metürapoon (suukaudne) kirjeldus ja kaubamärgid

Metürapoon kasutatakse diagnoosimisel teatud probleemid neerupealised. Need näärmed asuvad neerude lähedal. Neerupealised toodavad steroid keemilise nimega kortisooli (hüdrokortisoon), mis aitab organismil reageerida stress või haigus. Alates tulemused metürapoon test arst saab öelda, kas teie neerupealised toodavad õige kogus kortisooli stressi ajal või haigusi.

Kuidas test tehakse: metürapoon võetakse suu sisse üks või mitu doosi päev enne katsete tegemise. Järgmisel päeval, vere ja / või uriini proovid võeti. Toru nimetatakse kateetri võib paigutada oma põit, et aidata võtta uriiniproovi. Summa hormoonide sisaldust veres või uriinis mõõta. Siis testi tulemused on uuritud.

Metürapoon võib kasutada ka teiste haiguste korral nagu määrab arst.

Metürapoon on saadaval ainult arsti retsepti.

Kui ravim on heaks kiidetud turustamise konkreetseks kasutuseks kogemused võivad näidata, et see on kasulik ka teisi terviseprobleeme. Kuigi see kasutus ei sisaldu toote märgistamist, metürapoon kasutatakse teatud patsientidel järgmiste haigusseisundi

Kuna ravi Cushingi sündroomi nõuda pikemat ravi, kõrvaltoimed on tõenäolisem.

See toode on saadaval järgmistes ravimvormid

Kapsli; Tablet

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sel meditsiini, tuleks kaaluda järgmist

Allergia

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon ravimi või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

pediaatriline

See ravim on testitud lastel ja ei ole näidanud, et põhjustada erinevaid kõrvaltoimeid või probleeme lastel kui ta teeb täiskasvanutel.

vanurite

Kuigi ei ole konkreetset infot kasutamise metürapoon eakatel, ei põhjusta erinevate kõrvaltoimeid või probleeme vanematel inimestel kui see noorematel täiskasvanutel.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te kasutate seda ravimit, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Ravimite koostoimed

Muud koostoimed

Teisi terviseprobleeme

Kasutades seda ravimit mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav, kuid võib olla vajalik teatud juhtudel. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Doseerimine

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle ravimi kasutamise kohta. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

vahelejäänud annus

Metürapoon võib põhjustada iiveldust ja oksendamist, eriti kui neid võetakse suuremaid doose. Võttes iga annuse koos toiduga või piima või vahetult pärast söömist võib vähendada selle mõju.

ladustamine

Enne teil on meditsiinilised analüüsid, rääkige arstile, kes vastutab, et te kasutate seda ravimit. Tulemused mõned testid võivad mõjutada seda ravimit.

Annus seda ravimit on erinev erinevatel patsientidel. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annustest. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate selle ravimi annuse võtmata, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Kui te võtate metürapoon proovisõidul kord ja te unustate annuse, pöörduge arsti poole. Kadunud annuste või võttes neid valel ajakava võib põhjustada vale testi tulemused.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

See ravim võib põhjustada mõnedel inimestel saada pearinglust, peapööritust, uimasust või vähem tähelepanelik kui nad tavaliselt. Isegi kui võtta enne magamaminekut, siis võivad mõned inimesed tunda unisust või uimasust tõustes. Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole tähelepanelik.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Pöörduge arsti poole niipea kui võimalik, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.