meningokokk polüsahhariid-vaktsiini, difteeria konjugeeritud lihasesisese

Ravimite klassi: Vaktsiini

Kasutab meningokoki polüsahhariid-vaktsiini, difteeria konjugeeritud

Järgnev informatsioon kehtib ainult meningokoki vaktsiini kasutatakse meningokokk bakterid grupid A, C, Y ja W-135. Need rühmad põhjustada peaaegu kõik meningokokkmeningiidi juhtudel USA-s Vaktsiin ei kaitse poolt põhjustatud infektsiooni teiste meningokokk bakterite rühmad, näiteks Group B.

Meningokokk-nakkuse võib põhjustada eluohtlikke haigusi, nagu meningokokkmeningiidi, mis mõjutab aju ja meningococcemia, mis mõjutab vere. Mõned isikud meningokokkmeningiidi ja / või meningococcemia võib surra. Määr nende haiguste haripunkti noorukieas ja varases täiskasvanueas ja on tõenäolisem, et isikud teatud haiguste või haigusseisundite, et muuta need rohkem vastuvõtlikud meningokokknakkuse või suurema tõenäosusega tekkida tõsiseid probleeme alates meningokokknakkuse.

Immuniseerimine meningokokkinfektsioon on soovitatav inimestele, kes on risk saada haigus, sest

Menveo® on soovitatav kasutada lastel 2 kuu vanused ja vanemad ja täiskasvanud nooremad kui 55-aastased. Menactra® on soovitatav kasutada lastel 9 kuu vanuste ja vanemate ja täiskasvanud nooremad kui 55-aastased.

See vaktsiin manustatakse ainult või järelevalve all oma arstiga.

Otsustades kasutada vaktsiini, riskide võtmise vaktsiin tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Selle vaktsiini järgmine tuleks kaaluda

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon meningokoki polüsahhariid-vaktsiini, difteeria konjugeeritud või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Enne Kasutades meningokoki polüsahhariid-vaktsiini, difteeria konjugeeritud

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju Menveo® lastel nooremad kui 2 kuu vanuselt ning Menactra® lastel alla 9 kuu vanuselt. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud selles vanusegrupis.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju meningokoki polüsahhariid difteeria konjugaatvaktsiinil täiskasvanutel vanem kui 55-aastane. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Uuringud naistel näitavad, et see ravim tekitab minimaalne risk imikule, kui rinnaga toitmise ajal kasutada.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Rääkige oma tervishoiutöötaja kui te võtate mingeid muid retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) meditsiinis.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võivad mõjutada selle vaktsiini kasutamine. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab teile või teie lapsele seda vaktsiini. See Vaktsiini manustatakse tulistas ühte lihaseid (tavaliselt reied või õlavarred).

See vaktsiin on tavaliselt ainult üks kord. Sa ei pea revaktsineerimise kui vaktsiin on patsiendile alla 2-aastased või arst seda teisiti.

On väga tähtis, et laps saada kõik kaadrid vaktsiini. Kui teie lapsel jääb annus, helistada oma lapse arsti veel nimetamist.

Vaktsiini väidetele on antud patsiendile, vanema või eestkostja enne vaktsineerimist. Loe info hoolikalt. Küsige oma arstilt, kui teil on mingeid küsimusi.

On väga oluline, et teie arst kontrollima teie või teie laps on regulaarsed külastused veenduda selle vaktsiini töötab korralikult ning kontrollida, kas soovimatuid tagajärgi.

Võtke ühendust oma arstiga, kui teil või teie lapsel on äkki tekkinud nõrkust või ei saa liigutada oma käsi ega jalgu. See võib olla märk tõsise seisund, mida nimetatakse Guillain-Barré sündroomi (GBS).

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on köha, neelamisraskused, pearinglus, kiire pulss, nõgestõbi, sügelus, paistetus või silmalaugude turse või silmade ümbruses, näo, huulte või keele turse, hingeldus, nahalööve, survetunne rinnus, ebatavaline väsimus või nõrkus või vilistav hingamine. Need võivad olla sümptomid allergiline reaktsioon vaktsiinile.

Sünkoop (minestus) võib tekkida pärast vaktsineerimist. Arst võib teie või teie laps tuleb jälgida 15 minuti pärast saad süsti ennetamiseks ja minestamine.

See vaktsiin võib põhjustada uneapnoe (Hingamise seiskumisel lühiajaliselt) mõnedel enneaegsetel imikutel. Arutage seda oma lapse arstile, kui olete mures.

On oluline, et arst peab teadma kõikide teiste vaktsiinidega teie või teie laps on hiljuti saanud, sealhulgas gripp löök.

Veenduge, et teie arst teaks, kui te kasutate ravimeid, mis nõrgestavad immuunsüsteemi nagu vähk ravimid, kiiritusravi või steroide.

Oluline on öelda oma arstile, kui te rasestuda. Arst võib teil liituda rasedusregistrit patsientide vaktsineerimist.

Õige kasutamine meningokoki polüsahhariid-vaktsiini, difteeria konjugeeritud

See vaktsiin ei takista difteeria ja ei ravi sümptomeid meningokokknakkusele kui sul on juba haigus.

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Pöörduge arsti või õega kohe, kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest tekib

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal meningokoki polüsahhariid-vaktsiini, difteeria konjugeeritud

Rasedus C-kategooria riski ei saa välistada

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Meningokokkmeningiidi profülaktika tsiprofloksatsiin, tseftriaksooni Rocephin, rifampitsiin Menactra, Bexsero, Rifadin, meningokokk konjugaatvaktsiinil, Rimactane, Trumenba, Menveole, Menomune A / C / Y / W-135, MenHibrix

 või minna liituda meningokoki konjugeeritud vaktsiini tugirühm suhelda teistega, kes on sarnased huvid.

meningokokk polüsahhariid-vaktsiini, difteeria konjugeeritud kõrvaltoimed

meningokokk konjugaatvaktsiinil