mefloquine (suukaudne) ettevaatusabinõud

On oluline, et teie arst kontrollima teie või teie lapse edusamme pärast ravi. See on tagada, et nakkus on lahendatud täielikult ning võimaldada oma arsti, et kontrollida soovimatute mõjude. Vereanalüüsid võivad olla vajalik, et kontrollida soovimatute mõjude.

Kui teie või teie lapse sümptomid ei parane mõne päeva jooksul, või kui nad muutuvad halvemaks, pidage nõu oma arstiga.

Ärge võtke Halofantriini (Halfan®) või ketokonasool (Nizoral®) koos mefloquine või 15 nädalat pärast viimast doosi ravimit. See võib suurendada riski tõsisemaid probleeme.

Võta kohe oma arstile, kui teil või teie lapsel on mingeid muudatusi oma südamerütmi. Sa võid tunda pearinglust või minestada, või siis võib olla kiire, raskepärane, või ebakorrapärane südametegevus. Veenduge, et teie arst teaks, kui teie või keegi teie pereliikmetest on esinenud südame rütmihäired probleem nagu QT pikenemist.

Rääkige oma arstile, kui teil või teie lapsel on ärevustunne, segaduses, masenduses, rahutu või kelle ebatavalised mõtted või käitumine pärast kasutades mefloquine.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil on järgmised sümptomid pärast selle ravimi võtmist: pearinglus, tunne pidev liikumine ise või selle ümbrus, krambid või unehäired. Need sümptomid võivad esineb jätkuvalt kuude või aastate pärast ravi lõpetamist mefloquine.

Pöörduge kohe arsti poole, kui teil või teie lapsel on gripilaadsed sümptomid (nagu külmavärinad, palavik, peavalu või lihasvalu) uuesti pärast seda ravimit.

Kasutage rasestumisvastaseid tablette kui te võtate seda ravimit ja 3 kuud pärast seda peatamata. Kui te arvate, et olete rasestunud selle ravimi kasutamise ajal, rääkige sellest kohe oma arstile.

See ravim võib põhjustada tõsiseid allergilisi reaktsioone. Helistage oma arstile kohe, kui teil või teie lapsel on lööve, sügelus, nõgestõbi, häälekähedus, hingamisraskused, neelamisraskused, või turse käed, nägu, või suhu, kui te kasutate seda ravimit.

Meflokiin võib põhjustada nägemishäireid. See võib põhjustada ka mõned inimesed, et saada pearinglust või peapööritust, tasakaalu kaotada, või on hallutsinatsioonid (asjade nägemine, kuulmine, või tuntakse asju, mida pole olemas). Veenduge, et te teate, kuidas te reageerite sellele ravimit enne sõidad, masinate või midagi muud, mis võib olla ohtlik, kui teil on uimane või ei ole märguanne või nägema hästi. See on eriti tähtis inimestele, kelle töökohad nõuavad trahvi koordineerimine. Kui need reaktsioonid on eriti häiriv, pöörduge oma arsti poole.

Pöörduge arsti poole, kui ähmane nägemine, raskused lugemise, või mis tahes muud nägemishäired tekib ravi ajal või pärast. Arst võib teie silmad kontrollida silmaarsti (silmaarsti).

Kuigi sa ravitakse mefloquine, ei ole mingit immuniseerimise (vaktsineerimised) ilma arsti nõusolekuta. Elusvaktsiinide tuleb lõpule 3 päeva enne esimese annuse ravimit.

Malaaria levib hammustuste teatud liiki nakatunud naiste sääsed. Kui teil elavad või reisivad piirkonda, kus on võimalus saada malaaria, järgmised sääsk kontrolli meetmed aitavad vältida infektsiooni

Ärge võtke teisi ravimeid, kui need pole arstiga nõu pidama. See hõlmab retsepti või nonprescription (üle leti [OTC]) ravimite ja taimsete või vitamiine.