metitsilliin-resistentse Staphylococcus aureus (MRSA) teadus

uurimistöö

theernment vahendeid põhi- ja siirdeuuringutele mille lõppeesmärk arendada ja edendada täiustatud diagnostika, parem ravimeetodite ja uute vaktsiinide mis on tõhusad MRSA vastu. Arvestades kasvavat levikut MRSA nii haigla ja kogukonna seaded, see on oluline mõista, kuidas MRSA levib, tegureid, mis mõjutavad haiguse raskusastmest (virulentsusfaktoritega) ja kuidas kõige paremini ravida MRSA nakkused. Virulentsustegureid võivad sisaldada valke, mis võimaldavad bakterite kleepuda ja koloniseerida peremehe tungida peremeesrakkudesse, et pärssida immuunreaktsioon ja mürgitada ja kahjustuste peremeesrakke.

Ühenduse seostatud (CA) tüved on eriti efektiivsed põhjustades tõsiseid infektsioone muidu tervetel inimestel ja erinevad tüved, mis põhjustavad hospitaalnakkused. Kuna need tüved hakkavad ilmuma haiglates, kus immuunpuudulikkusega patsientidel on risk, see muutub üha olulisemaks, et mõista, kuidas CA-MRSA võib koloniseerida ja vallutada terveid inimesi. Mõned näited kehtivate theernment toetatud MRSA teadus on kirjeldatud allpool.

Dr. Michael Otto ja Frank DeLeo ja nende kolleegid theernment Rocky Mountain Laboratories hiljuti kirjeldatud olulist rolli fenooli lahustuvad modulin (PSM) valgu pere CA-MRSA haiguse raskusastmest. Need PSM valgud on võimelised hävitama kõige immuunsüsteemi rakud, eriti valgeid vereliblesid, mis aitavad inimestel põletikega võidelda. Kuigi need valgud ei pruugi olla ainus virulentsustegureid toodetud CA-MRSA, nad on identifitseeritud oluliseks teguriks haiguse raskusest CA-MRSA.

Dr Robert Daum, teadlane Chicago ülikooli, püüab kindlaks parim meetodeid, mis sisaldab, ennetada ja ravida CA-MRSA nakkused mõistmine asjaolud, mis hõlbustaksid CA-MRSA hulgast leibkonnaliikmete. Uuring otsustada, kuidas kergesti CA-MRSA viiakse esialgse nakatunud inimene teiste liikmetega oma / tema majapidamises ja millise kiirusega leibkonnaliikmete asustavad või nakatunud CA-MRSA. Määr CA-MRSA levinud leibkonnaliikmete on võrreldes määr levikut, mis tekib vahel inimene nakatunud haiglas omandatud (HA) MRSA ja teiste liikmetega leibkond.

Kaks kliinilist uuringut on käimas määratleda optimaalne ravi naha ja pehmete kudede infektsioonid põhjustatud CA-MRSA. CA-MRSA tüved on jäänud rohkem vastuvõtlikud tavaliselt saadaval antibiootikume kui HA-MRSA tüved. Seetõttu on need uuringud on hinnata, kui efektiivselt off-patent anti microbials ravis lihtne juhtudel naha ja pehmete kudede infektsioonid on põhjustatud CA-MRSA baktereid. Off-patent antimikroobseid oleks kulutõhus vahend ravivad nende infektsioonide ja leevendaks kasutamine viimase abinõuna antibiootikumid nagu vankomütsiin, mis on oluline ravi HA-MRSA.