mepensolaat

Therapeutic Klass: Seedetrakti Agent

Kasutab mepensolaat

Farmakoloogilise Klass: Kolinoblokeerivad

mepensolaat on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest mepensolaat järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon mepensolaat või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju mepensolaat lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatrilise-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga mepensolaat eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus vanusega seotud neeru, maksa, või südamehaiguste, mis võib eeldada ettevaatlikult ja korrigeerimist doosi saavate patsientide mepensolaat.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Enne Kasutades mepensolaat

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te võtate mepensolaat, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades mepensolaat ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise mepensolaat. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Võtke mepensolaat täpselt nii nagu arst. Ärge võtke rohkem see, ärge võtke seda sagedamini, ja ärge võtke seda kauem, kui arst on tellitud. Selleks võib suurendada riski kõrvalmõjude eest.

Võtke mepensolaat söögi ja enne magamaminekut.

Annus mepensolaat on erinev erinevate patsientide puhul. Järgige oma arsti korraldusi või juhiseid etiketil. Järgnev informatsioon on ainult keskmine annuste mepensolaat. Kui teie annus on erinevad, ei muuda see, kui arst teile seda teha.

Summa ravim, mis te võtate sõltub tugevus ravimit. Samuti annuste arvu võtate iga päev vaheline aeg annustes ja pika aja jooksul ravimi võtmist sõltub meditsiiniline probleem, mille te kasutate ravimit.

Kui te unustate annuse mepensolaat, võtke see niipea kui võimalik. Kui on peaaegu aeg võtta järgmist annust, ärge vahelejäänud annust ja jätkake tavalise raviskeemi. Ärge võtke kahekordset annust.

Hoidke seda ravimit hoitakse suletud anumas toatemperatuuril, eemal kuumuse, niiskuse ja otsese valguse kätte. Hoidke külmumise eest.

Hoida lastele kättesaamatus kohas.

Ärge hoidke aegunud ravimid või ravimid ei ole enam vaja.

Küsige tervishoiutöötaja, kuidas sa peaksid visata mõnda ravimit te ei kasuta.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused. See võimaldab oma arstiga, et näha, kas ravim on töökorras ja otsustada, kas te peate jätkama seda võtta.

mepensolaat võib teha te higi vähem, põhjustades oma kehatemperatuuri tõsta. Olge eriti ettevaatlik, et vältida ülekuumenemist treeningu ajal või kuuma ilmaga, sest ülekuumenemine võib põhjustada kuumarabanduse.

mepensolaat võib põhjustada pearinglust, unisust või nägemise hägustumine. Vältida sõidu masinatega, või midagi muud, mis võib olla ohtlik kui te ei tea, kuidas mepensolaat teile mõjub.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on agitatsioon, segasus, rääkimisega, unehäired või ebatavaliste muutuste suhtes meeleolu või käitumise või kui te näha, kuulda või tunda asju, mida pole olemas. Need võivad olla närvisüsteemi kõrvaltoimed ravimi.

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.

Õige kasutamine mepensolaat

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus B-kategooria pole tõestatud risk inimestele

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal mepensolaat

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Haavandtõbi pantoprasooli Protonix, famotidiin Pepcid, Librax, glükopürrolaadil, Robinul, Pepcid AC, alumiiniumhüdroksiid, belladonna, kloordiasepoksiid / klidiinium, propantheline’t, kaltsiumkarbonaat / magneesiumkarbonaat, metskopolamiini, Fluxid, Pepcid suukaudse suspensioonina Protonix IV Robinul Forte Pamine, Pepcid AC maksimaalne tugevus tabletid, kõrvetised Relief, Acid Controller maksimaalne tugevus

 või minna liituda mepensolaat tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

mepensolaat kõrvaltoimed

mepensolaat