metronidasool intravenoosse

Metronidasoolil on tegemist kantserogeensete hiirtel ja rottidel. Selle kasutamine, mistõttu tuleks piirata ainult tingimustes, milleks see on heaks kiidetud.

Kasutab metronidasooli

Therapeutic Klass: Antibiootikum

Keemiline Klass: Nitroimidasooli

Metronidasoolil kuulub ravimite rühma, mida antibiootikumid. See toimib bakterite hävitamiseks või takistab nende kasvu. Kuid metronidasool ei tööta nohu, gripp või muud viirusnakkused.

metronidasool on anda ainult või otsese järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest metronidasooli järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon metronidasool või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju metronidasooli süsti lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Enne Kasutades metronidasooli

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga metronidasooli süsti eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus olla soovimatuid tagajärgi ning vanusega seotud probleemid maksaga, mis võib vajada ettevaatlik ja annuse korrigeerimine saanud patsientide metronidasooli süsti.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate metronidasooli, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades metronidasooli mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades metronidasooli ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades metronidasooli mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades metronidasooli mis tahes järgmine ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid selle ravimi muuta mõningaid muid ravimeid te võtate või teile erilisi juhiseid kasutamise kohta toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada metronidasooli kasutamisel. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle metronidasooli haiglas. metronidasool on antud läbi nõel ühes oma veenid.

Arst annab teile mõned doosid metronidasooli kuni teie seisund paraneb, ja siis lüliti sul suulise ravim, mis toimib samal viisil. Kui teil on mingeid kahtlusi selles, rääkige oma arstiga.

On oluline, et teie arst kontrollida oma edu ajal, kui saate metronidasooli. See on tagada, et nakkus on lahendatud. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Sa ei tohiks saada metronidasooli, kui olete võtnud ravimit nimega disulfiraamiga (Antabuse®) viimase 2 nädala jooksul. Kasutades neid ravimeid koos võivad põhjustada tõsiseid kõrvaltoimeid.

Joomine alkohoolsete jookide ajal, kui saate metronidasool võib põhjustada kõhuvalu, iiveldus, oksendamine, peavalu või punetus või näo punetus. Muud alkoholi sisaldavad preparaadid (nt eliksiiride, köha siirupid, ravitoonikud) võivad samuti põhjustada probleeme. metronidasool võib põhjustada ka alkohoolseid jooke maitsta erinevaid. Sa ei tohi juua alkohoolseid jooke või võtta muid alkoholi sisaldavaid valmistisi, kui te saate metronidasooli, ega vähemalt 3 päeva pärast olete teinud ravimit.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on pearinglus, probleeme lihaste kontrolli või koordineerimine, värisemine või ebakindel kõnnak, ebaselge kõne või probleeme rääkides. Need võivad olla sümptomid tõsine aju seisund, mida nimetatakse entsefalopaatia.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on põletamine, tuimus, kipitus, valulik aistingud, käed või jalad, või jalad. Need võivad olla sümptomid seisund, mida nimetatakse perifeerne neuropaatia.

Helistage oma arstile kohe, kui teil on segasus, uimasus, palavik, üldine halb haigus, peavalu, isutus, iiveldus, kaelakangestusega või tagasi või oksendamine. Need võivad olla sümptomid tõsine seisund, mida nimetatakse aseptilise meningiidi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Õige kasutamine metronidasooli

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal metronidasooli

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Bakteriaalne vaginiit metronidasooli, klindamütsiin Cleocin, tinidasooli

Bakteriaalne infektsioon tsiprofloksatsiin, amoksitsilliin, doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Augmentin

Trihhomonoos metronidasooli, Flagyl, tinidasooli, Tindamax, Flagyl IV

STD profülaktika doksütsükliin, asitromütsiini, metronidasool, Zithromax, Flagyl tseftriaksoonilahuseid

metronidasool kõrvaltoimed

metronidasool