melfalaanile intravenoosse

Raske luuüdi supressiooni tulemusena nakkus või võib tekkida verejooks. IV koostis on näidanud enam supressioon kui suukaudne melfalaanile. Ülitundlikkusreaktsioonid, sh anafülaksia, on esinenud patsientidel, kes said IV kujundamisel. Melfalaan on leukeemiat inimestel ja toodab kromosoomiaberratsioone in vitro ja in vivo ja seega tuleks kaaluda võimalikke mutageenseid inimestel.

Kasutab melfalaanile

Therapeutic Klass: kasvajavastane aine

Farmakoloogilise Klass: alküüliv aine

Keemiline Klass: lämmastiksinepi

Melfalaan kuulub ravimite rühma, mida nimetatakse alküliva ained. See toimib sekkudes vähirakkude kasvu, mis on lõpuks hävitatud. Kuna kasv normaalne keha rakud võivad mõjutada ka melfalaanile, muid toimeid esineb ka. Mõned neist võivad olla tõsised ja tuleb teatada oma arstile. Muud mõjud ei pruugi olla tõsine, kuid võib tekitada probleeme. Mõned toimed ei pruugi ilmneda kuude või aastate pärast ravimit kasutatakse.

Enne ravi alustamist melfalaanile, teie ja teie arst peaks rääkima hea melfalaanile teevad samuti riske kasutamist.

melfalaanile on saadaval ainult arsti retsepti.

Otsustades kasutada meditsiinis, riskid ravimi võtmist tuleb kaaluda hea ta teeb. See on otsus, mida ja siis arst teeb. Sest melfalaanile järgmine tuleks kaaluda

Enne Kasutades melfalaanile

Rääkige oma arstile, kui teil on kunagi olnud mingeid erilisi või allergiline reaktsioon melfalaanile või mis tahes muid ravimeid. Samuti rääkige oma tervishoiutöötajat, kui teil on mingeid muid allergiaid, näiteks toidule, värvained, säilitusained, või loomi. Sest käsimüügiravimite tooteid, lugeda etikett või pakend koostisained hoolikalt.

Vastavad uuringuid ei ole läbi viidud suhe vanus mõju melfalaanile lastel. Ohutus ja efektiivsus ei ole kindlaks tehtud.

Vastavad uuringud läbi kuni tänaseni ei ole näidanud geriaatria-spetsiifilisi probleeme, mis piiravad aga melfalaanile eakatel. Kuid eakatel patsientidel on suurem tõenäosus on vanusega seotud probleeme neerudega, mis võivad vajada annuse patsientidel melfalaanile.

Puuduvad adekvaatsed uuringud naistel määramise imiku risk, kui kasutate seda ravimit rinnaga toitmise ajal. Kaalutakse võimalikku kasu ja võimalikke riske enne seda ravimit rinnaga toitmise ajal.

Kuigi teatud ravimeid ei tohi kasutada koos üldse, muudel juhtudel kahte erinevat ravimit võib kasutada koos, kuigi interaktsiooni võivad esineda. Sellistel juhtudel võib arst annust muuta või muud ettevaatusabinõud võib olla vajalik. Kui te saate melfalaanile, eriti oluline on see, et teie tervishoiutöötaja teavad, kui te kasutate mõnda allpool nimetatud ravimitest. Sõna koostoimeid on valitud tuginedes nende potentsiaalset tähtsust ning ei pruugi kõik hinnas.

Kasutades melfalaanile mis tahes järgmist ravimit ei ole soovitatav. Arst võib otsustada mitte ravida teid seda ravimit või muuta mõnede teiste ravimitega võtate.

Kasutades melfalaanile ühegi järgmistest ravimitest ei ole soovitatav, kuid võib teatud juhtudel nõutav. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Kasutades melfalaanile mis tahes järgmiste ravimitega võib põhjustada suurenenud risk teatud kõrvaltoimeid, kuid kasutades mõlemad ravimid võivad olla parim ravi teile. Kui mõlemad ravimid on ette nähtud kokku, võib teie arst muuta ravimi annust või kui tihti te kasutate üks või mõlemad ravimid.

Teatud ravimid ei tohiks kasutada või umbes samal ajal söömist või söömine teatud liiki toitu, sest koostoimed. Kasutades alkoholi ja tubakatoodete teatud ravimid võivad põhjustada ka interaktsioonide toimumist. Arutage oma tervishoiutöötaja kasutamine ravimi koos toidu, alkoholi või tubakat.

Esinemine teisi terviseprobleeme võib mõjutada kasutamise melfalaanile. Veenduge, et te rääkima oma arstile, kui teil on mingeid muid terviseprobleeme, eriti

Te saate melfalaanile kui oled haiglas või vähiravi keskus. Õde või muu koolitatud tervishoiutöötaja annab sulle ALKERAN’i. melfalaanile antakse läbi nõel ühes oma veenid.

On väga oluline, et teie arst kontrollida oma korrapäraseks külastused veenduda melfalaanile töötab korralikult. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

melfalaanile võib põhjustada tõsiseid tüüpi allergiline reaktsioon nimetatakse anafülaksia. Anafülaksia võib olla eluohtlik ja nõuab kohest arstiabi. Helistage oma arstile kohe, kui teil on sügelus, lööve; häälekähedus; hingamisraskused; neelamisraskused; või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate melfalaanile.

Kasutades melfalaanile raseduse ajal võib kahjustada teie sündimata lapsele. Kasutage tõhusat rasestumisvastast hoiduma saada rase. Kui te arvate, et olete rasestunud kasutades ravimit, rääkige sellest kohe oma arstile. Sa ei tohiks ravi ajal last rinnaga melfalaanile.

Kui teil on kavas on lapsed, rääkige oma arstiga enne melfalaanile. Mõned mehed ja naised kasutavad melfalaanile muutunud viljatuks (võimeline saama lapsi).

Kuigi sa ravitakse melfalaanile ja pärast ravi lõpetamist sellega, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsiinid) ilma arsti nõusolekuta. Melfalaan võib alandada organismi vastupanuvõimet ja on olemas võimalus, võite saada nakkuse vaktsiini tähendas, et takistada. Lisaks teistele isikutele, kes elavad oma majapidamises ei tohiks saada teatud vaktsiine, kuna on olemas võimalus, võiksid nad läbida nakkuse teile. Kui teil on küsimusi selle kohta, pidage nõu oma arstiga.

Melfalaan võib ajutiselt alandada valgete vereliblede sisaldust veres, mis suurendab võimalust saada nakkuse. Samuti võib alandada vereliistakute arvu, mis on vajalikud nõuetekohase vere hüübimist. Kui see juhtub, on olemas teatud ettevaatusabinõusid saab võtta, eriti kui teie vererakkude arv on väike, et vähendada nakkuse või verejooks

Koos selle tarvis mõju, ravim võib põhjustada mõningaid soovimatuid tagajärgi. Kuigi mitte kõik need kõrvaltoimed võivad ilmneda, kui nad võivad vajada arstiabi.

Õige kasutamine melfalaanravi

Pöörduge arsti poole, kui mõni järgnevatest kõrvaltoimetest

Hankige erakorralist abi kohe, kui mõni järgmistest üledoosi sümptomite

Mõned kõrvaltoimed võivad ilmneda, et tavaliselt ei ole vaja arsti poole. Need kõrvaltoimed võivad ära minna ravi ajal kui keha kohaneb meditsiinis. Ka teie tervishoiutöötaja võib olla võimalik öelda teile, kuidas vältida või vähendada mõned neist kõrvaltoimetest. Pöörduge tervishoiutöötaja kui mõni järgmistest kõrvaltoimetest jätkata või on tüütu, või kui teil on küsimusi nende kohta

Teised kõrvaltoimed ei ole nimetatud esineda ka mõned patsiendid. Kui märkate muid toimeid, kontrollige oma tervishoiutöötajaga.

Saadavus Rx ainult retsepti

Rasedus D-kategooria Positiivne tõendeid riski

Ettevaatusabinõud kasutamise ajal melfalaanile

CSA Ajakava N Mitte ravimi kontrollitud

Kinnitamine Ajalugu Kalender Drug ajalugu FDA

Munasarjavähk Avastin, Taxol, karboplaatina, tsüklofosfamiid, doksorubitsiin, Cytoxan, paklitakseel, bevatsisumab, gemtsitabiini, Gemzar, etoposiid

Multiipelmüeloom deksametasooni, Decadron, tsüklofosfamiid, Revlimidis doksorubitsiin, Cytoxan, vinkristiin, adriamütsiin Velcade Doxil lenalidomiid

melfalaanile kõrvaltoimed

melfalaanile