shot naha all (tavaliselt õlavarre, kõhu- või mao või reied).

Metüülnaltreksoon Süste võib kodus patsientidele, kes ei pea olema haiglas. Kui te kasutate seda ravimit kodus, arst õpetab, kuidas valmistada ja süstida ravimit. Ole kindel, et saate aru, kuidas täpselt ravimit valmistab ja süstida.

Muud koostoimed

See ravim on kaasas ravimi juhendis ja patsiendi juhiseid. Lugege ja järgige neid juhiseid hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

Teisi terviseprobleeme

Sulle näidatakse keha piirkondades, kus see pauk võib anda. Kasutage teist keha pindala iga kord, kui iseenda maha. Jälgi saad anda iga lasku, veendumaks, et muuta keha piirkondades. See aitab ära hoida nahaprobleeme alates süsti. Ärge süstige nahapiirkondade muljutud, punane, õrn või raske.

Doseerimine

Kasutage uut nõela ja süstla iga kord, kui süstida ravimit.

Sa ei pruugi kasutada kogu ravim igas viaalis (klaaspurk). Kasutage iga viaal või süstal ainult üks kord. Ärge hoidke avatud viaali või süstlaga. Kui ravimi viaali või süstlaga värv on muutunud või kui näed osakesi, ei kasuta seda.

Lõpetage teiste lahtistite enne ravi alustamist metüülnaltreksoonsulfaadiks. Ka selle ravimi kasutamist lõpetada, kui olete võtmise lõpetanud narkootilist valuvaigistit.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke avamata viaali seda ravimit toatemperatuuril, eemal kuumusest ja otsesest valgusest. Mitte külmutada. Avatud viaali meditsiinis tuleb kasutada kohe.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

Visake kasutatud nõelad raske, suletud mahutis, et nõelad ei torka läbi. Hoidke pakendit eemal lastest ja koduloomadest.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda kasutada.

See ravim võib põhjustada pisar (perforatsioon) magu või kõht. Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on tõsine kõhuvalu, mis ei lähe ära.

Kui raske või püsiv (non-stop) tekib kõhulahtisus, kasutades metüülnaltreksoonsulfaadiks süsti, pidage nõu oma arsti kohe.

vahelejäänud annus

Ärge äkki selle ravimi kasutamist lõpetada, ilma et kontrollida kõigepealt oma arstiga. See võib põhjustada sümptomeid, nagu ärevus, külmavärinad, kõhulahtisus, ärrituvus, kõhuvalu, higistamine ja haigutamine.

ladustamine

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.